36 ΜΕΡΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68

Thread: 36 ΜΕΡΕΣ

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133

    36 ΜΕΡΕΣ

    Επιτρεπεται λιγο αισιοδοξια??

    ;) καλημερα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ε,δεν επιτρέπεται;Eννοείται bell.:):)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Καλημέρα. Επιβάλλεται όχι απλά επιτρέπεται.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  4. #4
    καλημερα μπελ!
    οι 16 μερες μερες εγιναν 36,πως περναει ο καιρος:)
    πως εισαι κουκλα μου?φανταζομαι πως ξαναζεις...
    καλη συνεχεια!!!
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Περναει ολγακι,αν και ειμαι ακομα στην αρχη.Η σκεψη πολυ πιο καθαρη,και μου εχει αρχισει το ξεσκονισμα μου.Και αυτο μου βγαινει λιγο σκληρο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    ουαουουυ!!!!
    Η αρχή ειναι το ημισυ του παντός!!!!!!Σε λίγο θα πάψεις και να μετράς,θα γίνει η καθημερινότητά σου..
    Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Originally posted by bell
    Περναει ολγακι,αν και ειμαι ακομα στην αρχη.Η σκεψη πολυ πιο καθαρη,και μου εχει αρχισει το ξεσκονισμα μου.Και αυτο μου βγαινει λιγο σκληρο.
    Καλημέρα Μπελ! Καταρχάς δεν είναι θέμα του αν σου επιτρέπεται ή όχι. Το δικαιούσαι λέμε βρεεεεεεεεεεε!!!... :D ... πάντως σου διαβεβαιώνω ότι δε θα τη βγάλεις μ\' ένα απλό ξεσκονισματάκι. Εγώ κοντεύω χρόνο, έκανα παρκέ, απολύμανση και μη σου πω ότι ετοιμάζομαι για... βιολογικό καθαρισμό. Και να δεις τί καλά δε θα επιτρέπεις να πετάνε σκουπιδάκια στο πάτωμα... :P ... όχι μόνα θα τους βάζεις να τα μαζεύουν, αλλά θα κόβεις και πρόστιμα, λολ!... όσο για τη σκέψη που σου τη βγαίνει με κόκκινο αυτό το διάστημα, μη μασάς! Ρίχνε της και καμιά μπούφλα πού και πού να συνέρχεται!...

    :P

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Eiπα να αφησω τις βαριες δουλειες για αργοτερα,γιατι τωρα ειμαι λιγο κουρασμενη:):)..........ειναι δικαιωμα μου δεν λεω κατι αντιθετο ,αλλα η αλλη φωνη που κατεβαζε το κεφαλι και επνιγε το θελω μου ,γιατι δεν ειχα τα κοτσια για να παρω να ζητησω τα αυτονοητα γιατι φοβομουν.Οταν η μια σου λεει βγαλε τον σκασμο,αφου εισαι καμενη απο χερι,και η αλλη σου λεει πρεπει να διεκδικησης,ειναι μια μαχη στο μυαλο.Ξερω οτι για για να καθαρισεις πρεπει και να λερωθεις,δεν μπορεις να το κανεις μονο με ξεσκονοπανο.Ξερω οτι πρεπει να βουτηξω τα χερια μου στο κουβα,γιατι και γω εχω ευθυνη που αφησα το σπιτι μου να βρωμισει.Δεν αυτοαρνουμαι τις δικες μου ευθυνες,αλλα δεν ξερω πως να τις ακουμπησω.Οσες μπουφλες και να μου ριχνω δεν σταματαν οι σκεψεις να τρεχουν....καταλαβαινεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Oταν ειμουν μικρη ζωγραφιζα τα βουνα νοητα.
    Στα 10 μου,τα ειδα πισω απο το τζαμι ενος ουρανοξυστη,και μαγευτικα.
    Οταν ανεβηκα πρωτη φορα στην κορυφη τους,αισθανθηκα δεος,μπροστα στην ομορφια και τη γαληνη που σου προσφερει η φυση.
    Θελω σ αυτο το βουνο,που ανεβαινω τωρα,η κορυφη του να μου αποκαλυψει την αληθεια μου.Και να την νιωσω σαν οτι πιο ομορφοτερο θα εχω δει ποτε στην ζωη μου.:):)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by bell
    Oταν ειμουν μικρη ζωγραφιζα τα βουνα νοητα.
    Στα 10 μου,τα ειδα πισω απο το τζαμι ενος ουρανοξυστη,και μαγευτικα.
    Οταν ανεβηκα πρωτη φορα στην κορυφη τους,αισθανθηκα δεος,μπροστα στην ομορφια και τη γαληνη που σου προσφερει η φυση.
    Θελω σ αυτο το βουνο,που ανεβαινω τωρα,η κορυφη του να μου αποκαλυψει την αληθεια μου.Και να την νιωσω σαν οτι πιο ομορφοτερο θα εχω δει ποτε στην ζωη μου.:):)
    bell τι ωραίο!...

    σου το εύχομαι κι εγώ γλυκιά μου....

    το πιο όμορφο βουνό,η πιο όμορφη κορυφή να είναι αυτό που ανεβαίνεις τώρα...η αποκάλυψη του πραγματικού εαυτού:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Σ ευχαριτω Αrsi, πηγα σε ενα σημερα,μου εκανα δωρο μια ομορφη εκδρομη ,και ηταν ολη για μενα;)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Το καλύτερο έκανες.Κ μένα μ\'αρέσουν τα βουνά κ έχω πολύ καιρό(απ\'το καλοκαίρι)να ανέβω.
    Ζήλεψα.... μου μπήκαν κ ιδέες...!

    Άλλη αίσθηση πάντως ε?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Wuthering heights
    Posts
    133
    Ειναι απιστευτη αισθηση,ενας αλλος εθισμος, και μια μεθη, που δεν σου ζαλιζει μονο το κεφαλι αλλα και την ψυχη σου ομορφα:).............

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Nαι έτσι είναι.
    Σ\'αυτούς τους εθισμούς λέμε ναι!
    Εθισμούς ζωής:)

  15. #15
    Originally posted by bell
    Ειναι απιστευτη αισθηση,ενας αλλος εθισμος, και μια μεθη, που δεν σου ζαλιζει μονο το κεφαλι αλλα και την ψυχη σου ομορφα:).............
    ετσι ειναι μπελακι αυτοι οι <<εθισμοι >> μας αφηνουν μια υπεροχη αισθηση ελευθεριας και χαρας χωρις παρενεργειες!
    σε περιμενουν και αλλα βουνα με ομορφη
    θεα,θαλασσες,ακρογιαλες για να ψαξεις τη μοναδικη ομορφια τους:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •