καψιμο στη πλατη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155

    καψιμο στη πλατη

    Παιδες εχει κανεις καψιματα στη πλατη????να το θεσω επιστημονικά αίσθηση καυσου

  2. #2
    για καψιμο στην πλατη δεν ξερω αλλα νιωθω συνεχως καψιμο και τσιμπιματακια στην καρδια
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    Ηθελα να ξερω στα 80 μας τι θα νιωθουμε?

  4. #4
    αστα να πανε ισως στα 80 μας επειδη θα χουμε συνηθησει τα πονακια να μαστε οι πιο τσαχπινιδες γεροι,τι να πω
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    γριές θες να πεις. Λες?εχουμε και την ιδια ηλικια...και γω 82...οχι ετών.το 82

  6. #6
    αχαχα ναι,και εσενα σε εχει καταβαλει το αγχος ε?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    Δε λες τίποτα αγχος κ φοβίες ...Τη μια παραλύω την αλλη εχω καρκίνο, aIDS.Tωρα περναω φαση παραλυσης ...Εκπτωσεις εχουμε λεσ να παρω κανα καροτσι μισοτιμής.....

  8. #8
    κα i εγω πολλες φοβιες τωρα μου χει μπει στο μυαλο να παω να κανω και αλλες εξετασεις ,εχω διαβασει στο google και φοβαμαι μηπως εχω χρονια πνευμονικη ανεπαρκεια!
    τα συμπτωματα δυσπνοια ταχυκαρδιες κτλ τα χω...
    δεν ξερω ρε συ γελαω με τα χαλια μου
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    Ασχετο,αλλα γιατι πιστευω οτι ειναι θεμα στασης σωματος στη καρεκλα?ΤΕΣΠΑ αν καποιος εχει τα ιδια ας μου το πει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    ψυχολογικό είναι μπορεί και από ελλειψη γυμναστικής

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    Γυμναζομαι χρονια τοσο πολυ που εχω καταστρεψει τη μεση μου απ τα βαρη

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •