Θέλω να ανακαλύψω τον εαυτό μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803

    Θέλω να ανακαλύψω τον εαυτό μου

    Με τον καιρό ανακάλυπτε ο άνθρωπος ότι είχε παρασυρθεί, είχε γοητευτεί.

    Ό άνθρωπος αυτός πισω απο το ψευδώνυμο ανακάλυπτε μέρα με την μέρα το ειδος συνωμοσίας που του έκρυβε η κοινωνία. η κοινωνία, το πλαισιο της κοινωνιας, που εκμεταλεύτηκε τους χαρακτηρισμους που επέδιδε ο ιδιος στον εαυτο του.

    Θέλει τόλμη να ξεπεράσω τον ίδιο μου τον εαυτό. έλεγε.

    Είναι η εξουσία της ηδονής. εκτέθηκα όμως αλλα χαίρομαι γιατι εδώ και λίγες μέρες είμαι καλύτερα.

    αν μη τι αλλο θαυμάζω τους ανθρώπους που πιστεύουν στον εαυτό τους.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    υπαρχει αληθεια αραγε; αδυνατω να πιστεψω πως τα παντα ανηκουν σε κατηγοριες. εσεις τι λετε;

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    67
    Το ψευδώνυμο για το οποίο αναφέρεις έχει δηλώσει πως έχει άλλα τρία ψευδώνυμα στο ενεργητικό του. Προς τι η προσπάθεια να τον προστατέψεις; μόνος του τα λέει μόνος του κλαίει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Vince δεν ξέρω γιατί μιλάς στον εαυτό σου φίλε η τι προσπαθείς να αποδείξεις με αυτό. Πάντως έχεις πολύ κοφτερή γραφή. Σε φαντάζομαι να είσαι μυθιστοριογράφος χαλαρά. Γιατί δεν εκτονώνεις όλη αυτή την ενέργεια σε κάτι ποιο δημιουργικό?

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    67
    Μου αρέσει η ιδέα σου.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    πετραν δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις. είπαμε για ενα γιου του γιου μίλησα. αλλά οκ έφτιαξα ένα διήγημα μικρής διάρκειας. θα το αναρτήσω στο φορουμ να μου πείτε και την γνώμη σας,

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •