Tι δωρο θα παρετε στον / στην αγαπημενη σας?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894

    Tι δωρο θα παρετε στον / στην αγαπημενη σας?

    Μιας και ερχεται η γιορτη του Αγιου Βαλεντινου σε λιγες μερες, η γιορτη των ερωτευμενων, περιμενω να ακουσω ( και να διαβασω εννοειται :p ) τι δωρα θα παρετε στα αγαπημενα σας προσωπα.. και αμα γιορταζετε :))))
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Δεν γιορταζουμε ακομα περιεργη :(
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Eλα μωρε.. ολο και καπου θα κανετε κανα δωρακι :))
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Αν βγαλουμε εκτος το οτι ειναι μια χαζη γιορτη, κατι που σιγουρα θα το γραψουν πολλοι, δεν εχω ακομα λογο για να γιορτασω
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Ε οσοι εχουν σχεση θα εχουν καποιο λογο να γιορτασουν :p
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by Mariah
    και αμα γιορταζετε :))))
    μπα
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Εγω ξερω ποιοι γιορταζουν εκεινη την μερα σιγουρα:

    οι ανθοπωληδες και οι ζαχαροπλαστες

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Κακιες μωρε.. εμενα μου αρεσει αυτη η γιορτη :)

    Ειναι ρομαντικη , για ερωτευμενους , αν και δεν γιορταζω φετος.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    Originally posted by Boltseed
    Εγω ξερω ποιοι γιορταζουν εκεινη την μερα σιγουρα:

    οι ανθοπωληδες και οι ζαχαροπλαστες



    Ακριβώς.Αν περιμένουμε του Αγίου Βαλεντίνου σωθήκαμε.Ασε που είναι και ξενόφερτος.Για τα 18χρονα καλός είναι.Και επειδή μ΄αγαπαει πολύ ο άνδρας μου θα με πάρει τηλέφωνοοπως κάθε χρόνο , να μην λέω και ψέματα.Τις υπόλοιπες 364 ημέρες το ξεχνάμε.Παρ΄όλα αυτά ενα δείπνο σ΄ένα ωραίο εστιατόριο και κόκκινο κρασάκι είναι καλή επιλογη για μένα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Εμενα η προηγουμενη μου σχεση συνηθως τετοιες μερες ημασταν μαλωμενοι, οποτε αποκλειονταν και τα δωρα και οι γιορτες :p
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Μηπως το εκανε επιτηδες για να το γλυτωσει; Λεμε τωρα :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Χαχχαχα παιζει και αυτο ! Γιατι γενικα δεν ηταν πολυ των δωρων :))
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Θα σου πω και κατι αλλο. Την κυριακη παιζει η ομαδα μου ποδοσφαιρο και μπασκετ. Ακομα και να ειχα σχεση θα εβρισκα δικαιολογια, αν επρεπε να βρεθουμε εκεινες τις ωρες, ωστε να μην βρεθουμε :).
    Στην τελικη ειναι μια γιορτη που ουσιαστικα δεν υπαρχει. Μπορεις να γιορταζεις με το ατομο που αγαπας καθε μερα και δεν ειναι υπερβολη αυτο
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Μία γιορτή που σου θυμίζει να φροντίζεις αυτόν που αγαπάς,μας έγινε αναγκαία γιατί κάθε μέρα το ξεχνάμε.Δεν πιστεύω και δε θέλω τέτοιες γιορτές,ψεύτικες.Θέλω να νιώθει σημαντικό κομμάτι της ζωής μου κάθε μέρα και κάθε στιγμή κι αυτό δε θα μου το προσφέρει καμία επέτειος και καμία γιορτή ερωτευμένων.Τις περισσότερες φορές με μία ανθοδέσμη και μία μαλακίτσα αρκουδάκι που χορεύει πάνω σε κόκκινο μαξιλαράκι,εξαργυρώνουμε τις ενοχές μας απέναντι σε όσους με την αγάπη τους μας κρατάνε σε επαφή με τον εαυτό που θέλουμε και χρωματίζουν τις ώρες μας...Μαλακίες.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  15. #15
    δεν γιορταζω για να παρω δωρο αλλα και τις φορες που γιορταζα ενω ελεγα οτι ειναι μια εμπορικη γιορτη ,οτι οι ερωτευμενοι γιορταζουν παντα και οχι μια μερα,οτι κοινως ειναι μια μαλακια,στο τελος παντα περιμενα τ δωρακι μου με ανυπομονησια.χι χι χι
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •