ανχος καταθεση στη αστυνομια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259

    ανχος καταθεση στη αστυνομια

    εχω να παω για μια απλη καταθεση στη γαδα και με εχει πιασει πανικος γιατι πασχω απο αγοροφοβια δηλαδη με πιανει σε τετοιες περιπτωσεις,το θεμα δεν ειναι νομικο εννοω ειναι απλη καταθεση χωρις ορκο ,τι να κανω για να ξεπερασω το ανχος,θα παω σημερα γινετε να κανω κατι να ξεπερασω το ανχος,λογικα θα με πιασει ταχυπαλμια για καποια λεπτα στην αρχη,υπαρχει περιπτωση να μεινω απο καμια ανακοπη?βοηθεια πλζ
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Ολα καλά θα πάνε.
    Κανείς δεν πέθανε από λίγη πολυκοσμία.
    Θα περάσεις ένα ...επιμορφωτικό πρωίνό με αυτά που θα δουν τα ματάκια σου.
    Καλή επιτυχία και να μας πεις τι ενδιαφέρον είδες.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    ευχαριστω για τη συμπαρασταση,εκει ξερεις ακριβως τι σου κανουν?ενοω ερωτησεις?εμενα ο αστυνομικος που μιλησα μου ειπε οτι ειναι καθαρα διαδικαστικο
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Σχεδόν δεν σου μιλάνε.
    Γραφειοκρατία και πάλι γραφειοκρατία. Σου ζητάνε ταυτότητα και αρχίζουν και γράφουν, γράφουν, γράφουν. Δεν τους πολυενδιαφέρει τι έχεις να πεις. Να φύγει η δουλειά και να περάσει το ωράριο τους νοιάζει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    θα με πιασει ταχυπαλμια στην αρχη και πονος στο στομαχι ξερεις τι μπορω να κανω να το κξεπερασω?
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Για να είμαι ειλικρινής, δεν ξέρω.
    Αυτοσχεδιάζοντας, θα σου πω, να έχεις φάει για να μην ζαλίζεσαι από την πείνα και κάτι αλμυρό για να μην σου κατεβεί η πίεση. Να σκέφτεσαι θετικά και να δεις την αστεία πλευρά των πραγμάτων. Πολλές φορές οι αστυνομικοί έχουν πολύ πλάκα.από τη πολύ γραφειοκρατεία, φέρονται σαν ρομπότ.
    Μου έχει τύχει ένας που μου είχε πει: - Ονομα, Διεύθυνση, τα στοιχεία σου και, πως σε λένε!!! Λες και το όνομα που ζήτησε δεν περικλείει το \"πώς σε λένε\"!!! χαχαχα! Ρομπότ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εγώ λέω να μπεις μέσα με τσαμπουκά,φωνάζοντας μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι.Μετά θα ερχόμαστε να σου φέρνουμε τσιγάρα στο κελί 33.
    Θα περάσει γρήγορα η ώρα,προσπάθησε να επικεντρώνεσαι σε \"εξωτερικές\"λεπτομέρειες,� �άνω σε άτομα ή στον χώρο,ώστε να μη σε παρατηρείς συνέχεια περιμένοντας το σωματικό σύμπτωμα.Καλή δύναμη,μη μασάς!
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Πριν μπω σε αστυνομικό τμήμα μέσα μέσα (και δεν εννοώ στα 14 μου για να βγάλω ταυτότητα) , πίστευα πως αυτά τα κτίρια είναι γεμάτα από σκληροτράχηλους cops σε κάθε γωνία και διάδρομο, κάμερες, σκυλιά αλα υπαστυνόμο ΡΕΞ να κάνουν περιπολία με ΜΑΤ(άκηδες) που φοράνε ασπίδα και στολή ενώ κρατάνε τον ασύρματο ανοιχτό και λένε \"roger, all clear\" (στα ελληνικά αυτό, αλλά το λέω στα αγγλικα γιατι ακουγεται πιο \"κχχουλ\") , πόρτες μεταλικές που θα ανοίγουν μόνο με ψηφιακή κάρτα και δαχτυλικό απότυπωμα... να συνεχίσω?

    Ε, όταν τελικά άρχισα να μπαίνω πιο συχνά (..όχι , δεν με μπαγλαρώσανε... ακόμα ) αυτό που έμεινε από όλη την παραπάνω φαντασίωση μου ήταν ένα *πουφ!* και αντικαταστάθηκε από κάτι παλιοδιαδρόμους κλασικής δημόσιας υπηρεσίας, Αστολους να βλέπουν από τηλεροσούλες αλα-περιπτερου την αγαπημένη τους ομάδα, ένα κάρο αλλοδαπους και ηλικιωμένους να περιμενουν υπομονετικά με σειρά προτεραιτότητας να κανουν κατι χαρτια λες και πηγαν να παρουν την συνταξη τους.

    Ασε ασε, πολυ το μεγιστοποιησα στην αρχη και οταν ειδα οτι η αστυνομια ειναι απλα ακομα μια δημοσια υπηρεσια με απειρη χαρτομανια που το μονο που την διαχωριζει απο το ΙΚΑ πχ ειναι η μια κλασική ταμπελιτσα απο εξω που λεει \"ΕΛ.ΑΣ\" , τοτε στεναχωρηθηκα λιγακι μια και εχασα και την ευκαιρεία να δω τον υπαστυνομο ΡΕΞ απο τους διαδρομους.

    ατιμη κοινωνια..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    όλα στο κεφάλι σου είναι predator, γι αυτό σε πιάνει άγχος. τα φαντάζεσαι φοβερά k τρομερά!!!

    φοβερή η περιγραφή του boltseed! xaxaxaxa! lol! lol!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    χοχαοχαοαχο ηταν τελεια στη αστυνομια,σαν πηγαινα στο ικα,την ωρα που περιμενα για την καταθεση ηταν αστυνομικοι που βριζονταν για αν τα γουιντοουζ ειναι καλα και οτι τα λινουξ ειναι γελοια πολυ γελιο,βασικα εκανα ενα λαθος με επιασε ταχυλμια στην αρχη,αλλα καπως το ελεγχα δλδ δεν με πιασε τελιεωτικος πανικος αλλα παρατηρησα αν δεν ανεπνεα σωστα παθαινα κατι σαν εκτακτες συστολες παιζει αυτο ρολο??ενοω η αναπνοη την ωρα εντασης μπορει να επειρεασει το καρδιακο ρυθμο,εχω την ταση να κρατα για λιγο την αναπνοη να μετρησω τους παλμους μου,μπορει αυτο να κανει καποιες εκτακτες συστολες?
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by predator
    εχω να παω για μια απλη καταθεση στη γαδα και με εχει πιασει πανικος γιατι πασχω απο αγοροφοβια δηλαδη με πιανει σε τετοιες περιπτωσεις,το θεμα δεν ειναι νομικο εννοω ειναι απλη καταθεση χωρις ορκο ,τι να κανω για να ξεπερασω το ανχος,θα παω σημερα γινετε να κανω κατι να ξεπερασω το ανχος,λογικα θα με πιασει ταχυπαλμια για καποια λεπτα στην αρχη,υπαρχει περιπτωση να μεινω απο καμια ανακοπη?βοηθεια πλζ


    αν τους πεις από τι πάσχεις έρχονται αυτοί σπίτι σου και σου παίρνουν κατάθεση.
    μου έχει τύχει.πάσχω από διπολική διαταραχή.
    http://www.mazi.org.gr/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •