Γιατρουσ??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    11

    Γιατρουσ??

    Καλησπερα, εχω ξαναπεσει στη χρησ..και λεω ξανα γιατι ειμουνα 5 χρονια καθαροσ επειτα απο κοινοτητα που τελιωσα..
    Αν θελετε δεν εχω τη δυναμη κ την οικονομικη ανεση να παω να ξανακλειστω αν κ περισσοτερο νομιζο πωσ θα βολευτω να το κανω καθωσ ξερω πωσ λειτουργουν τα πραματα..
    Οποτε ψαχνω για ψυχιατρουσ που εχουν ιδεα κ μπορουν να βοηθησουν..
    Δε φοβαμε τα στεριτικα μενο πολλεσ μερεσ χωρισ χρηση αλλα η ψυχολογια μου επειτα παει απ το κακο στο χειροτερο..
    Πηγα σε εναν μ εγραψε vublegal κ hipnostedon λεσ πηγα να γινω ενιωσα ενασ αλλοσ serotax και κατι αλλα κ πιγα να πεσω απ το μπαλκονι κ οταν του το πα μου πε θελουν ενα μηνα να δρασουνε...Δεν αντεχω ενα μηνα πιστεψτε με..Αλοσ δε μπορουσε να βοηθησει,δεν ηξερε λεει..Αυτα οποισ ξερει στην Αθηνα ψιχιατρουσ που ειναι σχετικοι ασ μου στειλει τηλεφωνο να εποικοινονισω...Ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    καταρχην εγώ ευχομαι όλα να σου πάνε καλά τιποτα αλλο δεν ξέρω.Εδω θα βρεις ορισμένους:

    http://www.xo.gr/default.aspx?pid=23&catID=3861&la=1&a=

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης. Παρακαλούμε οι προσωπικές πληροφορίες να μην ανταλλάσονται μέσω του φόρουμ, παρά μόνο ιδιωτικά. (U2U)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να ελευθερωθείς φίλε.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    11
    Ευχαριστω και γω καπωσ ετσι του βρηκα αυτουσ που πηγα αλλα ειναι στη τυχη...Γιαυτο ροταω αν γνωριζει καποιοσ γιατρο που να χει καποια εμπειρια στο θεμα..
    Το θελω παιδια να γυρισω οταν ημουν καθαροσ απλα....ενιοθα!!
    Αυτο θελω να το ξαναζησω...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by krino
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης. Παρακαλούμε οι προσωπικές πληροφορίες να μην ανταλλάσονται μέσω του φόρουμ, παρά μόνο ιδιωτικά. (U2U)


    δεν μου αρεσει να στελνω πριβε μυνηματα, ιδιως οταν προκειται για γιατρους καταξιωμενους στο χωρο τους (με βαση τα δικα μου κριτηρια) εκτος αν κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.



    Καποια στιγμη θα επρεπε να μπορουμε (η να τολμαμε??) να μιλαμε ανοικτα και δημοσια για το πως δουλευει ο καθενας την επιστημη του,
    γιατι ολοι διπλωμα ψυχιατρικης εχουν παρει αλλα δεν ειναι ντεφακτο ολοι επιστημονες.

    Ειναι βεβαια δικοπο μαχαιρι οταν εισαι στο κλαδο να κρινεις αλλα και αυτο καποτε ειναι αναγκαιο.
    Συγγνώμη αλλα για το θεμα, εχω αλλη αποψη.




    Γιωργο ψαξε να βρεις ποιος ψυχιατρος ειναι κατα των φαρμακων και πηγαινε σε αυτον, ενας ειναι αλλωστε δεν θα δυσκολευτεις.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    11
    στειλτο μου υ2υ σε παρακαλω εχω απογουτευτει...Νομιζο πως οι ψυχιατροι ειναι οι χειροτεροι ψυχολογοι...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ειπα οτι δεν στελνω πριβε μυνηματα, οτι εχω να πω το λεω δημοσιως.
    Το οτι αυτο δεν ειναι ανεκτο απο το φορουμ, αυτο δεν ειναι δικο μου θεμα.
    Εγω οταν μιλαω για καποια πραγματα, μιλαω ανοικτα και οχι πισω απο την κουρτινα.

    Το ποιοι ειναι εναντια στα φαρμακα ειναι γνωστοτατο, μιας και ειναι η αισχρη μειοψηφια στην ελλαδα.
    Ειναι μια συζητηση που θα επρεπε να ειχε ανοιξει σε ενα δημοσιο χωρο που αρκετοι απο αυτους που διαβαζουν εχουν πιει αρκετες οκαδες απο δαυτα.


    Μιας και μου δοθηκε η αφορμη,
    θα ανοιξω ενα θεμα που ηθελα απο καιρο να το κανω, αλλα επειδη δεν πολυσυμμετεχω το ειχα παρατησει.
    Ισως τωρα να ειναι η αφορμη και να μην το αναβαλω αλλο.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    11
    εχο προβλημα θα θελα βοηθεια.δε θα το πο σ κανεναν..χεχε

    Οκ καταλαβενω να σε καλα

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by georgegiorgos
    εχο προβλημα θα θελα βοηθεια.δε θα το πο σ κανεναν..χεχε

    Οκ καταλαβενω να σε καλα

    αν τελικως μπορω να σε βοηθησω (που αυτο δεν ειναι σιγουρο, δεν γνωριζω οτι αυτο που ειπα ειναι αυτο που σου κανει) αυτο δεν γινεται να το κανουμε στα κρυφα.
    Αυτο θα σημαινει οτι ευλογαμε τα γενια μας και δεν θα μιλαμε ανοικτα, αν με εννοεις.

  11. #11
    Originally posted by krino
    Originally posted by krino
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης. Παρακαλούμε οι προσωπικές πληροφορίες να μην ανταλλάσονται μέσω του φόρουμ, παρά μόνο ιδιωτικά. (U2U)


    δεν μου αρεσει να στελνω πριβε μυνηματα, ιδιως οταν προκειται για γιατρους καταξιωμενους στο χωρο τους (με βαση τα δικα μου κριτηρια) εκτος αν κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.



    Καποια στιγμη θα επρεπε να μπορουμε (η να τολμαμε??) να μιλαμε ανοικτα και δημοσια για το πως δουλευει ο καθενας την επιστημη του,
    γιατι ολοι διπλωμα ψυχιατρικης εχουν παρει αλλα δεν ειναι ντεφακτο ολοι επιστημονες.

    Ειναι βεβαια δικοπο μαχαιρι οταν εισαι στο κλαδο να κρινεις αλλα και αυτο καποτε ειναι αναγκαιο.
    Συγγνώμη αλλα για το θεμα, εχω αλλη αποψη.




    Γιωργο ψαξε να βρεις ποιος ψυχιατρος ειναι κατα των φαρμακων και πηγαινε σε αυτον, ενας ειναι αλλωστε δεν θα δυσκολευτεις.
    Ουπς!!! Αλλο ένα φρέσκο μνμ που δεν μας τη λες και το παίζεις πάλι σωτήρας. Τι έγινε? Αναθεωρήσαμε απόψεις?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    απορω πως βγαζεις ολες αυτες τις αποψεις.....
    ποτε το επαιξα εγω σωτηρας αραγε?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •