ναρκωτικά. προτεινετε λύσεις για να ξεμπλέξω - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 88
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Δεν θελω να κερδισω τον σεβασμο σου δεν με ενδιαφερεις πολυ απλα. Οσο για την \"ψυχαναληση\" παρτη και βαλτην εκει που ξερεις πολυ καλα. Αντε γεια και σε σενα.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ούτε εσύ με ενδιαφέρεις,γιατί έχω περάσει από την εποχή των σπηλαίων σε μία νέα πραγματικότητα.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Σταρχιδια μου τι εχεις κανει.

  4. #64
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    :)

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    :):)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #66
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    σουτ εσυ, που πηρες θαρρος.

    :D

  7. #67
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    28
    Originally posted by 8odwris
    Originally posted by yiannis
    α και αυτο το προτεινετε λυσεις για να ξεμπλεξω ου εγραψε πως διαγραφεται? δεν μου αρεσει με κανει να φενομαι σα ζητιανος αυτη τη στιγμη νοιωθω πολυ κουρασμενος παω για υπνο καληνυχτα
    Gianni πρεπει να μας ξεκαθαρησεις κατι για να τελειωνουμε δηλαδη το ολο θεμα εδω απο την αρχη η αδερφη σου το ανοιξε?? εκεινη εβαλε και τον τιτλο??
    και αν ναι .......πες μας τι ακριβως εχεις γραψει εσυ.......και τι ζητας εσυ.........
    εγω εγραψα το θεμα ναρκωτικα σκετο και εγραψα μεχρι εκει που λεω οτι 7 ηωρα παω για δουλεια. επισης σημερα δουλευω απο τις 4 μεχρι τις 11

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Originally posted by Winston_man
    Originally posted by 8odwris
    Tι σε κανει φιλε μου να πυστευεις οτι ο Μπαμπινιωτης τα ξερει ολα? και οτι ειναι το σημα κατατεθεν? στην σημασια της καθε λεξης??
    Επειδη βαριεσε λοιπον να ψαξεις να σου πω οτι η πραγματικη σημασια των λεξεων ειναι εκεινη που σου δωσα...........
    Φιλε... Μαθε πρωτα ορθογραφια και μετα ελα κανε μου μαθηματα σημασιολογίας των λέξεων. Αντε γεια.
    Se ευχαριστω που με βοηθας να γινω καλυτερος στην ορθοφραφια λεγοντας μου οτι κανω λαθη...συμβαινει ναι κυριως ειναι οταν γραφω βιαστηκα... εν βρασμο ........αλλα ο κυριοτερος λογος που κανω λαθη ειναι κυριως επειδη χρονια εγραφα σε διαφορα chat greeklish και στο τσακ ημουν τα ξεχασω τα ελληνικα ....
    Δεν σου απολογουμε μην χαιρεσαι

    Εσυ βγαζεις μια Αντιδραστικη επιθεση ενω εγω σου εκανα εξηγηση εξ αρχης να ψαξεις... τι σημαινει η λεξη για να καταλαβεις τι εννοω...με την λεξη ηλιθιος...
    ΚΑι το εκανα αυτο και μονο και μονο για να προλαβω μην \"παρεξηγηθεις \"
    Πραγμα που εγινε..
    Αλλα και για να σου ξεκαθαρισω... οτι δεν ειχα σκοπο να σε βρισω αλλα να σου τονισω και να σε ΤΑΡΑκουνησω... τι γινεσε οταν θες να παραμενεις μεσα σε ψυχοτροπες ουσιες με μονο σκοπο να φευγεις απο την ΑΛηθινη πραγματικοτητα..

    .Ομως το σοβαροτερο δεν ειναι αυτο αλλα το ΟΤΙ ενα μελος εδω ο yiannis ζηταει βοηθεια για να φυγει απο το ψεμα την ηλιθιοτητα και την εξαθλιωση που εχει ο κοσμος των ναρκωτικων .........και εσυ ειχες το θρασος να τον ΠΑραπεμπεις και του λες γιατι να ξεφυγει......και οτι μια χαρα ειναι αν παραμενει εκει....!!!!?!

    Γιατι ομως αφου σου δωσα την αφορμη να εξωτερικευσεις τον αδικο θυμο σου προς εμε ...δεν λες σε ολους εδω μεσα τον πραγματικο λογο ??
    ...γιατι δε λες πραγματικα , γιατι εβγαλες ολο αυτον τον ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟ θυμο σου?? Ε?


    Ειδα οτι εκτος το οτι δε σεβαστηκες τον λογο, που ο yianniς ανοιξε το ολο εδω θεμα τελικα δεν εχεις σεβασμο και σε αλλα μελη.......
    Winston Ξερω ζηταω δυσκολα αλλα προσπαθησε να πεις ΑΛΗθεια λεγοντας αυτο που πριν ρωτησα
    και μετα αφου πρωτα ,πεις στον εαυτο σου , ελα και πες και σε μας ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΕΛΙΚΑ εδω ΜΕΣΑ Τι ακριβως κανεις??
    δηλαδη για ποιον λογο μπαινεις σε ενα τετοιο φορουμ???

    Ασε λοιπον την ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ και περνα ΣΤΗΝ ΔΡΑΣΗ....
    ΜΕ εκτιμηση Θοδωρης..
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Originally posted by Winston_man
    Σταρχιδια μου τι εχεις κανει.
    Αν δεν μπορεις να σεβαστεις τον αλλον τον καθε ανθρωπο εδω μεσα που σου μιλαει .. οπου το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων ειναι αξιολογοι .......
    ....θα σου προτεινα ξανα να αφησεις την ΑΝΤΙΔΡΑΣη διοτι τα παιδακια αντιδρουν ετσι και να περασεις στην ΔΡΑΣΗ....και θα σου ελεγα ξανα ΤΟΥλαχιΣΤΟν να ξανασκεφτεις τι ακριβως κανεις ΕΔΩ μεσα???

    ΜΑ κανενας δεν τοποθετειται σε ολο αυτο που γινετε εδω μεσα .......εδω και δυο σελιδες???......κανεναν δεν ενοχλει- αγγιζει??
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Originally posted by yiannis
    Originally posted by 8odwris
    Originally posted by yiannis
    α και αυτο το προτεινετε λυσεις για να ξεμπλεξω ου εγραψε πως διαγραφεται? δεν μου αρεσει με κανει να φενομαι σα ζητιανος αυτη τη στιγμη νοιωθω πολυ κουρασμενος παω για υπνο καληνυχτα
    Gianni πρεπει να μας ξεκαθαρησεις κατι για να τελειωνουμε δηλαδη το ολο θεμα εδω απο την αρχη η αδερφη σου το ανοιξε?? εκεινη εβαλε και τον τιτλο??
    και αν ναι .......πες μας τι ακριβως εχεις γραψει εσυ.......και τι ζητας εσυ.........
    εγω εγραψα το θεμα ναρκωτικα σκετο και εγραψα μεχρι εκει που λεω οτι 7 ηωρα παω για δουλεια. επισης σημερα δουλευω απο τις 4 μεχρι τις 11
    yianni Δηλαδη ολα μα ολα τα γραφομενα κατω απο το οτι την τσικνοπεμπτη 7 η ωρα δουλευες.......στην 3 Σελιδα ολα μα ολα τα εχει γραψει η Αδερφη σου?....
    και εμεις απαντουσαμε.......
    Γιατι η αδερφη σουμπορει και ξερει τον κωδικο σου?? η δε θα εκανες ποτε logout e.....
    Oπως και να χει... εφοσον της αδερφη σου της αρεσουν τα παιχνιδια.... εσΥ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ανακαλυψες πρεπει να κανεις logout καθε φορα που θα φευγεις απο το φορουμ αλλη φορα ΣΕ Παρακαλω......
    .....να ξερουμε Με ποιον συζηταμε

    ΥΓ1...yianni εχεις διαβασει ολα οσα σου χω γραψει - ρωτησει απο τα μεσα και μετα της 3 σελιδας ???

    Αν οχι .....δες τα σε παρακαλω.........!!

    ΥΓ 2 Μπραβο ΞΑνα που εχεις εργασια αυτο ειναι αρκετα σημαντικο για την τωρα φαση που εισαι....
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Originally posted by yiannis
    α και αυτο το προτεινετε λυσεις για να ξεμπλεξω ου εγραψε πως διαγραφεται? δεν μου αρεσει με κανει να φενομαι σα ζητιανος αυτη τη στιγμη νοιωθω πολυ κουρασμενος παω για υπνο καληνυχτα
    yianni πηγαινεις επανω δεξια (εδω στο φορουμ) εκει που λεει Edit το πατας και μετα πας εκει που λεει Θεμα σβηνεις αυτο που θες.....αφηνεις αυτο που θες και μετα πας απο κατω και πατας Τροποποιηση δημοσιοποιησης...
    Αυτο ηταν ;)
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by 8odwris
    Αν δεν μπορεις να σεβαστεις τον αλλον τον καθε ανθρωπο εδω μεσα που σου μιλαει .. οπου το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων ειναι αξιολογοι .......
    ....θα σου προτεινα ξανα να αφησεις την ΑΝΤΙΔΡΑΣη διοτι τα παιδακια αντιδρουν ετσι και να περασεις στην ΔΡΑΣΗ....και θα σου ελεγα ξανα ΤΟΥλαχιΣΤΟν να ξανασκεφτεις τι ακριβως κανεις ΕΔΩ μεσα???

    ΜΑ κανενας δεν τοποθετειται σε ολο αυτο που γινετε εδω μεσα .......εδω και δυο σελιδες???......κανεναν δεν ενοχλει- αγγιζει??

    Φιλε Θοδωρη για να τελειωνουμε. Εισαι πολυ \"λιγος\" και \"μικρος\" για να μου κανεις εσυ υποδειξεις τι θα κανω, πως θα μιλήσω, σε ποιον θα μιλησω, τι θα πώ κτλ κτλ κτλ. Πολυ λιγα ειναι τα ατομα εδω μεσα στο φορουμ - μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου απο τα οποια θα δεχομουν \"νουθεσιες\" και guess what: Δεν εισαι ενα απο αυτα και δεν εχεις τα φοντα να γινεις φυσικα ουτε στο μελλον.

    Εχουμε δημοκρατια και ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει. Αυτα που ειπα ειναι οι προσωπικες μου αποψεις και για ΚΑΝΕΝΑΝ Θοδωρη δεν θα \"αλλαξοπιστησω\". Εμμενω στις θεσεις μου. Γουστο μου καπελο μου και αν δεν σαρεσει πολυ απλα κανε τουμπες... Εγω πιστευω αυτα που λεω εσυ πιστευεις τα αντιθετα. Οκ αναυθερετο δικαιωμα σου αλλα δεν μπορεις σε καμια περιπτωση να μου κλεισεις εμενα το στομα με λεκτικους προπυλακισμους και κορωνες αμφισημιας. Θα κερδιζες πολυ περισσοτερο στα ματια μου (αν αυτο σημαινει φυσικα κατι για σενα αν οχι δεν πειραζει) αν παραδεχοσουν οτι ευθεως πλην σαφως με ΕΒΡΙΣΕΣ. Αλλα εσυ σαν κλασικος θρασυδειλος κρυφτηκες πισω απο το δαχτυλακι σου ή μαλλον επαιξες με τις λεξεις. Λοιπόν δεν το συνεχιζω θελω να σταματησει εδω και θα σε παρακαλεσω να μην επανελθεις με χαρακτηρισμους γιατι και γω ξερω μπολικους. Αυτα-καλη συνεχεια σε οτι κανεις.

    Με εκτιμηση winston_man

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Originally posted by Winston_man
    Originally posted by 8odwris
    Αν δεν μπορεις να σεβαστεις τον αλλον τον καθε ανθρωπο εδω μεσα που σου μιλαει .. οπου το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων ειναι αξιολογοι .......
    ....θα σου προτεινα ξανα να αφησεις την ΑΝΤΙΔΡΑΣη διοτι τα παιδακια αντιδρουν ετσι και να περασεις στην ΔΡΑΣΗ....και θα σου ελεγα ξανα ΤΟΥλαχιΣΤΟν να ξανασκεφτεις τι ακριβως κανεις ΕΔΩ μεσα???

    ΜΑ κανενας δεν τοποθετειται σε ολο αυτο που γινετε εδω μεσα .......εδω και δυο σελιδες???......κανεναν δεν ενοχλει- αγγιζει??

    Φιλε Θοδωρη για να τελειωνουμε. Εισαι πολυ \"λιγος\" και \"μικρος\" για να μου κανεις εσυ υποδειξεις τι θα κανω, πως θα μιλήσω, σε ποιον θα μιλησω, τι θα πώ κτλ κτλ κτλ. Πολυ λιγα ειναι τα ατομα εδω μεσα στο φορουμ - μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου απο τα οποια θα δεχομουν \"νουθεσιες\" και guess what: Δεν εισαι ενα απο αυτα και δεν εχεις τα φοντα να γινεις φυσικα ουτε στο μελλον.

    Εχουμε δημοκρατια και ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει. Αυτα που ειπα ειναι οι προσωπικες μου αποψεις και για ΚΑΝΕΝΑΝ Θοδωρη δεν θα \"αλλαξοπιστησω\". Εμμενω στις θεσεις μου. Γουστο μου καπελο μου και αν δεν σαρεσει πολυ απλα κανε τουμπες... Εγω πιστευω αυτα που λεω εσυ πιστευεις τα αντιθετα. Οκ αναυθερετο δικαιωμα σου αλλα δεν μπορεις σε καμια περιπτωση να μου κλεισεις εμενα το στομα με λεκτικους προπυλακισμους και κορωνες αμφισημιας. Θα κερδιζες πολυ περισσοτερο στα ματια μου (αν αυτο σημαινει φυσικα κατι για σενα αν οχι δεν πειραζει) αν παραδεχοσουν οτι ευθεως πλην σαφως με ΕΒΡΙΣΕΣ. Αλλα εσυ σαν κλασικος θρασυδειλος κρυφτηκες πισω απο το δαχτυλακι σου ή μαλλον επαιξες με τις λεξεις. Λοιπόν δεν το συνεχιζω θελω να σταματησει εδω και θα σε παρακαλεσω να μην επανελθεις με χαρακτηρισμους γιατι και γω ξερω μπολικους. Αυτα-καλη συνεχεια σε οτι κανεις.

    Με εκτιμηση winston_man
    Απο οτι βλεπω ομως εσυ εχειs κολυσει στης λεξεις και δε λες να σταματησεις εμεινες στην λεξη ηλιθιος....αντι να σκεφθεις αυτο που ανωριμα εκανες να μπεις δηλαδη σε ενα θεμα το οποιο ανοιχτηκε για εναν συγκεκριμενο σκοπο και να προτεινες στο παιδι εδω...... αυτα που προτεινες ...και την ολη μετεπειτα συμπεριφορα -σταση σου...
    ΠΑιρνεις ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ για καποιον να θελει να βγει απο τον ηλιθιο κοσμο των ουσιων της εξαρτησης της τοξικομανιας? να μπαινει σε ενα φορουμ να ζηταει βοηθεια και γνωμες πανω σε αυτο που κανει??
    ΝΑ ξυπναει και να παιρνει αποφαση οτι δεν οδηγουσε πουθενα ολος αυτος ο ηλιθιος κοσμος των ναρκωτικων που ητανε και να θελει να τα μοιραστει μαζι με ΑΛΛΟΥς ...ζητωντας \"βοηθεια\"

    εσυ ΚΑΝΕ οτι θες για τον εαυτο σου.......εγω δεν ειμαι αυτος που θα σου πει τι θα κανεις
    εαν εσυ επιμενεις στης δικες σου αποψεις...ειναι απολυτα δικαιωμα σου.....

    Δεν θα σου κλεισω εγω το στομα φυσικα......οχι

    δικαιωμα σου να χυδαιολογεις δικαιωμα σου να μην σεβεσε

    δικαιωμα σου να παραμενεις μεσα στον ηλιθιο κοσμο των ουσιων....

    Δικαιωμα μου και γω να τοποθετουμε σε οσα δε μ΄ αρεσουν .. .και στην προκειμενη περιπτωση ειναι η δικη σου σταση και συμπεριφορα εδω μεσα....
    Εγω μπορω να σε χαρακτιρησω ετσι οπως σε χαρακτιρησα απο τα λεγομενα σου την σταση σου και την Συμπεριφορα σου....

    εσυ δεν μιλησες με χαρακτηρισμους??

    οτι ειμαι λιγος και μικρος??

    Τι επρεπε να παρεξηγηθω οχι βεβαια...
    Διοτι πολυ απλα δεν με αγγιζουν
    Οχι μονο διοτι τα εχω καλα με τον εαυτο μου και ξερω ποιος ειμαι και που παω.... ποσο μαλον οταν λεει καποιος χαρακτιρισμους τετοιους οταν ΔΕν με ξερει ουτε στο Ελαχιστο..


    Ειναι μοναχα αστειο...και απλα χαμογελω !!
    Εγω μπορω να σε χαρακτιρησω ετσι οπως σε χαρακτιρησα απο τα λεγομενα σου την σταση σου και την Συμπεριφορα σου....

    Εσυ ομως γιατι ενοχληθηκες τοσο με την λεξη αυτη γιατι σε Αγγιξε??

    Εσυ \"κυριε\"
    επειδη νιωθεις πολυ Μοναξια εκει..... σημαινει οτι πρεπει και ολοι οι αλλοι να σε ακολουθησουν σε αυτο που εσυ διαλεξες να κανεις για να αισθανεσαι καλυτερα ??

    Το ποιος ειμαι εδω μεσα ασε καλυτερα να το ξερουν τοσα χρονια τα παλια μελη μεχρι και νεωτερα ...
    Εκεινοι που με ενιωσαν απο ολα τα γραπτα μου στο εδω Φορουμ και μπορουν να συμπερανουν τι ανθρωπος ειμαι..

    Να ανεβω στα ματια σου ΓΙΑΤΙ? υστερα κι ολας απο αυτο που ειδα οτι εκτος το οτι δεν σεβαστηκες τον yianni μετα δε σεβαστηκες και ενα αλλο μελος χυδαιολογοντας....?

    Τοσο καιρο που μπαινω στο φορουμ ουδεποτε εχω βρισει ουδεποτε εχω χυδαιολογησει και ουτε θα το κανω....
    Αντιθετα εσυ και χυδαιολογησες προς σε ενα αλλο μελος...και δε σεβαστηκες ενα αλλο μελος...

    Πριν απο το quote που εκανες ποιο πανω σου ειχα γραψει και σου ειχα Ζητησει κατι....
    Το προσπερασες γιατι αραγε???
    Ποιος ειναι ο Θρασυδειλος με ολη σου την συμπεριφορα και την δειλια σου να απαντησεις σε ολους εδω μεσα τον πραγματικο λογο που ΒΓαζεις ολη αυτην την χολη......

    Ακομα περιμενω να δω ποτε θα πεις γιατι στα αληθεια βγαζεις ολη αυτην την χολη πανω μου......

    Δυσκολο μαλον ε? αφου εχεις κρυφτει απο την αληθεια

    Δεν εχω κατι μαζι σου διοτι δεν γνωριζομαστε....σαφως

    Αλλα δεν μ αρεσε καθολου η σταση σου απεναντι στα αλλα μελη και τωρα και ..προς εμενα....
    Η λεξη ηλιθιος σημαινει ολα αυτα που προειπα στης αλλες σελιδες...και απο τοτε που εμαθα την σημασια της ξερω ποτε και γιατι την χρησιμοποιω...το ιδιο και η λεξη ΑΛηθεια σημαινει ακριβως αυτο που ειπα...στης αλλες σελιδες...δηλαδη το αντιθετο της αλλης λεξης...
    Εσυ ειπες μεσο ενος λαικου ασματος οτι απαρνησε την αληθεια και θες να κρυφτεις απο αυτην διοτι καιει...
    Εσυ..
    Εφοσον λοιπον δε θες Α ληθεια αυτοματα μενεις στην Η ληθιοτητα ... τοσο ΑΠΛΟ
    Αρα σε κατι μη \"καλο\" για το μυαλο την ψυχη και το σωμα......

    Απ αυτην την αποψη εαν εσυ θες να το βαφτησεις Βρισια...αν ετσι σε βολευει ..οκ..
    Το οτι εσυ δεν με ξερεις και ακριβως επειδη δεν ξερεις το πως μιλω-γραφω εβγαλες συμπερασμα οτι παιζω με της λεξεις...
    Πραγματικα δεν ξερω αν εχασα τα λογια μου προσπαθοντας να σου τα εξηγησω ολα αυτα ....


    Εγω παυω να ασχολουμε με αυτην την συμπεριφορα σου που καθολου δε μ αρεσε ....
    εκτος και αν χρειαστει μεσα σε καποιο αλλο θεμα να συζητησουμε..
    Δεν εχω κατι μαζι σου διοτι δεν γνωριζομαστε.... Τα χω ομως με την Συμπεριφορα σου ......

    Ας αφησουμε αυτο εδω λοιπον το τοπικ -θεμα να συνεχισει οπως ξεκινησε και ας μην το διαλυσουμε εντελος...με σου πα μου πες......σου πα μου πες
    Αρκετα δε νομιζεις?
    Υπαρχει και το u2u.......... ξερεις εσυ...

    Με εκτιμση Θοδωρης
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by 8odwris
    Απο οτι βλεπω ομως εσυ ακομα εχεισ κολυσει στης λεξεις και δε λες να σταματησεις εμεινες στην λεξη ηλιθιος....αντι να σκεφθεις αυτο που προτεινες στο παιδι εδω......
    Δικαιωμα σου να κανεις εσυ οτι θες για τον εαυτο σου.......
    Δεν θα σου κλεισω εγω το στομα φυσικα......οχι
    δικαιωμα σου να χυδαιολογεις δικαιωμα σου να μην σεβεσε δικαιωμα σου να παραμενεις μεσα στον ηλιθιο κοσμο των ουσιων....

    Δικαιωμα μου και γω να τοποθετουμε σε οσα δε μ αρεσουν .. .και στην προκειμενη περιπτωση ειναι η δικη σου σταση και συμπεριφορα εδω μεσα....
    Εγω μπορω να σε χαρακτιρησω ετσι οπως σε χαρακτιρησα απο τα λεγομενα σου την σταση σου και την Συμπεριφορα σου....

    εσυ δεν μιλησες με χαρακτηρισμους??

    οτι ειμαι λιγος και μικρος??

    Τι επρεπε να παρεξηγηθω οχι βεβαια...
    διοτι πολυ απλα δεν με αγγιζουν
    Οχι μονο διοτι τα εχω καλα με τον εαυτο μου και ξερω ποιος ειμαι και που παω.... ποσο μαλον οταν λεει καποιος χαρακτιρισμους τετοιους οταν ΔΕν με ξερει ουτε στο Ελαχιστο..


    Ειναι μοναχα αστειο...και απλα χαμογελω !!
    Εγω μπορω να σε χαρακτιρησω ετσι οπως σε χαρακτιρησα απο τα λεγομενα σου την σταση σου και την Συμπεριφορα σου....
    Εσυ οχι
    Εσυ \"κυριε\"
    επειδη νιωθεις πολυ Μοναξια εκει..... σημαινει οτι πρεπει και ολοι οι αλλοι να σε ακολουθησουν σε αυτο που εσυ διαλεξες να κανεις για να αισθανεσαι καλυτερα ??

    Το ποιος ειμαι εδω μεσα ασε καλυτερα να το ξερουν τοσα χρονια τα παλια μελη μεχρι και νεωτερα ...
    Εκεινοι που με ενιωσαν απο ολα τα γραπτα μου στο εδω Φορουμ και μπορουν να συμπερανουν τι ανθρωπος ειμαι..

    Να ανεβω στα ματια σου ΓΙΑΤΙ? υστερα κι ολας απο αυτο που ειδα οτι εκτος το οτι δεν σεβαστηκες τον yianni μετα δε σεβαστηκες και ενα αλλο μελος χυδαιολογοντας....?

    Τοσο καιρο που μπαινω στο φορουμ ουδεποτε εχω βρισει ουδεποτε εχω χυδαιολογησει και ουτε θα το κανω....
    Αντιθετα εσυ και χυδαιολογησες προς σε ενα αλλο μελος...και δε σεβαστηκες ενα αλλο μελος...
    Εσυ εισαι ο Θρασυδειλος με ολη σου την συμπεριφορα και την δειλια σου να απαντησεις σε ολους εδω μεσα τον πραγματικο λογο που ΒΓαζεις ολη αυτην την χολη......

    Ακομα περιμενω να δω ποτε θα πεις γιατι εισαι θυμωμενος στα αληθεια μαζι μου...
    Δεν εχω κατι μαζι σου διοτι δεν γνωριζομαστε....σαφως

    Αλλα δεν μ αρεσε καθολου η σταση σου απεναντι στα αλλα μελη και τωρα και ..προς εμενα....
    Η λεξη ηλιθιος σημαινει ολα αυτα που προειπα στης αλλες σελιδες...και απο τοτε που εμαθα την σημασια της ξερω ποτε και γιατι την χρησιμοποιω...το ιδιο και η λεξη ΑΛηθεια σημαινει ακριβως αυτο που ειπα...στης αλλες σελιδες...δηλαδη το αντιθετο της αλλης λεξης...
    Εσυ ειπες μεσο ενος λαικου ασματος οτι απαρνησε την αληθεια και θες να κρυφτεις απο αυτην διοτι καιει...
    Εσυ..
    Εφοσον λοιπον δε θες Α ληθεια αυτοματα μενεις στην Η ληθιοτητα ... τοσο ΑΠΛΟ
    Αρα σε κατι μη \"καλο\" για το μυαλο την ψυχη και το σωμα......

    Απ αυτην την αποψη εαν εσυ θες να το βαφτησεις Βρισια...αν ετσι σε βολευει ..οκ..
    Το οτι εσυ δεν με ξερεις και ακριβως επειδη δεν ξερεις το πως μιλω-γραφω εβγαλες συμπερασμα οτι παιζω με της λεξεις...
    Πραγματικα δεν ξερω αν εχασα τα λογια μου προσπαθοντας να σου τα εξηγησω ολα αυτα ....


    Εγω παυω να ασχολουμε με αυτην την συμπεριφορα σου που καθολου δε μ αρεσε ....
    εκτος και αν χρειαστει μεσα σε καποιο αλλο θεμα να συζητησουμε..
    Δεν εχω κατι μαζι σου διοτι δεν γνωριζομαστε.... Τα χω ομως με την Συμπεριφορα σου ......

    Ας αφησουμε αυτο εδω λοιπον το τοπικ -θεμα να συνεχισει οπως ξεκινησε και ας μην το διαλυσουμε εντελος...με σου πα μου πες......σου πα μου πες
    Αρκετα δε νομιζεις?
    Υπαρχει και το u2u.......... ξερεις εσυ...

    Με εκτιμση Θοδωρης
    Φίλε Θοδωρή... δικαιωμα σου να μην σου αρεσει η συμπεριφορα μου και τα λεγομενα μου. Αλλα με ποιο δικαιωμα εγινες ξαφνικα και με το ετσι θελω \"αυτοκλητος σωτηρας-υπερασπιστης\" ενος αλλου μελους. Εχει στομα και μπορει να απαντησει μονος του αν θελει αν τον ενοχλησε η συμπεριφορα μου ας βγει ας το πει και εγω φυσικα θα του ζητησω συγνωμη. Εσυ δηλαδη τι τη βρηκες? Δικηγορος του για να χουμε καλο ρωτημα? ΝΑΙ εχω βρισει κατα καιρους αλλα μελη το παραδεχομαι αλλα καποιος λογος υπηρχε δεν τρελαθηκα στα καλα καθουμενα και αρχισα να βριζω ετσι στα καλα των καθουμενων. Αν ηταν υπερβολικη η αντιδραση μου ασε τους αλλους να το κρινουν. Δεν εχω προβλημα να ζητησω συγνωμη αν θεωρησω οτι εσφαλλα πιστεψε το αυτο. Ουτε το παιζω \"Αγιος-Παντογνωστης\" ουτε τιποτα.

    Απλα ομως εχω να σε ρωτησω κατι και θα θελα μια απαντηση αν θες και συ. Πώς εισαι τοσο βεβαιος οτι εσυ κατεχεις την Α-ληθεια και εγω την Η-λιθιοτητα? Πως ξερεις οτι δεν ισχυει το αντιστροφο? Ποιος καθοριζει ποιος κατεχει την αληθεια και με τι κριτητρια? Καλιστα εγω μπορω να πω οτι με τα δικα ΜΟΥ κριτηρια την κατεχω εγω και οχι εσυ.

    Για να τελειωνουμε κατι ακομα: Το ατομο στο οποιο απευθυνθηκα ειναι ΕΝηλικο και μπορει αυτο να κρινει ποιος κατεχει την αληθεια με τα δικα ΤΟΥ κριτηρια παντα. Επισης μπορει να απαντησει μονος του αν τον ενοχλησε κατι και τοτε να σαι βεβαιος θα ζητησω συγνωμη. Απο ΑΥΤΟΝ ΟΧΙ απο εσενα-δεν σου χρωσταω τιποτα αγαπητε φιλε... ;)

    Οσο για τα περι u2u και τη μπηχτη οτι ξερω εγω απο αυτα... εχεις ακουσει την εκφραση \"χτυπημα κατω απο τη μεση\"?? Σου λεει κατι? Οχι ε?... Why i am not surprised.... Και ΤΟΛΜΑΣ μετα να χαρακτηριζεις εμενα θρασυδειλο?????? :mad: :o Απλα ΕΛΕΟΣ.


    over and out.- Δεν το συνεχιζω αλλο προσωπικα. Παω να δω ταινια-καληνυχτα.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    ΠΑιρνεις ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ για καποιον να θελει να βγει απο τον ηλιθιο κοσμο των ουσιων της εξαρτησης της τοξικομανιας? να μπαινει σε ενα φορουμ να ζηταει βοηθεια και γνωμες πανω σε αυτο που κανει??
    ΝΑ ξυπναει και να παιρνει αποφαση οτι δεν οδηγουσε πουθενα ολος αυτος ο ηλιθιος κοσμος των ναρκωτικων που ητανε και να θελει να τα μοιραστει μαζι με ΑΛΛΟΥς ...ζητωντας \"βοηθεια\"

    εσυ ΚΑΝΕ οτι θες για τον εαυτο σου.......εγω δεν ειμαι αυτος που θα σου πει τι θα κανεις
    εαν εσυ επιμενεις στης δικες σου αποψεις...ειναι απολυτα δικαιωμα σου.....
    Dεν ειμαι ουτε δικηγορος ουτε μαγκας ουτε ξερολας ουτε τιποτα απο ολα αυτα.....
    Μιλω με το δικαιωμα ενος ανθρωπου που βγηκε υστερα απο πολλα χρονια απο τον ΑΔΗ και απο την σηψη της ψυχης και του σωματος... βγηκε απο την ηλιθιοτητα και την εξαθλιωση και καταφερε υστερα απο ΤΡΟΜΕΡΑ Μεγαλο Αγωνα , Κοπο , Πονο να δει ανακαλυψει μαθει γνωρισει την ΑΛηθεια κανοντας ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗ και να ξανασταθει στα ποδια του ορθιος.......!!!!!!!!
    Με αυτο το δικαιωμα μιλω και θα συνεχιζω να το κανω για αλλους σε παρομοιες εαν ξανα συνατησω στην ζωη μου καταστασεις...
    Νιωθω

    Δεν θα σου κλεισω εγω το στομα φυσικα......οχι
    συ δεν μιλησες με χαρακτηρισμους??
    οτι ειμαι λιγος και μικρος??
    Τι επρεπε να παρεξηγηθω ??? οχι βεβαια...
    Διοτι πολυ απλα δεν με αγγιζουν
    Οχι μονο διοτι τα εχω καλα με τον εαυτο μου και ξερω ποιος ειμαι και που παω.... ποσο μαλον οταν λεει καποιος χαρακτιρισμους τετοιους οταν ΔΕν με ξερει ουτε στο Ελαχιστο..


    Ειναι μοναχα αστειο...και απλα χαμογελω !!
    Εγω μπορω να σε χαρακτιρησω ετσι οπως σε χαρακτιρησα απο τα λεγομενα σου την σταση σου και την Συμπεριφορα σου....

    Εσυ ομως γιατι ενοχληθηκες τοσο με την λεξη αυτη γιατι σε Αγγιξε??


    Επειδη ομως προφανως ........νιωθεις?? πολυ Μοναξια εκει..... σημαινει οτι πρεπει και ολοι οι αλλοι να σε ακολουθησουν σε αυτο που εσυ διαλεξες να κανεις για να αισθανεσαι καλυτερα ??

    Το ποιος ειμαι εδω μεσα ασε καλυτερα να το ξερουν τοσα χρονια τα παλια μελη μεχρι και νεωτερα ...
    Εκεινοι που με ενιωσαν απο ολα τα γραπτα μου στο εδω Φορουμ και μπορουν να συμπερανουν τι ανθρωπος ειμαι..

    Τοσο καιρο που μπαινω στο φορουμ ουδεποτε εχω βρισει ουδεποτε εχω χυδαιολογησει και ουτε θα το κανω....
    Αντιθετα εσυ και χυδαιολογησες προς σε ενα αλλο μελος...και δε σεβαστηκες ενα αλλο μελος...
    Eιπες δεν μου χρωστας τιποτα αγαπητε φιλε ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ .....
    ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ


    Εγω παυω να ασχολουμε με αυτην την συμπεριφορα σου που καθολου δε μ αρεσε ....
    εκτος και αν χρειαστει μεσα σε καποιο αλλο θεμα να συζητησουμε.. ποιος ξερει........

    Δεν εχω κατι μαζι σου διοτι δεν γνωριζομαστε.... Τα χω ομως με την Συμπεριφορα σου ......

    Ας αφησουμε αυτο εδω λοιπον το τοπικ -θεμα να συνεχισει οπως ξεκινησε και ας μην το διαλυσουμε εντελος...
    PLEASE
    ΟΚ?\\

    Με εκτιμηση Θοδωρης

    παω και γω να δω Ταινια το LOST ξεκινησεεεεεε :PPpp
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •