οταν καποιος σε ενα χώρο ένα κοινωνικο μέρος μαλώσει με 10 άτομα σημαίνει ότι είναι κακός άνθρωπος και κακός χαρακτήρας περισσότ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144

    οταν καποιος σε ενα χώρο ένα κοινωνικο μέρος μαλώσει με 10 άτομα σημαίνει ότι είναι κακός άνθρωπος και κακός χαρακτήρας περισσότερο από του

    ..... άλλους οι οποιοι άλλοι έχουν βρεθεί στην ίδια θέση αλλά δεν έοχυν μαλώσει με κανένα;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    μπορεί να είναι κακός άνθρωπος, μπορεί να είναι αδέξιος κοινωνικά, μπορεί να είναι λίγο στριμένος, μπορεί να μην ταιριάζει με αυτούς τους δέκα... χιλια δύο μπορεί να ισχύουν!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    και οι άλλοι δεν ταιριάζουν όμως γιατί δεν μαλώνουν; μηπως συμβαίνει κατι διαφορετικό γιατί αυτός να ξεχωρίζει προς το χειρ/οτερο απο τους άλλους;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ε ναι σου είπα. μπορεί αυτό το άτομο κοινωνικά να είναι αδέξιο. να μην ρίχνει και λίγο νερό στο κρασί του, να είναι πολύ μαχητικό, να είναι παρεξηγησιάρικο.... όπως και να έχει αν βλέπεις ότι πάντα και παντού τσακώνεσαι με όλους, μάλλον κάτι πρέπει να κάνεις γιατί δεν είναι πολύ λειτουργικό!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    δηλαδή το θεωρείς αυτό το άτομο λίγο χαζούλι;

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    74
    το θεμα ειναι να ψαξεις να βρεις μεσα σου γιατι τσακωνεσαι?γιατι βγαζεις τον θυμο σου με αυτον τον τροπο?εχεις σκεφτει ποτε να αποχωρισεις ,η να μην απαντησεις,η να συγρατησεις τον εαυτο σου,περνοντας βαθιες ανασες εξω, και μετα γυρνα ξανα στο χωρο με πιο ξεκαθαρο μυαλο

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    ΄


    Τι \"χαζούλι\" και πράσινα άλογα? Ποιο είναι το πρόβλημα σου? λολ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by PETRAN
    ΄ Τι \"χαζούλι\" και πράσινα άλογα? Ποιο είναι το πρόβλημα σου? λολ
    το προβλημά μου είναι η κοινωνική αδεξιότητα δεν έχει να κάνει με σένα μην το παίρνεις προσωπικά. όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by ΜΕΛΙΝΑ10
    το θεμα ειναι να ψαξεις να βρεις μεσα σου γιατι τσακωνεσαι?γιατι βγαζεις τον θυμο σου με αυτον τον τροπο?εχεις σκεφτει ποτε να αποχωρισεις ,η να μην απαντησεις,η να συγρατησεις τον εαυτο σου,περνοντας βαθιες ανασες εξω, και μετα γυρνα ξανα στο χωρο με πιο ξεκαθαρο μυαλο
    τελικά το άτομο αποχώρησε αφου όμως μάλωσε

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Τι εννοεις λεγοντας οτι μαλωσε?Αρχισε να βριζει χωρις λογο κ αιτια?Διαφωνησε με τις αποψεις των υπολοιπων κ υποστηριξε την αποψη του?Μηπως το ειχαν συνηθισει μεχρι τωρα να μην εκφραζει την γνωμη του του κ τωρα τους κακοφανηκε?η ειναι γενικα εριστικο κ ευεξαπτο?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Αυτό το άτομο είσαι εσύ?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    γιατί ανοίγεις θέμα σε τρίτο πρόσωπο, αν αυτό το πρόβλημα αφορά εσένα? δεν είναι ντροπή να έχεις αυτό το πρόβλημα (αν το έχεις).

    αν δεν αφορά εσένα, γιατί ασχολείσαι με προβλήματα άλλων ανθρώπων που δεν σε αφορούν?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by lucifer
    γιατί ανοίγεις θέμα σε τρίτο πρόσωπο, αν αυτό το πρόβλημα αφορά εσένα? δεν είναι ντροπή να έχεις αυτό το πρόβλημα (αν το έχεις).

    αν δεν αφορά εσένα, γιατί ασχολείσαι με προβλήματα άλλων ανθρώπων που δεν σε αφορούν?
    γιατί έχει σημασία μπορεί να είναι ένα ΄πολύ κοντινό μου πρόσωπο πχ η αδελφή μου και να με νοιάζει πολύ η ζωή της και να θέλω να την βοηθήσω

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τι ερωτηση ειναι αυτη?
    Ενδιαφερεσαι για καποιο ατομο που τσακωθηκε με αλλα δεκα και θες να σου απαντησουμε με αυτες τις πληροφοριες που δινεις αν ειναι παλιοχαρακτηρας?

    Εσυ που ενδιαφερεσαι δεν ξερεις?

    Που να ξερουμε εμεις?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    144
    Originally posted by keep_walking
    Τι ερωτηση ειναι αυτη?
    Ενδιαφερεσαι για καποιο ατομο που τσακωθηκε με αλλα δεκα και θες να σου απαντησουμε με αυτες τις πληροφοριες που δινεις αν ειναι παλιοχαρακτηρας?

    Εσυ που ενδιαφερεσαι δεν ξερεις?

    Που να ξερουμε εμεις?
    εγω ξερω οτι είναι καλό παιδί αλλά μου κάνει εντύπωση που μαλώνει

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •