Θα τα φτιάχνετε με έναν δεσμευμένο;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4

    Θα τα φτιάχνετε με έναν δεσμευμένο;

    στην δουλεια με κολλάει κάποιος δεσμευμένος τί να κάνω δείχνει έντονο ενδιαφέρον για ποιον λόγο πιστεύετε

    εντομεταξύ κάθε τρεις και λίγο τον παίρνει τηλ η κοπέλα του

    επίσης εγώ τον τελευταιο καιρό έχω αφήσει τον εαυτό μου και δεν περιποιούμε ιδιαίτερα στην δουλεια όμως εμεις φοράμε στολές δουλεύουμε στα γκουντις και η στολή μου πάει όλοι μου το έχουν πει άν με δει ντυμένη θα χάσει πάσα ιδέα δεν έχω ωραία ρούχα γιατί τα τελευταία 4 χρόνια έβαλα κιλά λόγω κατάθλιψης και τα παλιά μου ωραία ρούχα δεν μου πάνε

    αυτός είναι κούκλος

    πολύ με λένε ότι είμαι ότι να ναι τι σημαίνει αυτό και πως αλλάζει

    επίσης μια φορά από το κόμπλεξ μου γέλασα και είμασταν όλοι μαζί αυτός προσβλήθηκε και δεν μου μιλουσε την άλλη μέρα

    αλλα μετα από 2 μέρες μιλούσαμε κανονικά

    εγω πιστεύω για να ενδιαφέρεται και να κολάει άλλες γυναίκες δεν θα θέλει την κοπέλα του και θα είναι στα χωρίσματα

    δεν ξέρω τι γνώμη έχει για μένα αλλά δεν βρίσκομαι και στην καλύτερη φάση της ζωής μου ψυχολογικά είμαι πολύ χάλια και μάλλον δεν είμαι ούτε καν έτοιμη για σχέση αραγε αυτός κατάλαβε τίποτα;

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4
    επίσης όπως και εγώ ετσι και κείνος φοβόμαστε να μην γινουμε ρεζίλι στην δουλεια και δεν θέλουμε να γίνουμε στόχος και να μας σχολιάζουν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    \'... στην δουλεια με κολλάει κάποιος δεσμευμένος τί να κάνω δείχνει έντονο ενδιαφέρον για ποιον λόγο πιστεύετε...\'

    ... για έναν λόγο που συνηθίζεται εδώ και αιώνες... να θέλει να ξενοπηδάει δηλαδή...

    \'... επίσης εγώ τον τελευταιο καιρό έχω αφήσει τον εαυτό μου και δεν περιποιούμε ιδιαίτερα στην δουλεια όμως εμεις φοράμε στολές δουλεύουμε στα γκουντις και η στολή μου πάει όλοι μου το έχουν πει άν με δει ντυμένη θα χάσει πάσα ιδέα δεν έχω ωραία ρούχα γιατί τα τελευταία 4 χρόνια έβαλα κιλά λόγω κατάθλιψης και τα παλιά μου ωραία ρούχα δεν μου πάνε...\'

    ... βασικά νομίζω ότι θέλει να σε δει γδυμένη κι όχι ντυμένη... και μιας κι έχεις άσχημη γνώμη για την εικόνα σου, γιατί να σε απασχολεί;... ά και κάτι ακόμη... γιατί να σ\' ενδιαφέρει ένας άντρας που θα ασχοληθεί με το αν έχεις ωραία ρούχα ή όχι;... μάλλον από μόνη σου ορίζεις ως σημαντικό το να έχει κανείς ικανοποιητική γκαρνταρόμπα, ή κάνω λάθος;... επίσης, αν δεν υπάρχει πρόβλημα υγείας, μας αρέσει κάποιος αλλά έχουμε παραπανίσια κιλά, προσπαθούμε να κάνουμε δίαιτα...

    \'... εγω πιστεύω για να ενδιαφέρεται και να κολάει άλλες γυναίκες δεν θα θέλει την κοπέλα του και θα είναι στα χωρίσματα...\'

    ... όποιος δε θέλει την κοπέλα του, πρώτα της το λέει, μετά χωρίζει, κι ύστερα πάει για άλλα... αλήθεια, τίποτα άλλο δε πιστεύεις πέρα απ\' αυτό που δείχνεις να σε βολεύει;...

    \'... δεν ξέρω τι γνώμη έχει για μένα αλλά δεν βρίσκομαι και στην καλύτερη φάση της ζωής μου ψυχολογικά είμαι πολύ χάλια και μάλλον δεν είμαι ούτε καν έτοιμη για σχέση αραγε αυτός κατάλαβε τίποτα;...\'

    ... ναι, δεν είσαι έτοιμη για σχέση. Κάποια στιγμή πρέπει να το καταλάβεις προτού βρεθεί ο επόμενος δεσμευμένος. Ο οποίος δεν ενδιαφέρεται για σχέση, εφόσον έχει. Και δε τον ενδιαφέρει να καταλάβει τίποτα εφόσον πάει για πήδημα και μόνο. Απλό είναι, τί λες;...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4
    εγώ πιστευω ότι η δέσμευση στις μέρες μας δεν έχει σχέση με γάμο γιατί χαλάνε πολύ ευκολά και άλλωστε οι άντρες τώρα μπορεί να έχουν και 3 σχέσεις συγχρόνως άρα το να δημιουργήσεις μια σχέση με δεσμευμένο δεν είναι κακό κατα την άποψή μου αρκεί να είσαι σίγουρη ότι χάλασε την σχέση του με τον δεσμό του να μην το παίζει και σε 2 ταμπλώ σε βάρος σου

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4
    Originally posted by Alobar
    \'... στην δουλεια με κολλάει κάποιος δεσμευμένος τί να κάνω δείχνει έντονο ενδιαφέρον για ποιον λόγο πιστεύετε...\'

    ... για έναν λόγο που συνηθίζεται εδώ και αιώνες... να θέλει να ξενοπηδάει δηλαδή...

    \'... επίσης εγώ τον τελευταιο καιρό έχω αφήσει τον εαυτό μου και δεν περιποιούμε ιδιαίτερα στην δουλεια όμως εμεις φοράμε στολές δουλεύουμε στα γκουντις και η στολή μου πάει όλοι μου το έχουν πει άν με δει ντυμένη θα χάσει πάσα ιδέα δεν έχω ωραία ρούχα γιατί τα τελευταία 4 χρόνια έβαλα κιλά λόγω κατάθλιψης και τα παλιά μου ωραία ρούχα δεν μου πάνε...\'

    ... βασικά νομίζω ότι θέλει να σε δει γδυμένη κι όχι ντυμένη... και μιας κι έχεις άσχημη γνώμη για την εικόνα σου, γιατί να σε απασχολεί;... ά και κάτι ακόμη... γιατί να σ\' ενδιαφέρει ένας άντρας που θα ασχοληθεί με το αν έχεις ωραία ρούχα ή όχι;... μάλλον από μόνη σου ορίζεις ως σημαντικό το να έχει κανείς ικανοποιητική γκαρνταρόμπα, ή κάνω λάθος;... επίσης, αν δεν υπάρχει πρόβλημα υγείας, μας αρέσει κάποιος αλλά έχουμε παραπανίσια κιλά, προσπαθούμε να κάνουμε δίαιτα...

    \'... εγω πιστεύω για να ενδιαφέρεται και να κολάει άλλες γυναίκες δεν θα θέλει την κοπέλα του και θα είναι στα χωρίσματα...\'

    ... όποιος δε θέλει την κοπέλα του, πρώτα της το λέει, μετά χωρίζει, κι ύστερα πάει για άλλα... αλήθεια, τίποτα άλλο δε πιστεύεις πέρα απ\' αυτό που δείχνεις να σε βολεύει;...

    \'... δεν ξέρω τι γνώμη έχει για μένα αλλά δεν βρίσκομαι και στην καλύτερη φάση της ζωής μου ψυχολογικά είμαι πολύ χάλια και μάλλον δεν είμαι ούτε καν έτοιμη για σχέση αραγε αυτός κατάλαβε τίποτα;...\'

    ... ναι, δεν είσαι έτοιμη για σχέση. Κάποια στιγμή πρέπει να το καταλάβεις προτού βρεθεί ο επόμενος δεσμευμένος. Ο οποίος δεν ενδιαφέρεται για σχέση, εφόσον έχει. Και δε τον ενδιαφέρει να καταλάβει τίποτα εφόσον πάει για πήδημα και μόνο. Απλό είναι, τί λες;...
    αν είναι έτσι είστε πολύ μαλάκες εσείς οι άντρες

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Ναι, εμείς οι άντρες είμαστε πολύ μαλάκες, δε το ήξερες;... αφού το είπες και μόνη σου... δεν είναι κακό να έχουμε τρεις και τέσσερις γκόμενες, αφού αυτές μας κάθονται αν και ξέρουν ότι είμαστε δεσμευμένοι.... σα την Μίρκα ας πούμε... για να δούμε θα συμφωνήσει με σένα ή με μένα άραγε;... χμμ...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    η μιρκα και η αιεμινλαβ ειναι το ιδιο προσωπο??????

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... όσο εγώ είμαι \'άντρας - μαλάκας\', φαντάζομαι πως ναι... και σα μαλάκας είπα να \'διασκεδάσω\' κι εγώ μια φορά...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12
    Originally posted by Alobar
    ... όσο εγώ είμαι \'άντρας - μαλάκας\', φαντάζομαι πως ναι... και σα μαλάκας είπα να \'διασκεδάσω\' κι εγώ μια φορά...
    και εγω αν σε πλακώσω στις σφαλιάρες

    θα φταίω εγω;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... όχι βέβαια... να, κοίτα παρακάτω να δεις ποιός θα φταίει... καν\' δουλειά σου, μια χαρά, τό \'χεις λέμε...

    http://www.youtube.com/watch?v=kxbmu0DD1tM

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    Originally posted by sanitas
    Originally posted by Alobar
    ... όσο εγώ είμαι \'άντρας - μαλάκας\', φαντάζομαι πως ναι... και σα μαλάκας είπα να \'διασκεδάσω\' κι εγώ μια φορά...
    και εγω αν σε πλακώσω στις σφαλιάρες

    θα φταίω εγω;

    εδώ γελάνε

  12. #12
    τι εγινε ρε παιδια?τι κουλο ειναι αυτο παλι?ποιανου ειναι το θεμα?οι αλλοι γιατι βριζουν την αλομπαρ?α δεν παμε καλα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12
    Originally posted by olgaki82
    τι εγινε ρε παιδια?τι κουλο ειναι αυτο παλι?ποιανου ειναι το θεμα?οι αλλοι γιατι βριζουν την αλομπαρ?α δεν παμε καλα
    την πέρασαν για άντρα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... Ολγάκι, τα λόγια είναι περιττά... είμαι ένας μαλάκας με 4 γκόμενες και σκοπεύω να τις κάνω 5 μιας και οι 3 δεν είχαν κανένα ζόρι που είχα ήδη 1... θες να είσαι εσύ η πέμπτη για να μπορέσω να εξελιχθώ κι εγώ και να πάω για την έκτη μετά;...

    :P

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    εσύ, ρε σάνιτας, τι ρολο παίζεις? τυφλά να χει η agatha christie ρε παιδί μου!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •