Ακράτεια σε νεαρή ηλικία! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 72
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153
    κατερινακι μπορει να κανει το dvd μου λεει οτι βοηθεαι στη μειωση και προληψη πονου πλατησ και αλλων αρθρωσεων!!!Ψαξε για την καθηγητρια και αν σασ κανει ευχαριστωσ να σασ το δωσω!!!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    21
    κατερινα κοιταξε! απλα ΠΗΓΑΙΝΕ στο γυμναστηριο να ζησεις την ζωουλα σου την ομορφη οπως κανω και γω! να μη σε απασχολουν οι αλλοι!μπορει να φρικαρεις στην αρχη αλλα θα σου περασει! βλεματα περιεργα θα εχεις μονο!δεν προκειται να σου πει κανεις : ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΕΣ??? να εισαι σιγουρη και δυνατη!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Μαρία Θανοπούλου και Κατερίνα Ζουλιώτη μπράβο σας που αντιμετωπίζετε κατά αυτόν τον τρόπο το πρόβλημά σας!
    Δεν χρειάζονται ντροπές!! Σημασία έχει να αισθάνεστε εσείς άνετα!
    Ειλικρινά δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για την ακράτεια αλλά φαίνεται ότι ξέρετε πως να το χειριστείτε! Όπως επίσης, μπορείτε να αλληλοβοηθηθείτε!
    Η επιστήμη εξελίσσεται οπότε μπορεί στο άμεσο μέλλον να βρεθούν κι άλλοι τρόποι -πιο αναίμακτοι- για να καταπολεμήσετε την ακράτεια εντελώς! Βέβαια, και η εγχείρηση δεν είναι κακή ιδέα..αλλά αυτό είναι προσωπική απόφαση του καθενός.

    edit: πάντως και με ενα nick πάλι κάνεις την δουλειά σου :o

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    21
    αΧΧΧ!! THANKS iberis!!!! πραγματικα με εκανες και χαμογελασα!!!! :):):)

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8
    konstantinaki εγω θα ζησω το υπολοιπο της ζωης μου φοροντας πανες ακρατειας. το προβλημα μου ειναι νευρολογικο και εχει να κανει με την σπονδυλικη στυλη! η ουροδουχος κυστη μου δεν δινει εντολες στον εγκεφαλο που να λεει πρεπει να κρατηθεις και να πας μετα απο 5 η 10 λεπτα στην τουαλετα!κανει κουμαντο μονη της! πρεπιπτοντος σευχαριστω για το κουραγιο iberis! Μαρια οσο για το γυμναστηριο δυσκολο!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153
    Παντως δεν χρειάζεται να ντρέπεστε είναι κάτι που το αντιμετωπίζουν πάρα πολλές γυναίκες!!Εδώ ετοιμάζουν τώρα και έχουν βγεί και πάνες για άντρες!!!!Μην μασάτε κορίτσια δεν υπάρχει λόγος!!!!Πάρα πάρα πολλές γυναίκες έψουν το πρόβλημα δεν μπορείτε να φανταστείτε τι γίνεται!!!!

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    21
    κατερινα μισο λεπτο! μην τρελαινεσε! οι φιλες σου ο ξερουν? φανταζομε πως ναι!!! οι γονεις σου? σιγουρα! οι συγγενοις σου? ισως! εμενα το ξερουνε μαμα,μπαμπας αδελφη, φιλες, φιλοι και πολοι αλλοι!! γιατι λοιπον να δωσω λογαριασμο στην καθε ......... που θα κοιταει τον πισινο μου και θα λεει δε φοραει string αλλα babylino?? δεν χρωσταει καμια μας σε κανεναν τπτ! τουλαχιστον εγω!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μαρια τι ειδους πανες-ακρατειας χρησιμοποιεις? απο αυτες που πιανουν ολη την λεκανη και μοιαζουν με πανα-εσωρουχο?

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8
    το ξερουνε κι οι γονεις μου και οι φιλες μου!αδελφια δεν εχω! δικιο εχεις σαυτα που λες παντος. απλα εγω ειμαι στην κατηγορια (ΝΤΡΟΠΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ). remedy γιατι την ρωτας ποιες φοραει?

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8
    κωνσταντινα ειπες πανες για αντρες ετοιμαζουνε? Αυτο μου ακουγεται οτι κοροιδευεις. οι πανες ειναι και για γυναικες και για ανδρες!

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    21
    εχει δικιο η κωνσταντινα κατερινα! ναι ειναι unisex οι πανες αλλα η βγαινουνε και για αντρες σε μορφη σερβιετας! :D ! remedy οι πανες ενηλικων ειναι ακριβως οπως αυτες που φορανε και τα παιδια! βγαινουνε και σε εσωρουχο μορφη αλλα και με αυτοκολητα στο πλαι!εγω βαζω αυτες με τα αυτοκολητα γιατι ειναι ποιο καλες. γιατι ρωτας αληθεια??

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by mariathanopoulou
    εχει δικιο η κωνσταντινα κατερινα! ναι ειναι unisex οι πανες αλλα η βγαινουνε και για αντρες σε μορφη σερβιετας! :D ! remedy οι πανες ενηλικων ειναι ακριβως οπως αυτες που φορανε και τα παιδια! βγαινουνε και σε εσωρουχο μορφη αλλα και με αυτοκολητα στο πλαι!εγω βαζω αυτες με τα αυτοκολητα γιατι ειναι ποιο καλες. γιατι ρωτας αληθεια??
    ρωταω ,γιατι βγαινουν και αυτες που ειναι σαν μεγαλες σερβιετες και ΟΧΙ<δεν ειναι για αντρες, ειναι κυριως για γυναικες και τις χρησιμοποιουν και γυναικες με πολυ αιμα στην περιοδο, η μετα απο γεννα,επεμβαση κλπ. μου κανει εντυπωση που δεν το ξερεις, σαν γυναικα...

    εν πασει περιπτωσει,
    με αυτες τις συγκεκριμενες , που επισης σε καλυπτουν για πολυ μεγαλη ροη και δεν χρειαζεσαι πανα-βρακακι, μπορεις να φορας οτι θελεις και να μη φαινονται απο τα ρουχα σου, κανονικα σαν σερβιετα.΄..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153
    Δεν θα κοροιδευα ποτέ μου,για ένα θέμα υγείας ειλικρίνα!!!Λυπάμαι -ας πουμε απο πολυ μικρη ηλικία).Προσωπικά εγώ δεν γνώπου το βλέπεις έτσι!!Ολοι μας έχουμε προβλήματα υγείας!Οσο για το ότι φοράνε οι άντρες πάνες το ανέφερα απο την άποψη ότι μια γυναίκα φοράει σερβιέτα(πάνα).Προσωπίκα δεν γνώριζα ότι οι άντρες φοράνε πάνες!!!Άρα θεωρώ ότι είναι ένα θέμα γνωστό σε όλους!!!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    153
    δεν θα κοροιδευα ποτε μου για ενα θέμα υγείας ειλικρινά!Λυπάμαι που το βλέπεις έτσι .Όλοι μας έχουμε να προβλήματα υγείας!!το ότι οι γυναίκες φοράνε πάνες (σερβιέτες) απο μικρή ηλικία είναι συνηθισμένο!!!Για τους αντρές όμως εγώ προσωπικά δεν το ήξερα!!!!!Θέλω να πω ότι η ακράτεια είναι ένα θέμα που το γνωρίζουν και οι άντρες και οι γυναίκες!!!

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    21
    σερβιετες λοχειας ενοεις. θα σου πω λοιπον επειδι υποθετω οτι εισαι γυναικα για να ξερεις τοσα! αυτες οι σερβιετες που λες τις εχω δοκιμασει!ειναι σαν 3 σερβιετες κανονικες! φουσκωνουνε σε πληροφωρω και αυτες! τις βγαζει η tena και η sani! δεν ειναι ομως για ακρατεια σοβαρου βαθμου!ειναι για λιγες σταγονες! σκεψου να αδειαση η κυστη πανω σε μια σερβιετα!θα σου πω τι γινεται γιατι την εχω πατησει! μια τεραστια σταμπα στον ποπο! γιαυτο βαζω κανονικη πανα! η φοραω η δεν φοραω! δεν θα καθομαι να κοροιδευω τον εαυτο μου!

    κωνσταντινουλα δεν νομιζω να σου ειπε η κατερινα κακοπροερετα οτι κοροιδευεις!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •