"Χειρότερα ραντεβού"
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 282
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118

    "Χειρότερα ραντεβού"

    Παιδιά, θέλετε να πούμε τι είναι το χειρότερο που μπορεί να μας συμβεί σε ένα ραντεβού; Τι είναι αυτό που μας ενοχλεί; Εγώ νομίζω ότι είναι οι τσιγγούνηδες άνδρες, που δεν κερνάνε. Μου έχει τύχει τρεις φορές κ το θεωρώ πολύ γυφτιά. Σας έχει τύχει κ εσας?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Το πιο χειροτερο μου ειναι να βαριεμαι αφορητα. Και να μην περναει η ωρα ωστε να βρω μια καλη δικαιολογια να φυγω :p
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Bγηκα ενα ραντεβου πριν απο αρκετα χρονια που τελικα κατεληξε να μην καθισουμε πουθενα γιατι καταλαβαμε οτι δεν ταιριαζουμε με τιποτα και χωρισαμε μεσα σε 10 λεπτα :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Ήταν ένα παιδί που με παρακαλούσε για πολύ καιρό να βγούμε, με έπαιρνε τηλέφωνα κλπ ΄
    Εγώ ήξερα τη παρέα του, και όλοι τον κοροιδεύανε ότι ήταν πολύ τσιγγούνης αλλά δεν τους πίστευα, μέχρι που τελικά δέχτηκα να βγώ μαζί του. Δυστιχώς! Πήγαμε σε ένα μπαράκι για ποτά, και όλη την ώρα μου μιλούσε για τη πρώην του που τη χώρισε γιατί ήταν πολύ σπάταλη γιατί έπινε λέει πολλά ποτά όταν έβγαιναν!!! Όταν τελειώσαμε τα ποτά μας και ήρθε η σερβιτόρα, έβγαλε να πληρώσει μόνο το δικό του ποτό, κ επείδή εγώ δεν είχα ψιλά αναγκάστηκε να πληρώσει κ το δικό μου. Μετά από αυτό, μόλις φύγαμε από το μπαρ έψαχνε με το αμάξι όλα τα περίπτερα της γειτονιάς για να χαλάσω εγώ το πενηντάρικο κ να του δώσω τα λεφτά του ποτού! Απίστευτο ξενέρωμα. Το χειρότερο ραντεβού της ζωής μου. Φυσικά δεν ξαναβγήκα μαζί του, ούτε του ξαναμίλησα. Κ να φανταστείτε ότι ήταν πολύ ευκατάστατος. Μετάνειωσα την ώρα κ τη στιγμή που πήγα σε αυτό το ραντεβού. Δεν άκουγα τους φίλους του καλύτερα;!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Ναι, αυτό με τη βαρεμάρα είναι από τα χειρότερα, να μην έχεις κανένα κοινό με τον άλλο απέναντι σου. Μου συνέβη στο ίδιο ραντεβού, με τον συγκεκριμένο τύπο, δεν υπήρχε καμία επικοινωνία, απολύτως! Αλλά δέκα λεπτά; Τόσο γρήγορα το τελειώσατε;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Συναντηθηκαμε λιγο πριν το μαγαζι και τελικα καταληξαμε να την παω προς το σπιτι της και την παρατησα εκει. 10 λεπτα και πολυ ηταν.
    Τρομερος ο δικος σου. Δεν ζητησε να κρατησει και τα ρεστα;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Χα χα, ποιά ρέστα; Πάλι καλά που δεν μου ζήτησε να πληρώσω κ το δικό του ποτό. Πάντως νομίζω ότι είναι αγένεια κάτι τέτοιο. Μια γνωστή μου έδινε τα λεφτά κάτω από το τραπέζι στον φίλο της για να πληρώσει αυτός τον καφέ.
    Ένα άλλο θέμα που έχω αντιμετωπίσει με αγόρια πολλές φορές είναι να κολάει κάποιος μαζί μου ενώ τον βλέπω μόνο φιλικά. Νομίζω ότι φταίει ο ευγενικός μου χαρακτήρας κ ότι δεν μπορώ να τους μιλήσω άσχημα όπως κάνουν άλλες κοπέλες κ μετά το παρεξηγούν κ τσαντίζονται.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Hθελε να δει αν τον ηθελες μονο για τα λεφτα του. Το παρεξηγησες το παιδι :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    118
    Ναι σίγουρα, αυτό ήταν :P

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by missing_mile
    Παιδιά, θέλετε να πούμε τι είναι το χειρότερο που μπορεί να μας συμβεί σε ένα ραντεβού; Τι είναι αυτό που μας ενοχλεί; Εγώ νομίζω ότι είναι οι τσιγγούνηδες άνδρες, που δεν κερνάνε. Μου έχει τύχει τρεις φορές κ το θεωρώ πολύ γυφτιά. Σας έχει τύχει κ εσας?
    καλα δεν το συζητω..χαμενος απο χερι...και αν τα πληρωσουμε μισα μισα..στο πρωτο ραντεβου...για εμενα σημαινει πως δεν ενδιαφερεται...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by missing_mile
    Ήταν ένα παιδί που με παρακαλούσε για πολύ καιρό να βγούμε, με έπαιρνε τηλέφωνα κλπ ΄
    Εγώ ήξερα τη παρέα του, και όλοι τον κοροιδεύανε ότι ήταν πολύ τσιγγούνης αλλά δεν τους πίστευα, μέχρι που τελικά δέχτηκα να βγώ μαζί του. Δυστιχώς! Πήγαμε σε ένα μπαράκι για ποτά, και όλη την ώρα μου μιλούσε για τη πρώην του που τη χώρισε γιατί ήταν πολύ σπάταλη γιατί έπινε λέει πολλά ποτά όταν έβγαιναν!!! Όταν τελειώσαμε τα ποτά μας και ήρθε η σερβιτόρα, έβγαλε να πληρώσει μόνο το δικό του ποτό, κ επείδή εγώ δεν είχα ψιλά αναγκάστηκε να πληρώσει κ το δικό μου. Μετά από αυτό, μόλις φύγαμε από το μπαρ έψαχνε με το αμάξι όλα τα περίπτερα της γειτονιάς για να χαλάσω εγώ το πενηντάρικο κ να του δώσω τα λεφτά του ποτού! Απίστευτο ξενέρωμα. Το χειρότερο ραντεβού της ζωής μου. Φυσικά δεν ξαναβγήκα μαζί του, ούτε του ξαναμίλησα. Κ να φανταστείτε ότι ήταν πολύ ευκατάστατος. Μετάνειωσα την ώρα κ τη στιγμή που πήγα σε αυτό το ραντεβού. Δεν άκουγα τους φίλους του καλύτερα;!!!
    ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοσσσσ αχαχαχαχαχαχαχαχα
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    χμ...κακο ραντεβου....καποτε ημουν μεσα σε ενα λεοφωρειο...το οποιο ηταν αρκετα αδειο ..ξαφνικα φρεναρε αποτομα κι εγω επεσα στην αγκαλια ενος νεου αντρα..(τι ρομαντικο ε???...καλα μεχρι εδω..) τον πατησα κι ολασ... μου ειπε :..οποτε θελεις...χεχεχεχ...εγω εδω θα ειμαι για εσενα... ε με τα πολλα..ηταν και ευγενικος...και οχι ασχημος... μου ζητησε το τηλεφωνο και του το εδωσα...

    στο ραντεβου..περαν του οτι αργησε...ολα πηγαινανε καλα...μεχρι που ξαφνικα μπηκε στην κουβεντα η μαμα του....και εμεινε εκει μεχρι να τελειωσει το ραντεβου...
    30 χρονων...εμενε με την μαμα του...η μαμα του σηδερωνε τον ταιζε η μαμα του δεν το αφηνα να φυγει απο το σπιτι.....τον περιμενε να ερθει το βραδυ..κλπ.... ε καλα...δεν υπηηηηηρχε περιπτωση να υπαρξει και 2ρο ραντεβου...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Δεν εχω χειροτερα ραντεβου να σας πω, γιατι δεν εχω καθολου ραντεβου.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ti les kale winston?
    .......πρεπει οποσδηποτε...να βγεις...ειναι εμπηρεια...:):):):):)και ειναι και ωραια...βασικα.. δεν μου το ελεγες οσο καιρο ημον ελευθερη?..εστω για εναν καφε σιγουρα θα πηγαιναμε...:):):):)
    καποια κοπελα χωρις ραντεβου?...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    δεν θελεις να βγεις ?γι αυτο?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 1 of 19 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •