"Χειρότερα ραντεβού" - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 19 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 282
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Ρε παιδιά, τι έχει γίνει απόψε; Πρώτη φορά στη ζωή μου μπήκα σε φόρουμ, το βρήκα τυχαία σήμερα το μεσημέρι, κ έχω στείλει πεντακόσια μυνήματα! Λέτε να πάθω εξάρτηση; Ανησυχώ!

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Originally posted by missing_mile
    Ρε παιδιά, τι έχει γίνει απόψε; Πρώτη φορά στη ζωή μου μπήκα σε φόρουμ, το βρήκα τυχαία σήμερα το μεσημέρι, κ έχω στείλει πεντακόσια μυνήματα! Λέτε να πάθω εξάρτηση; Ανησυχώ!
    Kαι εξαρτηση να παθεις , εισαι στο καταλληλο μερος.

    Δεν το λενε αδικα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης :p
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    καλοολ!

    Απλα μεταπηδας λιγα sections πιο πανω , και μετα παλι πισω εδω . ;)

    η ζωη ενας κυκλος ειναι τελικα , ε? :D

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Originally posted by Mariah

    Kαι εξαρτηση να παθεις , εισαι στο καταλληλο μερος.

    Δεν το λενε αδικα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης :p
    Χα χα, σωστά

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Originally posted by Boltseed


    η ζωη ενας κυκλος ειναι τελικα , ε? :D
    H ζωη οπως και το φορουμ ενας κυκλος ειναι :)
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by marina38
    Ασφαλής από τη δικιά σου ανάγκη ελέγχου. Όταν προσποιούμαστε ότι μας ελέγχει κάποιος άλλος (γιατί τώρα, σιγά μην έχει στ\' αλήθεια τον έλεγχο η \'αφέντρα\', στην πραγματικότητα οι δικές σου ανάγκες κινούν τα νήματα), δεν χρειάζεται να αποδεικνύουμε τη δύναμη μας. Ενώ αν νιώθεις ότι έχεις εσύ τον έλεγχο, βγαίνουν στην επιφάνεια διάφορες ανασφάλειες (π.χ. μπορώ, είμαι επαρκής?) και άγχη (π.χ. θα αποδώσω, θα γίνω αποδεκτός?).
    Ναι... αυτο. Αυτο ακριβως.


    Αυτά...τώρα που το εξηγήσαμε πάω να ψάξω τα λουριά και τα μαστίγια...χαχα.
    ...Το πως κατεληξα να μιλαω για μαστιγια in the first place, μου το εξηγεις?! Βρεθηκα να το παιζω σαδιστης (δεν ειμαι, οχι σωματικα παντως, και σιγουρα ποτέ προς \"καλα\" αντικειμενα) ενω ειχα ξεκινησει μιλωντας για κοπελες με κρυφο σαδισμο...
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Έχω κ τη γάτα δίπλα μου, να κοιμάται του καλού καιρού. Αυτή ευτιχώς δεν βγαίνει σε αποτυχημένα ραντεβού. Είναι στειρωμένη.

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    παλι καλα που κοιμαται γιατι αμα ακουγε ιστοριες για μαστιγια θα εβλεπε εφιαλτες οτι ο σκυλος πηγε στο χωμα της ^_^

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by Mariah
    Kαι εξαρτηση να παθεις , εισαι στο καταλληλο μερος.
    Originally posted by missing_mile
    Έχω κ τη γάτα δίπλα μου, να κοιμάται του καλού καιρού. Αυτή ευτιχώς δεν βγαίνει σε αποτυχημένα ραντεβού. Είναι στειρωμένη.
    :D

    λολ και παλι λολ
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  10. #190
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Originally posted by missing_mile
    Έχω κ τη γάτα δίπλα μου, να κοιμάται του καλού καιρού. Αυτή ευτιχώς δεν βγαίνει σε αποτυχημένα ραντεβού. Είναι στειρωμένη.
    ούτε και σε επιτυχημένα όμως, ε? χεχε

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Δείχνει κ τα σαγόνια του καρχαρία στη τηλεόραση...
    Πάντως, το θέμα του σαδομαζοχισμού ξέρω ότι δεν έχει σχέση με το σεξ (για να πάμε στα θέματα μας ;)) Νομίζω πως ο υποτακτικός (Δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω) στη πραγματικότητα είναι μια ναρκισσιστική προσωπικότητα, κ οι αφέντες εκφράζουν με αυτό τον τρόπο τις ανασφάλειες τους. Έχω άδικο;

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by missing_mile
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Απο τα χειροτερα ραντεβου πηγαμε στα μαστιγια. Η νυχτα θα ειναι μακρια αποψε :P
    Συγνώμη, εσύ δεν πήγαινες για τη Νύχτα Των Παγετώνων, πρίν; :P
    Πλακα εκανα. Δεν θα ελεγα οχι στο να δω κανενα θριλερ αλλα τετοια ωρα δεν μπορεις να εχεις δυνατα την φωνη οποτε απορριπτεται αυτη η ιδεα.
    Παντως αφου το θεμα ειναι τα χειροτερα ραντεβου δεν μπορω να μην πω για ενα που βγηκα με καποια που γνωρισα μεσω ιντερνετ και οταν βρεθηκαμε ειδα οτι της ελειπαν 2 δοντια :D
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  13. #193
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Originally posted by Boltseed
    παλι καλα που κοιμαται γιατι αμα ακουγε ιστοριες για μαστιγια θα εβλεπε εφιαλτες οτι ο σκυλος πηγε στο χωμα της ^_^
    Εφιάλτες? Μην είσαι βέβαιος...χαχα

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Πλακα εκανα. Δεν θα ελεγα οχι στο να δω κανενα θριλερ αλλα τετοια ωρα δεν μπορεις να εχεις δυνατα την φωνη οποτε απορριπτεται αυτη η ιδεα.
    Παντως αφου το θεμα ειναι τα χειροτερα ραντεβου δεν μπορω να μην πω για ενα που βγηκα με καποια που γνωρισα μεσω ιντερνετ και οταν βρεθηκαμε ειδα οτι της ελειπαν 2 δοντια :D
    Το ξέρω ;p
    έχει τα σαγόνια του καρχαρία στο σταρ.
    Δύο δόντια;;; Από μπροστά;

  15. #195
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Παντως αφου το θεμα ειναι τα χειροτερα ραντεβου δεν μπορω να μην πω για ενα που βγηκα με καποια που γνωρισα μεσω ιντερνετ και οταν βρεθηκαμε ειδα οτι της ελειπαν 2 δοντια :D
    Καμία σχέση δηλαδή με τα \'σαγόνια του καρχαρία\' που ανέφερε η missing mile ε? :D :D

Page 13 of 19 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •