Πυρετός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: Πυρετός

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    67

    Πυρετός

    Νιώθω σαν να έχω πυρετό αλλά όταν πιάνω το κεφάλι μου δεν αγγίζω κανέναν πυρετό. Είναι σύμπτωμα της ψύχωσης και αυτό ή μήπως κατάλοιπο της αρρωστημένης ατμόσφαιρας που μας περιβάλλει? Υπάρχει βέβαια και το ενδεχόμενο γριπούλας αλλά ακόμα είμαστε στην αρχή του χειμώνα.

    Γενικά μερικές φορές τα όσα διαβάζω απο διάφορους είναι πολύ θλιβερά. Country ala e static(στικη).

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    VinceX, ειναι καποιος αλλος εκει?Να σε δει αν εχεις όντως πυρετο?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    (σχόλιο στο ελαφρώς διαφορετικό προηγούμενο post σου)

    πρόταση: γιατί δεν δοκιμάζεις τη μέση οδό? να μιλήσεις μεν, αλλά με κόσμιο τρόπο?

    η σιωπή είναι παραπλανητική, ο καθένας την ερμηνεύει όπως θέλει, και αφήνεις και τους άλλους να σου πατάνε το χώρο.

    το να φορτώσεις πάρα πολύ και μετά να γίνεσαι πολύ επιθετικός κι αυτό δεν λέει, γιατί κάποιοι θα σου την πούνε κι από πάνω, που τους προσβάλλεις, θίγεις και τέτοια.

    την έχω πάθει πολλάκις, σου μιλάω εκ πείρας.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    67
    Originally posted by lucifer

    πρόταση: γιατί δεν δοκιμάζεις τη μέση οδό? να μιλήσεις μεν, αλλά με κόσμιο τρόπο?

    η σιωπή είναι παραπλανητική, ο καθένας την ερμηνεύει όπως θέλει, και αφήνεις και τους άλλους να σου πατάνε το χώρο.

    το να φορτώσεις πάρα πολύ και μετά να γίνεσαι πολύ επιθετικός κι αυτό δεν λέει, γιατί κάποιοι θα σου την πούνε κι από πάνω, που τους προσβάλλεις, θίγεις και τέτοια.

    την έχω πάθει πολλάκις, σου μιλάω εκ πείρας.
    Όπως ίσως πρόλαβες να διαβάσεις τροποποίησα το μήνυμα μου έτσι ώστε να μην θιχτεί κάποιο πρόσωπο. Όσο για την κόσμια διαμαρτυρία, διάβασε το μύνημα μου περί γριπούλας (false alarm αλλά συνειδητό alarm).

    Θα σε παρακαλούσα τώρα να βγάλεις την παράθεση με το διεγραμένο μήνυμα. Αδυνατώ να πιστέψω πως τέτοιου είδους τακτικές έχουν πέραση. Ευχαριστώ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    sorry, το έβγαλα όπως θα δεις, πριν δω το δικό σου μήνυμα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Πήγαινε με τη μέθοδο του αποκλεισμού,θερμόμετρο!Εγω οχι τον εαυτο μου δεν καταλαβαινω, αλλα ουτε τους αλλους..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Περαστικά Vince.Δεν έχω πείρα,άρα σε αυτό δεν μπορώ να βοηθήσω,απλά εύχομαι να νιώσεις σύντομα ok.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •