τα γινει ποτε ξανα καλα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    5

    τα γινει ποτε ξανα καλα?

    λοιπον του μιλησα μετα απο 9 μηνες και διστυχως δεν ειδα καμια προοδο.συνεχιζει να πιστευει οτι και εγω οπως ολοι οι γνωστοι του τελοθμε το κακο του.δεν ξερω αν περνει φαρμακα τωρα κανεις δεν ξερει.μενει μονος του.δεν ητελε να μου μιλησει προσπατουσα κατε μηνα περιπου και μου εκλεινε το τηλ. και τη πορτα οταν πηγα σπιτι του.δεν μπορω να τον βοητησω. μπορει κανεις?αν μου γρατε πειτε μου και πως να απαντησω

  2. #2
    Originally posted by mpoutaklou
    λοιπον του μιλησα μετα απο 9 μηνες και διστυχως δεν ειδα καμια προοδο.συνεχιζει να πιστευει οτι και εγω οπως ολοι οι γνωστοι του τελοθμε το κακο του.δεν ξερω αν περνει φαρμακα τωρα κανεις δεν ξερει.μενει μονος του.δεν ητελε να μου μιλησει προσπατουσα κατε μηνα περιπου και μου εκλεινε το τηλ. και τη πορτα οταν πηγα σπιτι του.δεν μπορω να τον βοητησω. μπορει κανεις?αν μου γρατε πειτε μου και πως να απαντησω
    μπου...δεν παίρνεις τα πράγματα απ την αρχή?
    Εγώ να σου πω την αλήθεια, πολύ λίγα κατάλαβα από αυτά που έγραψες.

    Μίλησες με κάποιον που έχει ψύχωση μετά απο ενιά μήνες και είδες πως δεν έχει δει βελτίψση.
    Αυτός είναι φίλος σου? Και γιατί σου κλείνει την πόρτα?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    5
    σορυ δεν ξερω καλα pc .στη τριτη σελ. θα δεις το πρωτο μου γραμμα .ηταν φιλος μου κολητος αλλα αργησα να καταλαβω.αρχισε να υποψιαζεται τους παντες για τα παντα .ελεγα τα του περασει μεχρι που μια μερα εβαλε και μενα στη λιστα

  4. #4
    Διαβασα τα αλλα μνμ σου. Προφανως ο φίλος σου αντιμετωπίζει πρόβλημα. Δεν μπορείς να μάθεις μέσω συγγενών του τι γίνεται?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    5
    οχι τους εχει διωξει ολους δεν εχει κανενα .μονο το μαγαζι του εχει προςπατει να το κρατησει με νυχια και με δοντια που λεμε.τιποτα αλλο ουτε φιλους ουτε ζωη.κοντεψα να παθω ψυχωση και εγω μαζι του .οσο με εδιωχνε τοσο κολαγα.

  6. #6
    Originally posted by mpoutaklou
    οχι τους εχει διωξει ολους δεν εχει κανενα .μονο το μαγαζι του εχει προςπατει να το κρατησει με νυχια και με δοντια που λεμε.τιποτα αλλο ουτε φιλους ουτε ζωη.κοντεψα να παθω ψυχωση και εγω μαζι του .οσο με εδιωχνε τοσο κολαγα.
    οπότε γιατί δεν κοιτάς λίγο τον εαυτό σου? αν δεν θέλει με τίποτα να τον βοηθήσεις, τότε γιατί να χαλιέσαι εσύ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •