"Χειρότερα ραντεβού" - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 282
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Για καφε με κοπέλα εχω βγει. Εννοω δεν εχω βγει ερωτικο ραντεβου.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    και για καφε..ραντεβου ειναι..αρα εχεισ βγει :P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #18
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Winston_man
    Για καφε με κοπέλα εχω βγει. Εννοω δεν εχω βγει ερωτικο ραντεβου.

    αμα βγεις με κοπελα τι ειναι?
    εκτος αν ησουν στο δημοτικο....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by Adzik
    και για καφε..ραντεβου ειναι..αρα εχεισ βγει :P
    Θα διαφωνήσω. Αλλο να βγεις φιλικα με καποια και αλλο να υπάρχει το ερωτικο στοιχειο απο πίσω.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    χα χα! Πω πω μου έχει τύχει κ αυτό, μισά-μισά! Καλά δεν ντρέπονται; Εγώ στη θέση τους δεν θα το έκανα ποτέ, είναι ξεφτύλα θεωρώ. Εγώ ένιωσα άσχημα κ απέναντι στη σερβιτόρα που ήρθε για το λογαριασμό...
    Καλά και ο άλλος με τη μαμά του στα 30; Έλλεος! Που έχουν πάει οι αληθινοί άνδρες;
    Γιατί δεν βγαίνεις ραντεβού Winston, δεν έχεις βρει κάτι που να σε ενδιαφέρει;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    δεν εχεις ζητησει ποτε απο κοπελα που σου αρεσει να πατε για καφε?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  7. #22
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Winston_man
    Originally posted by Adzik
    και για καφε..ραντεβου ειναι..αρα εχεισ βγει :P
    Θα διαφωνήσω. Αλλο να βγεις φιλικα με καποια και αλλο να υπάρχει το ερωτικο στοιχειο απο πίσω.
    οποτε εσυ οταν πηγες,
    θες να πεις οτι δεν ειχες καποιο ερωτικο στοιχειο??

    πισω - μπρος - πανω - κατω δεν εχει σημασια, αρκει να ειχες μια δοση απο αυτο.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Συμφωνώ, και για καφέ ραντεβού θεωρείται, άσχετα με το αν θα εξελιχτεί σε κάτι μετά.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Εχετε βγει ποτε ραντεβου απο το ιντερνετ?

    Εννοω να μιλατε αρκετο καιρο με καποιον , να υπαρχει ο ερωτας, και οταμ βγενετε να ειναι τελειως διαφορετικος απο οτι τον εχετε φανταστει ?
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Οχου πολυ κακο για το τιποτα. Τι εννοω. Πως το βλεπω εγω: ΔΕΝ εχω ζητησει απο κοπελα να βγουμε ερωτικο ραντεβου αυτο εννοώ με σκοπό να τα φτιαξουμε κτλ κτλ Μπορει να μου αρεσε η κοπέλα που βγηκαμε για καφε σε καποια περιπτωση αλλα δεν της την \"έπεσα\". Πως να το πω πιο λιανα να το καταλαβετε? Αλλο βγαινω και μιλαμε περι ανεμων και υδατων και αλλο με σεξουαλικα υπονοουμενα. Ετσι το βλεπω εγω. Δικαιωμα σας να διαφωνειτε.

    Missing_mile: Νομιζεις ειναι αστειο? ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ λοιπόν. Ευχομαι να μην συμβει σε σενα (και να το θελω δεν αλλαζει οτι εχει γινει...) αλλα να τυχει στο ΠΑΙΔΙ σου μεθαυριο. Αντε γεια.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    με τον αντρα μου :):):) μεσω myspace :):):):):):):)

    ...μιλαγαμε με ατελειιιιωτα μειλ επι 1 μηνα...βγηκαμε ραντεβου στις 10 το πρωι (δεν κρατιομασταν)στην ΙΚΕΑ....(για να εχουμε καβαντζα..αν βαρεθουμε τουλαχιστον να ψωνισουμε και τιποτα ωραιο...αχαχαχχα)...
    το ραντεβου κρατησε μεχρι την επομενη μερα...που ηταν κυριακη...μειναμε μαζι μεχρι τωρα..δεν με αφησε ποτε να φυγω...xexeeex..:):):)
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Παρεξήγησες το μύνημα μου νομίζω. Δεν πήγαινε σε εσένα αλλά στο προηγούμενο μύνημα με τον τύπο που έμενε μέχρι τα 30 με τη μαμά του. Διάβασε καλύτερα! Δεν καταλαβαίνω γιατί βρίζεις. Απλά έπρεπε να πατήσω quote για να γίνει πιο αντιληπτό.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Α, κ η μόμη ερώτηση που απευθυνόταν σε εσένα ήταν γιατί δεν βγαίνεις ραντεβού! Τίποτα παραπάνω. Αν είναι να βρίζεις, τότε τι στέλνεις μύνημα; Υποτίθεται ότι στέλνουμε μυνήματα για να μας απαντούν! sorry, που ρώτησα!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by Winston_man
    Οχου πολυ κακο για το τιποτα. Τι εννοω. Πως το βλεπω εγω: ΔΕΝ εχω ζητησει απο κοπελα να βγουμε ερωτικο ραντεβου αυτο εννοώ με σκοπό να τα φτιαξουμε κτλ κτλ Μπορει να μου αρεσε η κοπέλα που βγηκαμε για καφε σε καποια περιπτωση αλλα δεν της την \"έπεσα\". Πως να το πω πιο λιανα να το καταλαβετε? Αλλο βγαινω και μιλαμε περι ανεμων και υδατων και αλλο με σεξουαλικα υπονοουμενα. Ετσι το βλεπω εγω. Δικαιωμα σας να διαφωνειτε.

    Missing_mile: Νομιζεις ειναι αστειο? ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ λοιπόν. Ευχομαι να μην συμβει σε σενα (και να το θελω δεν αλλαζει οτι εχει γινει...) αλλα να τυχει στο ΠΑΙΔΙ σου μεθαυριο. Αντε γεια.
    καλα νομιζεις πως οταν βγαινεις ερωτικο ραντεβου λες ολη την ωρα υπονοουμενα???καμια σχεση συνηθως ισα ισα που μιλας περι ανεμων και υδατων...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by missing_mile
    Παρεξήγησες το μύνημα μου νομίζω. Δεν πήγαινε σε εσένα αλλά στο προηγούμενο μύνημα με τον τύπο που έμενε μέχρι τα 30 με τη μαμά του. Διάβασε καλύτερα! Δεν καταλαβαίνω γιατί βρίζεις. Απλά έπρεπε να πατήσω quote για να γίνει πιο αντιληπτό.
    Και που ξερεις εσυ τι προβληματα εχει αυτος και μενει μεχρι τα 30 με τη μανα του? Ποια εισαι εσυ που θα τον κρινεις? Που ξερεις τι εχει περασει? Νομιζεις του αρεσει αυτου αυτο που γινεται? Αν δεν ξερεις καλυτερα να μην μιλας. Ειμαι κατα της βιας γενικος αλλα καποιες γυναικες θελουν ενα χερι ξυλο να στρωσουν.

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •