που σταματαει η αγαπη που ξεκινα η παρανοια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    που σταματαει η αγαπη που ξεκινα η παρανοια

    με το αλλο μου θεμα οικονομικο καπως τα σωσα.για λιγο παντα.παμε στο αλλο τωρα.εχετε νιωσει ποτε πως η αγαπη των γονιων σας καταντα πιεση εως τρομερο αγχος και βασανο?η μανα μου χει τα προβληματα τας αλλα και εγω τα δικα μυο την στηριζω και της μιλαω καλα αλλα τον τελ καιρο εκανε κατι περιεργο που δεν με πειραζε τοσο ερχοταν στην δολεια να μου φερει φαι εγω ντρεπομουν αλλα ενω επρεπε να την διωξω την αφηνα.της εδωσα αερα ομως και σημερα εινε το κουφο!
    κατι με ρωταγ εγια γιατρους παλι και πωςμιλαγα στον πατερα μ τον ρωτησα για μενα ψαχνει παλι?δν ξερω μ ελει και της τα πε αμεσως.ερχεται μετα η μανα μου κα με κανει ρομπα σε ολους με προδωσες το ενα το αλλο εναι λογος τωρα αυτος να κανει ετσι και στη τελικη ειμαι 27 χρονων γαιδουρα δεν ξερω τι να κανω μαζι της πειτε.νιωθω σα χαζη.θελω να μαι μονη.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    τα ελεγε και ουρλιαζε αλλο να σας τ λεω αλλο να το δειτε βαρεθηκα εγω δεν θα κανω τον ψυχολογο τους ζωες εχουν δικες τους να κανουν οιτ γουσταρουν ετοιμη ειμαι να παω να την ξεχεσω και αυτην οπς και τον πατερα μ αλλα κρατιεμαι γιατι ξερω εχει προβληνα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Eρχόταν στη δουλειά να σου δώσει φαί και την άφηνες.Δε νομίζεις πως είσαι κάπως μακριά από το δημοτικό πλέον;Aυτή μπορεί να σε βλέπει ακόμη παιδάκι,αλλά δεν είσαι,φυσικό είναι να θυμώνεις όταν για δικές της ανάγκες σε γυρνάει σε παιδικές ηλικίες.Γιατί αυτό δεν το λες ξεκάθαρα στην ίδια;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    23
    Δεδομένο είναι ότι δεν έχεις έλεγχο πάνω στις πράξεις της μητέρας σου sunset , έχεις όμως έλεγχο πάνω στις δικές σου πράξεις. Αν απλά ζούσες το γεγονός, το βίωνες εκείνη την δεδομένη στιγμή και στην συνέχεια εσκαγες ένα χαμόγελο και συνέχιζες την μέρα σου; :P

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Παιδια να εξηγησω κατι και αρχιζω και τα παιρνω λιγο.
    εγω δεν ειμαι το ατομο που τα δεχομαι αυτα εδω στο λυκειο ετρωγε σουτο μια φορα που περασε απλα εξω.καλα μεχρι εδω.
    τα τελ χρονια ομως ωριμασα πιο πολυ γιατι συνεχως την εβριζα οταν πηγαινε να κανει κατι και επειδη παθανει διαφορα ειναι για να κλειστει μεσα πως να το πω ερχεται ενω πηγαινα να παρω εγω απο το σπιτι πραγματα και μαι μερα ηρθε και την αφησα για τα δεδομενα τα δικα μου περιεργο.δεν γινεται συστηματικα μια βδομαδα που ερχεται και παλι το σκεφτηκα πολυ που εγινε..τεσπα.το θεμα ειναι το μυαλο της και πως λειτουργει δεν θα της δνω σημασια απο δω και περα. ας κανει την ζωη της εγω δεν θα τρελαθιω για ΚΑΝΕΝΑΝΝ εγω θα ΤΡΕΛΑΝΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Βεβαια της το εχω πει αλλα δικη μου βλακεια οταν επεμβαινει τωρα ομως αφου το εκμεταλλυετηκε γιατι ετσι ειναι θα με δει αλλιως σαν ατομο 26 χρονων που θα ειναι μακρια της και αγαπημενη και ΑΝ της αρεσει!δεν μου ναι και δυσκολο!οπως το πες θα σκασω ενα χαμογελο και θα σνεχισω οπως παντα κανω

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •