μπορει κάποιος χαμηλής νοημοσύνης να περάσει στο πανεμιστήμιο ή στο τει; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 53
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Calin θα το ξαναπω οτι δεν νομιζω πως ειναι χαζος καποιος που εχει 16,5 μεσο ορο. Τωρα το οτι εχει χαμηλη αυτοπεποιθηση ειναι ενα αλλο θεμα.

    και πως θα του ανεβάσουμε την αυτοπεποίθηση;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Γιατρος δεν ειμαι αλλα απο οτι καταλαβα το θεμα με την αυτοπεποιθηση το εχεις και σε οτι αφορα την εμφανιση. Δεν θα σου πω το κλασσικο γιατι δεν πας σε εναν ειδικο αλλα ψαξε να βρεις μεσα σου τι ειναι αυτο που θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα και οτι κανεις δεν ειναι ανωτερος απο σενα.
    Εσυ μονο ξερεις τι χρειαζεσαι
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Γιατρος δεν ειμαι αλλα απο οτι καταλαβα το θεμα με την αυτοπεποιθηση το εχεις και σε οτι αφορα την εμφανιση. Δεν θα σου πω το κλασσικο γιατι δεν πας σε εναν ειδικο αλλα ψαξε να βρεις μεσα σου τι ειναι αυτο που θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα και οτι κανεις δεν ειναι ανωτερος απο σενα.
    Εσυ μονο ξερεις τι χρειαζεσαι

    δεν μιλαμε για μενα! δεν εχω προβλημα με την εμφλανισή μου

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η ερωτηση ειναι μπορει καποιος τεμπελης να περασει σε ΤΕΙ-ΑΕΙ?

    Θα ελεγα μονο αν ειναι ο Λεοναρντο ντα βιντσι...και παλι δυσκολα αναλογως ποσο τεμπελης ειναι:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by keep_walking
    Η ερωτηση ειναι μπορει καποιος τεμπελης να περασει σε ΤΕΙ-ΑΕΙ?

    Θα ελεγα μονο αν ειναι ο Λεοναρντο ντα βιντσι...και παλι δυσκολα αναλογως ποσο τεμπελης ειναι:P

    λάθος ερώτηση λάθος απάντηση

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    λάθος ερώτηση λάθος απάντηση
    Ναι λοιπον το τεστ δεξιοτητων του ασεπ το καναν για...πλακα...οι πολιτες ειναι δυο κατηγοριων,οι εξυπνοι που περνανε σε σχολες και οι στοκοι που δεν...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    αμα το θελει μπορει να το παλεψει κ οτι γινει. Αμα δε ξερει τι θελει μπορεις να προσπαθησεις να του δειξεις οτι η μορφωση ειναι σημαντικη. παντως το χαμηλη νοημοσυνη δε το καταλαβαινω τι εννοεις

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by Lef
    αμα το θελει μπορει να το παλεψει κ οτι γινει. Αμα δε ξερει τι θελει μπορεις να προσπαθησεις να του δειξεις οτι η μορφωση ειναι σημαντικη. παντως το χαμηλη νοημοσυνη δε το καταλαβαινω τι εννοεις

    διαβασε λίγο παραπάνω εξήγησα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    όταν κάποιος κάνει βλακείες συνέχεια όταν δεν ξέρει το συμφέρον του οταν αυτοκαταστρέφεται μόνιμα όταν όλοι τον ..\".πατάν \" δηλαδή σε φάση ανταγωνισμού τον νικάν μπορεί να είναι έξυπνος
    Οχι μονο εξυπνος μπορει να ειναι αλλα και η μεγαλυτερη διανοια που δημιουργησε ο πλανητης γη...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    67
    Originally posted by Calinμπορει κάποιος χαμηλής νοημοσύνης να περάσει στο πανεμιστήμιο ή στο τει;
    Όχι, εκτός και αν καταφέρνει να μεταμφιέζει την εξυπνάδα του σε αυτό που εσύ θεωρείς δεδομένο.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by VinceX
    Originally posted by Calinμπορει κάποιος χαμηλής νοημοσύνης να περάσει στο πανεμιστήμιο ή στο τει;
    Όχι, εκτός και αν καταφέρνει να μεταμφιέζει την εξυπνάδα του σε αυτό που εσύ θεωρείς δεδομένο.
    δεν καταλαβα τι θεωρώ εγώ δεδομένο;

  12. #27
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    67
    Originally posted by Calin
    Originally posted by VinceX
    Originally posted by Calinμπορει κάποιος χαμηλής νοημοσύνης να περάσει στο πανεμιστήμιο ή στο τει;
    Όχι, εκτός και αν καταφέρνει να μεταμφιέζει την εξυπνάδα του σε αυτό που εσύ θεωρείς δεδομένο.
    δεν καταλαβα τι θεωρώ εγώ δεδομένο;
    Ένα απλό παράδειγμα.

    Όταν βλέπεις μια φωτογραφία δικιά σου και μια φωτογραφία ενός ξένου. Υπάρχει περίπτωση να μπερδέψεις την δικιά σου φωτογραφία με την φωτογραφία ενός ξένου?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    οχι

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    Originally posted by Calin
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Calin θα το ξαναπω οτι δεν νομιζω πως ειναι χαζος καποιος που εχει 16,5 μεσο ορο. Τωρα το οτι εχει χαμηλη αυτοπεποιθηση ειναι ενα αλλο θεμα.

    και πως θα του ανεβάσουμε την αυτοπεποίθηση;
    http://www.e-psychology.gr/selfhelp/257-7-simple-ways-to-improve-self-esteem

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by Lef
    http://www.e-psychology.gr/selfhelp/257-7-simple-ways-to-improve-self-esteem
    Καλα απο θεωριες εχουμε μπολικες. (δεν ειρωνευομαι-διαπιστωση κανω) Θελω να πω αν ηταν τοσο ευκολο θα ειχαν γινει ολοι καλα.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •