σχεσεις - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45

Thread: σχεσεις

  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by hornet
    δεν ξερω ρε παιδια αν δε τη γουσταρα δε θα φοβομουν να φαω χυλοπιτα.τωρα ομως φοβαμαι την αποριψη ετσι και αλλιως αυτη ξερει ποσο ευαισθητος ειμαι μου το χει πει ενω αυτη ειναι πολυ πεπειραμενη και εχει πολες επιτυχιες με το αλλο φυλλ

    καταρχην δεν υπαρχει περιπτωση να μην φας χυλοπιτα.
    Με αυτο το σκεπτικο δεν θα επρεπε να το επιδιωκεις?
    Στο κατω κατω φαε και 2-3 να στανιαρεις, τι θα παθεις λες?



    Εγω στη θεση σου, θα επιδιωκα να μου ριξουν χυλοπιτα ετσι για να την φαω να χωνεψω.
    Ασε που μετα κανεις φιλους....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by alexandros3
    Για να το επεξηγήσω, όπως το καταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον, από τη στιγμή που σου αρέσει μια κοπέλα δεν κάθεσαι και περιμένεις τι θα κάνει εκείνη. Αναλαμβάνεις πρωτοβουλία. Για να δείξουμε ότι μας αρέσει κάποιος/α δεν υπάρχει μόνο ο \"αμυντικός\" λόγος που λέει και ο πετράν. Κοίταξε τη στα μάτια, άγγιξε τη, πες πράγματα που θα τη διεγείρουν (όχι αν δεν τα πιστεύεις) προσπέλασε. Δες τον εαυτό σου σαν ένα \"επιθετικό\" κροιό και την κοπελιά σαν την πύλη της τροίας, της σπάρτης, της αθήνας... Μην είσαι απλώς δίπλα της, μπες \"μέσα\" της. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις αυτά που σου λέω...
    σιγα κυριος.
    θα βγαλεις κανενα ματι! :P

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by alexandros3
    Δες τον εαυτό σου σαν ένα \"επιθετικό\" κροιό και την κοπελιά σαν την πύλη της τροίας, της σπάρτης, της αθήνας... Μην είσαι απλώς δίπλα της, μπες \"μέσα\" της.
    Σαν πορνοταινια ακουγεται :D
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    σε γενικες γραμμες, συμφωνω οτι το προβλημα ειναι οτι εισαι πιο ατολμος απο αυτο που απαιτουν οι περιστασεις.
    εφοσον οι κοπελες επιδιωκουν την παρεα σου, εφοσον ειναι σχεδον βεβαιο για σενα οτι η συγκεκριμενη παιρνει ανωνυμα τηλεφωνηματα μονο για να σε ακουσει, το συμπερασμα ειναι οτι περιμενουν περισσοτερες κινησεις απο σενα.
    δεν προκειται κανεις να σου κανει συμβολαιο για να προχωρησεις η να γινει μια συζητηση του τυπου \"σε θελω, με θελεις, ας παιξουμε τενις\"
    προχωραςμεχρι απο εκει που σε παιρνει κι απο τις αντιδρασεις βγαζεις συμπερασματα η μαζευεσαι.....
    ΚΟΥΝΗΣΟΥ!!!!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Πήγα να το εμπνεύσω το παιδί και με φάγατε :P

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by alexandros3
    Πήγα να το εμπνεύσω το παιδί και με φάγατε :P
    μπορει να σε παρεξηγησει μ αυτα που διαβαζει και να κουβαλησει εξοπλισμο:ρ

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    110
    φαση εχετε που με δουλευτε

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    _μπορει να σε παρεξηγησει μ αυτα που διαβαζει και να κουβαλησει εξοπλισμο:ρ


    λολ σωστά..!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Δεν σε δουλεύουμε.
    Εξάλλου για να σου πω την πάσα αλήθεια δεν πιστεύω ότι μπορείς από ένα φόρουμ να βγάλεις \"πράξη\". Απλώς ψιλοβαυκαλίζεσαι, χωρίς κι εσύ να το καταλαβαίνεις. Κάτι άλλο πρέπει να γίνει για να πάρεις μπρος. :)

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Λες ότι δεν έχεις κάνει σχέση.Σεξ έχεις κάνει ποτέ ή κι εκεί τίποτα;

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    Originally posted by hornet
    καλησπερα ειμαι 28 χρονων και δεν εχω κανει ποτε σχεση στη ζωη μου
    Γιατί και οι υπόλοιποι που κάνανε(κάναμε) σχέσεις τι καταλάβαμε ;) Είμαστε ευχαριστημένοι απ\' αυτές; Αν ακούσεις προσεκτικά θα δεις ότι ο περισσότερος κόσμος απ\' αυτό είναι απογοητευμένος.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by John11

    Γιατί και οι υπόλοιποι που κάνανε(κάναμε) σχέσεις τι καταλάβαμε ;) Είμαστε ευχαριστημένοι απ\' αυτές; Αν ακούσεις προσεκτικά θα δεις ότι ο περισσότερος κόσμος απ\' αυτό είναι απογοητευμένος.

    Μηπως εχουμε πολλες προσδοκιες απο τους αλλους και ελαχιστες απο τους εαυτους μας?

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    110
    Originally posted by Paolo_1
    Λες ότι δεν έχεις κάνει σχέση.Σεξ έχεις κάνει ποτέ ή κι εκεί τίποτα;
    ναι εχω κανει

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7
    H αληθεια ειναι οτι,ειναι λιγο....περιεργο σ\'αυτην την ηλικια να μην εχεις κανει ουτε μια σχεση.Σιγουρα κατι δεν \"κανεις\"καλα.Συμφωνω με οτι σου εχουν γραψει μεχρι στιγμης.Καταρχας ειναι θεμα αυτοπεποιηθησης αλλα ισως κρυβονται κ αλλα πραγματα απο πισω.....δεν ξερω...για ψαξτο λιγο....

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by alexandros3
    Για να το επεξηγήσω, όπως το καταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον, από τη στιγμή που σου αρέσει μια κοπέλα δεν κάθεσαι και περιμένεις τι θα κάνει εκείνη. Αναλαμβάνεις πρωτοβουλία. Για να δείξουμε ότι μας αρέσει κάποιος/α δεν υπάρχει μόνο ο \"αμυντικός\" λόγος που λέει και ο πετράν. Κοίταξε τη στα μάτια, άγγιξε τη, πες πράγματα που θα τη διεγείρουν (όχι αν δεν τα πιστεύεις) προσπέλασε. Δες τον εαυτό σου σαν ένα \"επιθετικό\" κροιό και την κοπελιά σαν την πύλη της τροίας, της σπάρτης, της αθήνας... Μην είσαι απλώς δίπλα της, μπες \"μέσα\" της. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις αυτά που σου λέω...
    σιγα κυριος.
    θα βγαλεις κανενα ματι! :P
    αχαχαααα Ρεμ,έγραψες πάλι.:D
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •