"Χειρότερα ραντεβού" - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 282
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Adzik πωπωπω αυτο ειναι ραντεβου :))))))))))))

    Μπραβο, ευχομαι να ειστε παντα τοσο αγαπημενοι και καλα μεταξυ σας :)))))
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Originally posted by Winston_man

    Και που ξερεις εσυ τι προβληματα εχει αυτος και μενει μεχρι τα 30 με τη μανα του? Ποια εισαι εσυ που θα τον κρινεις? Που ξερεις τι εχει περασει? Νομιζεις του αρεσει αυτου αυτο που γινεται? Αν δεν ξερεις καλυτερα να μην μιλας. Ειμαι κατα της βιας γενικος αλλα καποιες γυναικες θελουν ενα χερι ξυλο να στρωσουν.
    Sorry που επεμβενω αλλα σε καμια γυναικα (ουτε και ανδρα) δεν αξιζει το ξυλο. Επειδη εσυ εισαι αντρας και εχεις το πανω χερι δεν σημαινει πως πρεπει να επιβαλεις την αποψη σου με το ξυλο.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by Mariah
    Adzik πωπωπω αυτο ειναι ραντεβου :))))))))))))

    Μπραβο, ευχομαι να ειστε παντα τοσο αγαπημενοι και καλα μεταξυ σας :)))))
    κι εγω το ευχομαι...χεχεχεχεχ...ευχαρι στω..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by missing_mile
    Εγώ ένιωσα άσχημα κ απέναντι στη σερβιτόρα που ήρθε για το λογαριασμό...
    Aντε πες για την κοπελα δεν τον πειραξε. Την σερβιτορα δεν την ντραπηκε που ηρθε για τον λογαριασμο και περιμενε να βγαλει η κοπελα τα λεφτα για να πληρωσει; :D
    Αφου το θεμα ειναι τα χειροτερα ραντεβου τοτε σιγουρα ειναι ενα που βγηκα πριν απο κανα χρονο και εστειλα μηνυμα σε μια γνωστη μου να με σωσει :D
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Φιλαράκο, εσύ ο ίδιος αυτοαναιρείσαι! Λες ότι έγώ κρίνω κάποιον που δεν ξέρω, ενώ εσύ ο ίδιος λες ότι κάποιες γυναίκες θέλουν ξύλο, και υπονοείς εμένα εννοείται. Μάθε πρώτα τρόπους κι ωρίμασε κι ύστερα μπες σε συζήτηση. δουλεύω κ μένω μόνη μου από τα 17, οπότε έχω δικαίωμα να έχω άποψη, κατάλαβες;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by Mariah
    Εχετε βγει ποτε ραντεβου απο το ιντερνετ?

    Εννοω να μιλατε αρκετο καιρο με καποιον , να υπαρχει ο ερωτας, και οταμ βγενετε να ειναι τελειως διαφορετικος απο οτι τον εχετε φανταστει ?
    Εχω βγει αλλα χωρις να υπαρχει απο πριν ερωτας και γενικα δεν πιστευω οτι μπορεις να ερωτευτεις απο το ιντερνετ αλλα απλα να κανεις το πρωτο βημα
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    εξαλου κανεις δεν μιλαει για καποιον συγκεκριμενο με ονοματεπωνυμο..οποτε χαλαρα..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    εγω παντος πιστευω πως μπορεις να βρεις τον ερωτα στο ιντερνετ..στον δρομο...στην βιβλιοθηκη..στο σινεμα...παντου..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Adzik δεν ειπα οτι δεν μπορεις να βρεις τον ερωτα αλλα οτι δεν μπορεις να ερωτευτεις πριν να τον γνωρισεις απο κοντα. Τωρα αν υπαρχει απο την αρχη ενας ενθουσιασμος πιστευω οτι διαφερει απο τον ερωτα.
    Αυτη ειναι η αποψη μου
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα

    Εχω βγει αλλα χωρις να υπαρχει απο πριν ερωτας και γενικα δεν πιστευω οτι μπορεις να ερωτευτεις απο το ιντερνετ αλλα απλα να κανεις το πρωτο βημα
    Μερικες φορες οταν εισαι και μονος, και οταν καποιος σου δειχνει και ενδιαφερον... μπορει να υπαρξει και ενθουσιασμος.

    Εμενα ετσι αρχισε μια φιλικη σχεση απο το ιντερνετ που κατεληξε σε σχεση 3 χρονων :)

    Αλλα δεν ξερεις ποτε πως θα εξελιχτει μια τετοια σχεση, και αυτο ειναι το μαγικο :))))
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Μariah sε προλαβα στο προηγουμενο ποστ και διευκρινησα πως το εννοω :)
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by missing_mile
    Φιλαράκο, εσύ ο ίδιος αυτοαναιρείσαι! Λες ότι έγώ κρίνω κάποιον που δεν ξέρω, ενώ εσύ ο ίδιος λες ότι κάποιες γυναίκες θέλουν ξύλο, και υπονοείς εμένα εννοείται. Μάθε πρώτα τρόπους κι ωρίμασε κι ύστερα μπες σε συζήτηση. δουλεύω κ μένω μόνη μου από τα 17, οπότε έχω δικαίωμα να έχω άποψη, κατάλαβες;

    Το σταματαω εδω πριν χοντρυνει κι αλλο... Γεια χαρα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Adzik δεν ειπα οτι δεν μπορεις να βρεις τον ερωτα αλλα οτι δεν μπορεις να ερωτευτεις πριν να τον γνωρισεις απο κοντα. Τωρα αν υπαρχει απο την αρχη ενας ενθουσιασμος πιστευω οτι διαφερει απο τον ερωτα.
    Αυτη ειναι η αποψη μου
    σεβατον:):):):)

    εγω παντος εχω πολυ εντονη φαντασια...και ερωτευτηκα...μεσα απο τα γραπτα μασ...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    η πικρα ειναι οταν γνωριζεις καποιον...στο νετ και δεν εχεια ακουσει την φωνη του...και οταν συμβαινει αυτο να ειναι \'\' γνωριζομαστε απο καπου?\'\'
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Άσε adzik μου έχει τύχει και εμενα αυτό με τους άνδρες που ζούνε με τους γονείς τους, και ακόμα χειρότερα γιατί τσακώθηκα με άλλον! Είχα βγει με έναν φίλο φίλου από ένα party όχι πολύ μεγάλο, 25-26 max, και με έβγαλε για ποτό πριν από κάτι μήνες. Και ενώ όλα πήγαιναν μια χαρά και συζητάγαμε για κοινούς γνωστούς, του είπα για έναν επίδοξο \"πρώην\" που, ενώ ήταν ανεξάρτητος οικονομικά και στην παρέα κυκλοφορούσε πολύ μάγκας και \"εμενα κανεις δε μου λέει τι να κάνω\" φάση, κόντευε 30 και όχι μονο έμενε με τους γονείς του, αλλα τους άφηνε να κάνουν κουμάντο τη ζωή του κανονικότατα... και στο ξαφνικό αρχίζει μια επίθεση! Και \"τον ξέρεις και από εχθές\" και \"ποια είσαι εσύ που θα τον κρίνεις και αυτόν και τους γονείς του\" και \"αν δεν ξέρεις μην μιλάς\" και άλλες τέτοιες μαγκιές του κώλου... μάλλον και αυτός με την μανούλα του έμενε, ο βουτυρομπεμπές :D
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •