ασπρη μερα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    110

    ασπρη μερα?

    Εχει δει ποτε κανεις σας ασπρη μερα απο αυτη τη γαμημενη διαταραχη?
    Μεχρι που μπορει να φτασουν οι ψυχαναγκασμοι?πληρη αναπηρια?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    nai exw dei egw!k pistepse me akoma dn to pisteuw...fovamai min er8ei h mera p 8a mai pali etsi!(suggnwmi g ta grammata p einai greeklish alla exei xalasei to pliktrologio k dn mporw na grapsw ellinika)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    11
    Originally posted by zouzounitsaaa
    nai exw dei egw!k pistepse me akoma dn to pisteuw...fovamai min er8ei h mera p 8a mai pali etsi!(suggnwmi g ta grammata p einai greeklish alla exei xalasei to pliktrologio k dn mporw na grapsw ellinika)
    Τι εννοείς ? Δεν σε έχει ξαναπιάσει ? Πόσο καιρό ? Εμένα με φάρμακα το ανώτερο είναι 3 εβδομάδες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    2 xronia kleinw fetos p eimai kala!mporei na pernane skepseis apo to mualo m alla mporw k tis antimetwpizw pleon!k i ka8imerinothta mou einai pleon fysiologiki...douleuw,pigainw sxoli,vgainw e3w...ola pleon ta kanw ola!an diavaseis kapoio palio post mou sto agxos-fovies 8a deis poso xalia imoun prin 2 xronia...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153

    gamber 11

    gamber σου έχω στείλει u2u αλλα δεν ξέρω αν σου έχει έρθει!!!!Δεν ξέρω αν το χειρίζομαι σωστά!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153
    Και εγώ έχω δεί αλλά όχι και σπουδαία πράγματα!Για να πώ την αλήθεια σκέφτομαινα αλλάξω και ψυχολόγο είναι λίγο ιδιόμορφο το όλο θέμα!!Εχω πάει σε ψυχολόγο αλλά νομίζω ότι δεν θα μου κάνει κάτι!!!Αν έχω καταλάβει καλά θέλει γνωστική συμπεριφορική θεραπεία και δεν ξέρω αν η ψυχολόγος μου είναι σε θέση να μου το κάνει αυτό!!!
    Θα μπορούσατε να μου δώσετε λεπτομέρειες για ψυχολόγους ή ψυχοθεραπευτές που χρειάζεται η ψυχαναγκαστική διαταραχή αυτή?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Ναι.





    Σαν το βιβλίο της Μαργαρίτας Καραπάνου που λέει ΝΑΙ, Ναι, Ναι.

    :)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by anwnimi
    Ναι.





    Σαν το βιβλίο της Μαργαρίτας Καραπάνου που λέει ΝΑΙ, Ναι, Ναι.

    :)

    Αυτό επίσης το λένε και στην διαφήμιση της herbal essences

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Α ναι:)

    Ωραίο σαμπουάν...



    Ίσως η Καραπάνου να εμπνεύστηκε από εκεί, ποιος ξέρει; Ή μάλλον το αντίστροφο, το βιβλίο γράφτηκε πρώτο:)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    Μεχρι που μπορει να φτασουν οι ψυχαναγκασμοι?πληρη αναπηρια? <===== ΧΟΥ ΝΟΟΥΖ ? παντως αν σκεφτουμε οτι υπαρχουν ανθρωποι που ψυχαναγκαζονται να τρεχουνε πΧ , δεν κινδυνευουνε αμεσα απο -κινητικη- τουλαχιστον αναπηρια. Γενικα μοιαζει με μια παλη,,και ο εχθρος δεν φαινεται απολυτα και ο νικητης. Βεβαια χρειαζεται και μια καποια αισιοδοξια ε.; Χρειαζεται στρατηγικη και μεθοδικοτητα. Επισης την αποφασιστικοτητα οτι εχεις μπει στην μαχη και αυτο δεν εχει πισογυρισματα . Να μην περιμενεις μια ασπρη μερα _ακομα κιαν αυτη ερθει- παρα μονο αυτο που μπορεις να φανταστεις οτι θα κερδισεις απ το χαμενο εδαφος, και αυτο να σου ειναι αρκετο ,και ξανα την αλλη μερα και ξανα και ξανα ... Να μην περιμενεις οτι θα σε αφησει ο ψυχαναγκασμος απο μονος του, θα σε καταδιωκει οσο εσυ εχεις αυτο που θελει να αρπαζει και να απομυζα απο σενα . ,,,και ισως να μην του αρκει να σε οδηγησει στην αναπηρια -μιας και αναφερθηκες στην αναπηρια- Ισως να θελει την ιδια την ζωη σου, δηλαδη τον θανατο σου, ,,,Πρεπει να σκεφτεις θα του τα δωσεις ολα αυτα ? εισαι διατεθημενος να τα δωσεις ολα,,μιας και δεν ξερεις αν θα σταματησει καπου. Ειναι μια προκληση για μαχη . αν δεν ειναι κανεις μαχητης απλα πρεπει να γινει. προσωπικα δεν βλεπω αλλη επιλογη.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    110
    konstantina_ena

    οχι δεν εχω παρει κατι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153
    θα μου στειλεισ
    το μειλ σου
    !!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •