τα εχω κανει ολα σ%$@@%$#τα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2

    τα εχω κανει ολα σ%$@@%$#τα

    τα λεει ολα ο τιτλος. αισθανομαι πολυ ασχημα ολα τα κανω λαθος. πραγματικα δε ξερω τι πρεπει να κανω, πως θα το κανω σωστα και πως θα βρω τη δυναμη να τα βαλω ολα σε μια ταξη... απλα ηθελα να το πω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    σκορ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Καλημέρα.:)
    Σε ποιους τομείς εντοπίζεται το μπάχαλο;Έχεις σκεφτεί τι διορθωτικές κινήσεις θα μπορούσες να κάνεις,τι πρωτοβουλίες θα έφερναν κάποια αλλαγή;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    74
    Το πρωτο λαθος,ειναι οτι κατηγορεις τον εαυτο σου για τα λαθη σου.Δεν υπαρχουν λαθη αλλα επιλογες συνηδειτα,η ασυνειδηταΕιμαστε ανθρωποι, και κανουμε επιλογες.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    εγω δεν πιστεύω οτι τα κάνεις όλα λάθος. μπορει ο χαρακτήρας σου να μην ανέχεται κάποιες καταστάσεις και αντιδράς κάπως. αυτό το έκανα και εγώ τα έβαλα κάταω και δικαιολογησα τον εαυτό μου και εγώ πιστευα οτι τα έκανα όλα λάθος

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2
    σίγουρα ο χαρακτήρας μου ειναι δύστροπος, το συνεχές αίσθημα του ανικανοποίητου και η ταση μου για αυτοκαταστροφή με κανει συνέχεια να βρίσκομαι στο μηδεν. και δε μπορω να ξεκολλήσω απο εκει, η ασφάλεια μου προκαλει ανασφάλεια οσο παράλογο και αν ακούγετε, καποιοι θα με καταλαβαίνετε. τι κανεις οταν σταματάς να εμπιστεύεσαι τον εαυτό σου;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    προσπαθησε να αποσυμπλεξεις τα θεματα/προβληματα σου απτο μπαχαλο γιατι αμα πχ εχεις 2 θεματα κ τα σκεφτεσαι μαζι κινδυνευεις να δημιουργησεις κ 3ο :p.. δες τι θεματα εχεις κ ψαχτα ξεχωριστα. Δε νομιζω ξαφνικα να σταματησες να εμπιστευεσαι τον εαυτο σου απλα με καποιο τροπο το συνειδητοποιησες τωρα. πες λιγα παραπανω αν θες.. εγω αυτα σκεφτομαι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •