Στιγματισμος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    29

    Στιγματισμος

    Καλησπερα στο forum αυτο που επαθα εχθες ειναι εξωφρενικο,
    ειχα γινει μελος σ ένα club και μετα απο την εγγραφή μου φαινεται ότι ψαξανε τα στοιχεια μου,με αποτελεσμα να αποτραβηκτουν άπαντες,ουτε λεπρα να ειχα,ελεοςςςςςςς!:(

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    αθηνα
    Posts
    25
    μου έχει συμβεί κι εμένα κι αυτό....για να σε απέριψαν λόγω στοιχείων σημαίνει ότι \"σε γνωρίζουν\" (πιθανόν γνωρίζουν το ip του pc σου)...μήπως είχες κάποια κόντρα παλιότερα με αυτό το club?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Για να πιστεύεις πως αυτό οφείλεται σε στιγματισμό,άρα περιθωριοποίησής σου λόγω κάποιας σου \"ιδιαιτερότητας\",τότε συνεπάγεται πως αυτά τα άτομα γνώριζαν το ιστορικό σου;Aλλά γιατί ένα club να γνωρίζει τέτοια στοιχεία,μου φαίνεται περίεργο.:o
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί είδους κλαμπ μιλάτε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by Θεοφανία
    Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί είδους κλαμπ μιλάτε.
    same here! μήπως εννοούν φόρουμ?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    29
    Παιδια club γνωριμιων ήτανε και αφου γραφτηκα,φαινεται οτι διασταυρωσανε τα στοιχεια μου
    και όταν πηγα, η ίδια η διοργανωτρια έλεγε στις υπόλοιπες κοπελες να μην με επιλεξουνε επειδη ειμαι ψυχικα αρρωστος.

  7. #7
    Originally posted by PYR
    Παιδια club γνωριμιων ήτανε και αφου γραφτηκα,φαινεται οτι διασταυρωσανε τα στοιχεια μου
    και όταν πηγα, η ίδια η διοργανωτρια έλεγε στις υπόλοιπες κοπελες να μην με επιλεξουνε επειδη ειμαι ψυχικα αρρωστος.
    ελεος!!! Μίλησες μαζί της?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    όταν έκανες την εγγραφή σε ρώτησαν αν πάσχεις από κάτι?
    γενικά αυτά είναι προσωπικά δεδομένα, αλλά ποιος ξέρει πως λειτουργεί το συγκεκριμένο κλαμπ!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    29
    Οχι απλώς ειναι οτι χειροτερο μου εχει συμβει στη ζωη μου,ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    29
    Απαιτειται συνεντευξη και οι ιδιοι σου λενε οτι τσεκαρουν τα δεδομενα σου!

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    αθηνα
    Posts
    25
    PYR επειδή κι εμένα μου έχει τύχει σε κλαμπ γνωριμιών κάτι αντίστοιχο (δεν μου μιλούσαν αλλά χωρίς να έχω δει ανακοίνωση της διοργανώτριας) προτείνω απλά να διαλέξεις κάποιο άλλο κλαμπ΄η΄ακόμα καλύτερα να μην μπαίνεις σε τέτοια κλαμπ. θα είναι μάταιο κατά τη γνώμη μου να επιμείνεις στο ίδιο γιατί αν τώρα σου συμπεριφέρονται έτσι (πιθανόν επειδή είπες κάποια στιγμή κάτι για σένα και το γνωρίζουν) αργότερα θα σε κάνουν να νιώθεις \"άρρωστος\".

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    29
    αμαλια δεν ειπα τιποτα για μενα,φαινεται οτι ρωτησανε στην εργασια μου τι να πω?????

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Μην του δίνεις περισσότερη σημασία απ\'ό,τι πράγματι έχει,γιατί έτσι το δυναμώνεις.Οκ,κάπου δεν έγινες δεκτός ή δεν είχες την αντιμετώπιση που θα έπρεπε ή που επιθυμούσες.So?Γενικά,μην το θεωρείς κάτι το τραγικό,βάλτο στις πραγματικές του διαστάσεις.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    αθηνα
    Posts
    25
    κοίτα,πιστεύω ότι ότι και να σε ρωτήσανε στην εργασία (η οποία δεν ξέρω τι περιλαμβάνει από ερωτήσεις) ,δεν μου ακούγεται φυσιολογικό από μέρους της διοργανωτριας να \"βγάζει πορίσματα\" για τα μέλη του οποιουδήποτε κλαμπ.
    ακόμα και ψυχολόγος να είναι το θεωρώ ανεπίτρεπτο.
    κι αν κρίνω κι από τη δική μου εμπειρία σε κλαμπ που δεν είχε καν εργασία ή συνέντευξη νομίζω ότι ορισμένοι \"άνθρωποι\" εκμεταλλεύονται και παίζουν τη μοναξιά των άλλων.γι αυτό και σου πρότεινα να μην ξαναμπείς (αποψή μου βέβαια).

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    29
    αμαλια αυτο το club δεν ειναι virtual ειναι ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •