Quote Originally Posted by chr1986 View Post
Έχω προσπαθήσει αμέτρητες φορές να τους μιλήσω, με κάθε τρόπο που μπορώ να φανταστώ..Τίποτα!! Εννοείται ότι ο κόσμος είναι το Α και το Ω. Απλά μου τη δίνει το γεγονός ότι έχουν κάνει πολύ χειρότερα πράγματα οι 2 τους για τα οποία \"λέει ο κόσμος\" και στέκονται σε μένα που στην τελική τί έκανα? Αρρώστησα! Άνοιξα περισσότερο το θέμα για να δω τί αντιμετωπίζετε όλοι-ες με τους δικούς σας και να καταλήξουμε στο γιατί φέρονται έτσι οι δικοί μας άνθρωποι, το ίδιο μας το αίμα..
Γεια σου.. Κοίτα να δεις κ γω πάρω 3 χρόνια από κατάθλιψη νομίζω πως η ζωή μου δ εχει κανένα νόημα κτλ κτλ.. οι γονείς που αυτό είναι το θέμα που μας ενδιαφέρει λένε πως θέλουν να βοηθήσουν Αλλά η μόνη βοήθεια είναι να με πιεζουν να βγω εξω να παω για δουλεια κ γενικα με το ζορι να μου έρθει η ορεξη..σε αντίθεση με τους δικούς σου εμένα δε θέλουν να καταλάβουν οι έξω τίποτα και με αναγκάζουν να φαιρομαι πως ολα είναι μια χαρά.. εσένα όμως δείχνουν ουσιαστικά να θέλουν να σε βοηθήσουν Αλλά να μη ξέρουν το πως γι'αυτό προσπάθησε να τους μιλήσεις και να τους πεις ακριβώς τι είναι αυτό π σκεφτεσαι