Chat υποστήριξης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033

    Chat υποστήριξης

    Εξαιτίας προβλημάτων στο chat υποστήριξης που είχαμε στο e-psychology.gr, εγκαταστάθηκε ένα νέο chat το οποίο φαίνεται να είναι πιο... προηγμένο.

    Στο νέο τσατ μπορούν να συμμετέχουν μόνο τα μέλη της ιστοσελίδας.
    Δίπλα στην επιλογή \"Chat υποστήριξης\" μπορείτε να δείτε τον αριθμό των μελών που βρίσκονται μια δεδομένη στιγμή μέσα στο τσατ. Επίσης, στο κάτω μέρος της κεντρικής σελίδας του φόρουμ, μπορείτε να δείτε τη λίστα των μελών που βρίσκονται στο chat.

    Επιπλέον δυνατότητες που παρέχονται είναι το prive chat όπως επίσης και η δημιουργία \"δωματίων\" πέραν του γενικού τσατ. Εάν πχ επιθυμείτε, μπορούμε να φτιάξουμε δωμάτιο-τσατ για \"αγχος\", \"σχέσεις\" ή ότι άλλο.

    Παρακαλώ τσεκάρετε το νέο τσατ και εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα, ενημερώστε με σε αυτό εδώ το θέμα. Επίσης θα ήθελα να με ενημερώσετε εάν το νέο τσατ \"φέρεται εχθρικά\" στους συμμετέχοντες, πετάγοντας έξω μερικούς ανά τακτά διαστήματα, όπως δηλαδή έκανε το προηγούμενο.

    Ευχαριστώ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Posts
    111
    σχετικά με τα u2u..

    Προσπάθησα να στείλω ένα αλλά μου εμφάνισε ένα μήνυμα λάθους \"το μήνυμα που προσπαθήσατε να στείλετε είναι αδειανό\"...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Μια χαρά το βρίσκω το τσατ.Καλορίζικο!Χάρη και Έλενα, πρέπει να βάλετε κάτι στο θέμα για να το στείλει.Τόση ώρα έψαχνα να βρω γιατί δε τα έστελνε, να μη σας το πω?
    http://www.mazi.org.gr/

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Aψογο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το νεο chat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  5. #5
    Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    40

    piffffffff poffffffffffffff

    Δυστυχώς δεν μπορώ να μπω σ΄αυτό το chat...

  6. #6
    Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    40
    Me to sygkekrimeno programma den boro na baino sto chat...Sas filo oloys kai na pernate kala.

    Yparxei banner sto service apo kei poy mpaino.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    26
    Ama den mporei na mpainei i lady tote na to kleisete!!
    Kalo ta meli se apergeia mexri na mporesoume oloi na simmetasxoume sto chat isotima!!!
    Eides A!!!

  8. #8
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Originally posted by lady


    Yparxei banner sto service apo kei poy mpaino.
    Lady, μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένη?
    Τι εννοείς υπάρχει banner στο service?
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    40
    Vasoula mou me sugkineis ppppppp

    Nieeee Nieee ki emena mou exeis leipsei!!!!!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Ειναι κριμα ετσι οπως εχει γινει το τσατ,δηλαδη απο τσατ υποστηριξης εχουμε φτασει σε σημειο να τσακωνομαστε μεταξυ μας,να καταγραφονται οι συνομηλιες κλπ.Δηλαδη αν δεν μπορουμε και εδω να κρατησουμε εστω καποιες ισορροπιες και να χρησιμοποιειται το τσατ για το λογο που υφισταται,τοτε ποιος ο λογος και να μπαινουμε..

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    64
    Originally posted by Helena
    ΠΡΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ

    οι τυχόν ανυποψίαστοι άσχετοι περί ίντερνετ blogs,και λοιπά(σαν την αφεντιά μου)προσέξτε τί λέτε,πού το λέτε και κυρίως να θυμάστε ότι ΌΛΑ καταγράφονται........
    τί να σας πώ,αν μή τι άλλο,νιώθω τελείως,μα τελείως..ανόητη ..γενικά έχω πέσει λίγο απ τα σύννεφα....
    τι ωραία που περνάμε............. ΚΑΙ ΝΑΙ,ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΡΩΝΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!
    Ε? Τι είναι πάλι αυτό? Πάλι έχω χάσει επεισόδια..

  12. #12
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Χωρίς να γνωρίζω τι έχει συμβεί και χωρίς να θέλω να μάθω,
    ήθελα μόνο να σας πω ότι το φόρουμ ουσιαστικά μεταφράζεται στα ελληνικά ως \"αγορά\" και σαν αγορά, περιλαμβάνει ότι ακριβώς περιλμβάνει μια πραγματική αγορά, μια κοινωνία έτσι όπως την ζούμε στην καθημερινότητα μας.

    Θα βρούμε λοιπόν ανθρώπους καλούς, κακούς, γλυκούς, πικρούς, χαρούμενους, μελαγχολικούς, είρωνες, θυμωμένους κ.ο.κ.

    Ο κάθε ένας λοιπόν, είναι δυνατό να βρεθεί αντιμέτωπος με διάφορες καταστάσεις που θα χρειαστεί να \"λύσει\" με τον δικό του τρόπο.

    Θέλω να πιστεύω πως θα μπορέσουμε να διατηρήσουμε τον σεβασμό προς τους συμφορουμιστες μας, με τον ίδιο τρόπο που επιθυμούμε να διατηρούμε τον αυτοσεβασμό μας.
    Θέλω να πιστεύω ότι η ζεστή και υποστηρικτική αύρα, ενέργεια, διάθεση, ατμόσφαιρα που επικρατούσε εδω μέσα όλο τον προηγούμενο καιρό, θα βρει τρόπο να παραμείνει αναλλοίωτη.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  13. #13
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Helena, δεν αναφέρθηκα σε κανέναν προσωπικά, άλλωστε, ειλικρινά, δεν έχω ιδέα τι έχει συμβεί.
    Έκανα δυο γενικά σχόλια, όχι για το τσατ, αλλά για το φόρουμ συνολικά.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    πουθενα
    Posts
    118
    Originally posted by Helena
    το γνωρίζω dodoni..απλά ένιωσα την ανάγκη να ξεκαθαρίσω τη θέση μου..με λειπεί οταν φτάνουμε σε τέτοια σημεία..γιατί και εμένα δεν είναι ηπρόθεσή μου να δημιουργούνται θέματα, στεναχωριέμαι τόσο πολύ που σκέφτομαι μερικές φορές ότι θα ήταν καλύτερο να αποχωρήσω..αν όχι απο το φόρουμ..τουλάχιστον απο το τσάτ
    Οχι ειπαμε....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Posts
    111
    peace...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •