Η ΑΝΤΡΟΧΩΡΙΣΤΡΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    3

    Η ΑΝΤΡΟΧΩΡΙΣΤΡΑ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ!!!


    ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΤΥΨΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΥΓΧΡΩΝΩΣ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ!!!


    ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΤΥΨΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΥΓΧΡΩΝΩΣ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
    Καταρχην δεν ξερω σε ποιο θεμα αναφερεσαι αν δεν βαλεις λινκ. Δεν διαβαζουμε τα παντα για τους παντες.
    Αν καταλαβα καλα μαλλον εννοεις οτι κοιμηθηκες με τον αντρα της φιλης σου?
    Κακως γιατι ηταν φιλη σου.
    Τωρα το τι εκανε η φιλη σου στη ζωη της δεν παιζει και πολυ ρολο...σημασια εχει αν ηταν καλη φιλη σε σενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    3
    ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΝΚΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    επειδή είχα ασχοληθεί με το θέμα σου και σου είχα γράψει πολλά ποστακια, γνώμη μου είναι ότι κάτι που έχει γίνει πριν 10 χρόνια δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί το 2010!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    Originally posted by keep_walking
    Αν καταλαβα καλα μαλλον εννοεις οτι κοιμηθηκες με τον αντρα της φιλης σου?
    Κακως γιατι ηταν φιλη σου.
    Τωρα το τι εκανε η φιλη σου στη ζωη της δεν παιζει και πολυ ρολο...σημασια εχει αν ηταν καλη φιλη σε σενα.

    Εντάξει δεν ήταν όμως και παντρεμένη η φίλη της μια χαζο- σχέση είχαν εκεί πέρα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Την Χαρτοπαίχτρα την έχεις δει;Aυτή με τη Βλαχοπούλου;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    124
    Originally posted by RainAndWind
    Την Χαρτοπαίχτρα την έχεις δει;Aυτή με τη Βλαχοπούλου;


    την έχω δει εγώ!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Το ζήτημα δεν είναι αν αυτή έβγαινε με πολλούς,το ζήτημα είναι να μην το χρησιμοποιείς αυτό ως δικαιολογία για μία στάση δική σου που δεν ήταν ειλικρινής.
    Αλλά έμαθες κάτι απ\'αυτό,οπότε γιατί μένεις στις ενοχές και όχι στο τι σε δίδαξε αυτή σου η συμπεριφορά;
    Καιρός να προχωρήσεις.Να το βάλεις πίσω σου,γιατί πέρασαν αρκετά χρόνια και πια δεν αλλάζει κάτι με το να μένεις κολλημένη σε ενοχικά τριπάκια.Έμαθες,κρατάς αυτό που έμαθες και προχωράς.
    Μέσα από λάθη μαθαίνουμε όλοι μας και είναι κουτό να δίνουμε το βάρος σε ενοχές και όχι στα διδάγματα κάθε εμπειρίας.Εκεί είναι το ζουμί.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    3
    ευχαριστω

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    28
    τι ευχαριστείς αυτά συμβαίνουν συνέχεια και ανάμεσα σε ξαδέλφες σε αδελφές σε φίλες σε απλές γνωστες δεν είναι σημαντικό για να αισθάνεσαι τύψεις

    βασικα κανουμε παρεα με πολλούς ανθρώπους τους οποίους όμως τους έχουμε για να περνάμε καλά λιγους έχουμε για φίλους

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4
    Πιστεύω όταν δεν είμαστε καλά κάνουμε και χαζομάρες, αν ο άνθρωπος περνάει φάση , καταθλιψη ή ψυχολογικά προβλήματα είναι σε θέση να κάνει την χειρότερη γκάφα. Μπορεί και εσύ να βρισκόσουνα σε μία τέτοια ψυχολογική κατάσταση και να παρεκτράπηκες. δεν ήταν και γκάφα αυτά
    γίνονται

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4
    Αυτά στις μέρες μας γίνινται συνέχεια άλλωστε πως ξέρεις ότι δεν ήταν συννενοημένοι αυτοί οι δυο ότι θέλει εσένα την ρωτησες ποτέ μήπως αυτή έβαλε το αγόρι της να σου την πέσει αφού αυτή δεν ενδιαφερόταν για αυτόν την ρώτησες;

    μπορει να το σκηνοθέτησε να σε εκθέσει και εσύ να έπεσες στην παγίδα ξέρεις τι πανόυργα άτομα υπάρχουν;

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12
    τελικα για όλα φταινε οι μαλακιες οι αντρες να τους σκοτώσουμε δεν χρειαζονται

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    χαχααααα, έχουν μεγάλες ευθύνες οι άνδρες όντως....

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12
    Originally posted by giwta2
    χαχααααα, έχουν μεγάλες ευθύνες οι άνδρες όντως....
    δεν χαχανιζουμε δεν υπάρχουν άντρες και αυτοι οι λίγοι το εκμεταλλεύονται

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •