Ημερολόγιο - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 255
  1. #61
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    35
    Hμερολόγιο...κάθε φορά που περνάω επό εκεί κοντά νιώθω το στομάχι μου κόμπο...σκέφτομαι να μπω μέσα αλλά από την άλλη εύχομαι να μην είναι εκεί...ημερολόγιο...σήμερα είχαμε λιακάδα,αλλά εγώ ένιωθα παγωνιά....

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Originally posted by αννυ
    ημερολογιο πες στην φοιβη οτι σχεδον ολοι μας αισθανομαστε καπως ετσι συχνα στην ζωη μας για να μην νιωθει μονη της.και το οτι υπαρχουν ανθρωποι γυρω της που επιλεγουν αυτην να της πουνε τα προβληματα τους μαλλον ειναι καλο.ξερουν οτι εισαι καλη σε αυτο και πιθανον το εκτιμανε.
    Αγαπητό ημερολόγιο,

    δώσε στην άννυ εκ μέρους μου μια μεγάλη μεγάλη αγκαλιά σαν ευχαριστώ για τη συμπαράστασή της. Ένιωθα τόσο μόνη χθες, και σήμερα αυτό το μήνυμα με έκανε να νιώσω οτι δεν είμαι...
    Αγαπημένο μου ημερολογιάκι, έμαθα χθες οτι δεν πρέπει να είμαι τόσο σκληρή με τον εαυτό μου. Δεν πρέπει να τον μαστιγώνω τόσο ανελέητα.Ένα βήμα τη φορά είναι αρκετό...και καμιά φορά κι ένα πεσιματάκι ή ένα παραπάτημα, δεν είναι κακό και απαράδεκτο...
    Χθες, έκανα ένα βηματάκι...ένα τόσο δα μικρούλι...Και είμαι ικανοποιημένη με αυτό.

    Μάκια μούκια!
    Μάκια...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Πολίτης του Σύμπαντος
    Posts
    512
    Ημερολόγιο ,

    δωσε μια μεγάλη αγκαλιά απο μένα σε όλα τα παιδιά του site, αυτά που γράφουν και αυτά που μόνο διαβάζουν.

    Δώσε τους κουράγιο, πίστη στον εαυτό τους και ελπίδα! Πες τους ότι η προικα τους ειναι τα νιάτα τους, η ζωή τους και να την ζήσουν ρουφώντας κάθε εμπειρία καλή ή \"κακή\".

    Ημερολόγιο
    δείξε σε όλα τα παιδιά εκείνο το αστέρι στον ουρανό που ανοίγει την \"πορτα \" στο Φως και αφησέ τους να ανακαλύψουν τον τρόπο που θα την ξεκλειδώσουν.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by Φοίβη
    και καμιά φορά κι ένα πεσιματάκι ή ένα παραπάτημα, δεν είναι κακό και απαράδεκτο...
    Χθες, έκανα ένα βηματάκι...ένα τόσο δα μικρούλι...Και είμαι ικανοποιημένη με αυτό.
    μωρέ και καμμιά πεσιματάρα δεν είναι κακό πράγμα!!!
    μπράβο σου πάντως για το βηματάκι σου που έκανες, όποιο κι αν ήταν αυτό!

  5. #65
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    35
    Ημερολόγιο...εντός των επομενων ημερών το βλέπω το παραμύθι....θα την βρίσω την παλιο-μαμακισμένη που δεν έχει τα α@@ να πει αυτά που θέλει στα ίσια.Αι στα τσακίδια πια άλλη δουλειά δεν έχει?δεν ασχολούμαι μαζί της τι στα κομμάτια θέλει??Πόσα καράτια μαλακίας κουβαλάει και πόσα κόμπλεξ έχει και πρέπει να την ακούω και να την ανέχομαι εγώ??Αι σιχτίρ βραδιάτικα

  6. #66
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    35
    hmerologio...les an metrisw apo to 1 mexri to 10 na kratithw kai na mhn tin vrisw...???xlvmo to blepw :mad::mad:

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    larissa
    Posts
    211
    γεια σου και παλι ημερολογιο,
    πες στην φοιβη πως ανταποδιδω την αγκαλια της και οτι με εκανε να χαμογελαω που αισθανεται καλυτερα με το μηνυμα μου.
    ημερολογιο θελω να σου πω πως την μια μερα νωθω πολυ χαρουμενη και αισιοδοξη για την ζωη μου και την αλλη μου φαινονται ολα ανουσια και δεν εχω ορεξη καν να συνεχισω να ζω..δεν γινεται να νιωθω καθε μερα αισιοδοξη???

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Αγαπητό ημερολόγιο,

    νιώθω την ανάγκη να γράψω κάποιες σημαντικές φράσεις για μένα που μου είπε ένας καλός φίλος.
    Θέλω να τις θυμάμαι πάντα γιατί μου κάνει καλό.
    1)Όλα αλλάζουν και τελειώνουν.
    2)Τα πράγματα δεν πάνε πάντοτε σύμφωνα με το σχέδιο.
    3)Η ζωή δεν είναι πάντα δίκαιη.
    4)Ο πόνος είναι μέρος της ζωής.
    5)Οι άνθρωποι δεν είναι όλη την ώρα αξιαγάπητοι ή/και πιστοί.

    Ξανά και ξανά τις ψιθυρίζω μήπως πειστώ και ηρεμήσω...
    Μάκια...

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αγαπητο ημερολογιο ,
    σκεφτομαι εαν πηρα τα φαρμακα μου σημερα ή δεν τα πηρα πρεπει καπως να οργανωθω μην παρω καμμια μερα διπλη δοση αθελα μου μιας και εχει γινει ρουτινα και ολο το ξεχναω.
    Μαλλον θα βαλω ενα ημερολογιο στο συρταρι με τα φαρμακα και θα κοβω μια σελιδουλα καθε μερα.
    Αυτα τα ενδιαφεροντα:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Να υποθέσω ότι ανοίξαμε τις σελίδες του νέου ημερολογίου???.........χι.........χ� �.......

    Λοιπόν.............. το δικό μου ημερολόγιο για το 2007 στην πρώτη του σελίδα γράφει.............<<μην ξεχάσεις να κάνεις ότι έγραψες στην τελευταία σελίδα του 2006.......>>

    ...για να δω........

    ή τελευταία μου σελίδα για το 2006 έγραφε..........

    <<......μην επαναλάβεις τα λάθη που έκανες στο 2005!!!!!>>


    ;););)

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Χεχε Όλγα και να φανταστείς πως υπάρχουν ανθρωποι που ειναι απολυτως σιγουροι πως δεν κάνουν κάνενα λάθος.
    http://www.getpharma.com/Product/33960/scanladose1.jpg
    Aυτό μου είπαν να τρώω

  12. #72
    Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    95
    Όλγα κι εγω προσπαθώ για το ίδιο!!!
    Οrion πόσο δίκιο έχεις! Το κακό είναι ότι αυτοί οι άνθρωποι που λες είναι και πολλοί, απλώς προσπαθώ να μην έχω και πολλά πολλά μαζί τους γιατί δε με εκφράζουν!!Υποθέτω ότι θα έχουν κι αυτοί τα ψυχολογικά τους..

    Νικολέτα

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    Dear diary να \'μαι και πάλι!:P
    σήμερα πήρα καποιες αποφάσεις σχετικά με την ζωή μου στο άμεσο μέλλον και αυτό μου έδωσε αισιοδοξία και χαρά!
    είμαι καλά!(οκ όχι πάντα...αλλά λέγοντάς το θα το πιστέψω στο τέλος!):P

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Αγαπητό ημερολόγιο,

    είμαι θλιμμένη. Και κατά βάθος νιώθω μόνη. Κι όταν συμβαίνει αυτό θέλω να κάνω πράγματα που θα με βλάψουν. Αυτή την περίοδο θέλω να αρρωστήσω. Με βαρύ πυρετό. Να χαθώ λίγο στο παραλήρημα. Να πάψω να σκέφτομαι, ημερολογιακι μου. Να πάψω να αισθάνομαι.

    Μη φοβάσαι, δεν κάνω τίποτα για να αρρωστήσω. Αλλά το θέλω πολύ πολυ.
    Μάκια...

  15. #75
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    35
    Hμερολόγιο....σήμερα έχασα?αποχαιρέτησα?...μακάρ� � να ήξερα έναν φίλο...λυπάμαι για αυτό αλλά θέλω να ελπίζω πως θα είναι ευτυχισμένος
    και γρήγορα θα ανακαλύψει τι πραγματικά θέλει.Ημερόλογιο...θα μου λείψουν τα (καλοκαιρινά κυρίως ) βράδια που ξενυχτάγαμε μαζί,
    θα μου λείψουν τα τραγούδια που μου αφιέρωνε...θα μου λείψουν οι κοινοί στίχοι και οι σκέψεις που μας ένωναν,θα μου λείψουν τα mms που μου έστελνε με ηλιοβασιλέματα και ανατολές....θα μου λείψει που μόλις με άκουγε καταλάβαινε αν είμαι καλά ή όχι,θα μου λείψει όπως με φώναζε...θα μου λείψει η καλημέρα του ....θα μου λείψει και δεν μπορώ να το πω...
    Ημερόλογιο....τουλάχιστον ας είναι χαμογελαστός από εδώ και πέρα..





    *Νικόλα ακούς??χαμογελαστός για σένα πάνω από όλα :)

Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •