ειμαι πολυ χαλια παιδια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    ειμαι πολυ χαλια παιδια

    τον τελευταιο καιρο και εδικα σημερα λεω παει θα δω πως ειναι η καταθλιψη στο τελος..
    εμαθα οτι μια φιλη μου επαθε τροχαιο αλλα ειναι καλα σχετικα
    εμαθα οτι απολυουν τον φιλο μου επειδη δεν πανε καλα οι δουλειες ειναι καθηγητης.
    μια βδομαδα ειμαι απληρωτη δεν το σηκωνουν και σημερα ειπαν δνε ξερουμε ποτε θα πληρωθειτε.
    μενω μονη .οι λογαριασμνοι τρεχουν με παιρνουν τηλεφωνα
    και εγω νιωθω μονη..
    ο φιλος μου ειναι κοντα μ αλλα με σκοτωνει που θα αφησω το σπιτι και που θα ερθει η μεταφορικη.

    δεν ειμαι καλα ολο κλαιω
    τωρ5α θα μου πεις εχεις την υγεια σου σιγα αλλα ειμαι πλ ευαισθητη και αγχωτικη και μ την εχει βαρεσει ολη η κριση.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    νομιζω οτι παλι θα κοιταξω την υπογραφη μου να παρω δυναμη μεσα σε ολα ο πατερας μου στον κοσμο μου λεει συνεχως ενα γιατι και δνε του τα χω πει και ολα ποσο μαλλον σε λιγο που θα γυρισω σπιτι να δειτε τα ωραια.μια ντροπη.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Sunset μου αφού θα πληρωθείς στο επόμενο διάστημα, δεν μπορεί να γίνει ένας διακανονισμός;

    Κοίτα τι πρακτικό μπορεί να γίνει...Βρες άμεσα μια ακόμη δουλειά, μερικής απασχόλησης, για να ανταπεξέλθεις σε ένα μέρος των εξόδων...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Sunset,δεν υπάρχει κάποιος δικός σου που να μπορεί να σε βοηθήσει οικονομικά μέχρι να στρώσουν λίγο τα πράγματα;Να του τα δώσεις μετά ρε παιδί μου,δε λέμε να στα χαρίσει.Γιατί αισθάνεσαι ντροπή όμως,δεν είναι σπάνιο στον καιρό που διανύουμε να αντιμετωπίζουμε οικονομικά ζόρια,στο ίδιο καζάνι βράζουμε όλοι.Γιατί αυτό το γυρνάς σε ήττα ας πούμε,όταν ανακάμψεις λίγο οικονομικά θα ξαναπιάσεις σπίτι.Δέστε λίγο πιο ψύχραιμα,σκέψου το σαν ένα εμπόδιο που θα ξεπεραστεί,μην το προσωποποιείς και το δένεις με ενοχές.Σου εύχομαι να το ξεπεράσεις το συντομότερο.Κουράγια λέμε!Τα δύσκολα για τους ανθρώπους είναι,θα έρθουν και τα εύκολα όμως.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    11
    προσπάθησε να ζητήσεις βοήθεια από ανθρώπους που αγαπάς και εμπιστεύεσαι... στο τέλος όλα θα πάνε καλά!! τα βλέπεις μαύρα όλα επειδή είσαι φορτισμένη συναισθηματικά..όμως πρέπει αν σκέφτεσαι θετικά! και να βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισο άδειο

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ευτυχως με βοηθανε γενικα σε ολα..αλλα σε λεφτα πχ μικροποσα δεκα 20 ευρω..τεσπα...
    θα το ζησουμε και αυτο.
    απλα εχω απογοητευτει με την χωρα μου.παντα ολα χαλια πανε δεν θυμαμαι και ποτε να πανε καλα οι δουλειες.και αυτοι οι βουλευτες..αντε

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    τα σπιτια στο μερος μου ειναι 400 και ανω!και εγω επειδη εφυγε μια φιλη μου το εχουμε τριαρι 240 ευρω!ετσι και φυγω την βαψαμε..θα κανω υπομονη ομως...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    οι καιροί πάντα δύσκολοι θα είναι... Έχω καταλήξει στο ότι μόνο όταν είσαι καλά ψυχολογικά και ΟΚ με τον εαυτό σου μπορείς να ανταπεξέλθεις... Πώς γίνεται αυτό όμως?? Μου είναι άγνωστο πλέον...
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •