ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ LADOSE???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ LADOSE???

    Eχετε δει αποτελεσματα στην ΙΔΨ?Το zoloft με εχει τρελλανει και εψαξα στο internet και οι πιο πολλοι παιρνουν ladose.Aν παιρνει κανεις σας πειτε μου please......Ειδε διαφορα?Εχω παρει effexor και ηταν καλυτερα τα πραγματα .Με το ζολοφτ παει το χασα το μυαλο αν ειχα ποτε..........Και ο γιατρος επιμενει....Δηλαδη να αυτοκτονησω για να δουμε ποτε θα δρασει το χαπι?40 μερες το παιρνω!!!!!!!Δε θα χα δει βελτιωση?Εσεις τι λετε????

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    26
    αγαπητη afrula επαιρνα zoloft γυρω στα 2 χρονια και εδω και 10 μερες παιρνω ladose.Θελει λιγο υπομονη το θεμα.μην περιμενεις κανενα χαπι να κανει θαυματα θελει προσπαθεια και απο σενα..τωρα τι παιρνεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    110
    ναι,εγω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    Και εγώ έχω πάρι λαντός μεγάλα χρονικά διαστήματα.Τελευταία ο γιατρός είχε προσθέσει και το εφεξορ που νομίζω δεν μου προσέφερε ιδιαίτερη βοήθεια.Το λαντός σε μένα ταίριαζε καλύτερα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    το ladose ειναι καλο αλλα θελει καιρο να αρχισει να λειτουργει..............το παιρνα κανα μηνα μεχρι να δω αποτελεσματα. καλητερο ειναι το tudor

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Originally posted by afrula
    Eχετε δει αποτελεσματα στην ΙΔΨ?Το zoloft με εχει τρελλανει και εψαξα στο internet και οι πιο πολλοι παιρνουν ladose.Aν παιρνει κανεις σας πειτε μου please......Ειδε διαφορα?Εχω παρει effexor και ηταν καλυτερα τα πραγματα .Με το ζολοφτ παει το χασα το μυαλο αν ειχα ποτε..........Και ο γιατρος επιμενει....Δηλαδη να αυτοκτονησω για να δουμε ποτε θα δρασει το χαπι?40 μερες το παιρνω!!!!!!!Δε θα χα δει βελτιωση?Εσεις τι λετε????
    Εγώ αγαπητή αφρούλα έχω αλλάξει 3 θεραπείες και δεν έχω δει ορατά αποτελέσματα.Το άγχος δε με εγκαταλείπει.Στην αρχή αναφρανίλ από 70 μέχρι 130 για 5 χρόνια μετα΄αναφρανίλ 150 και ντουμιρόξ 100 και τώρα αναφρανίλ 150 και ντουμιρόξ 50.Πως είμαι ? Σα χεσμένη γάτα.
    Άσε τώρα παρουσιάζομαι και σε ένα μήνα και έχω κλάσει μαλλί.Να σκέφτεσαι πάντα ότι υπάρχουν και χειρότερα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Σου εχουν φυγει οι εμμονες τουλαχιστον?Τι γινεται ρε παιδια γιατι δεν ανταποκρινομαστε σε κανενα φαρμακο???ελεος πια.Κουραγιο gerehunter μεσα απο τη καρδια μου.Δυναμη θελει αλλα ειμαστε και ανθρωποι γαμωτο!!Ποσο θα αντεξουμε πια??

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Originally posted by afrula
    Σου εχουν φυγει οι εμμονες τουλαχιστον?Τι γινεται ρε παιδια γιατι δεν ανταποκρινομαστε σε κανενα φαρμακο???ελεος πια.Κουραγιο gerehunter μεσα απο τη καρδια μου.Δυναμη θελει αλλα ειμαστε και ανθρωποι γαμωτο!!Ποσο θα αντεξουμε πια??
    Όταν είμαι αγχωμένος δεν έχω εμμονές και όταν έχω εμμονές δεν είμαι αγχωμένος.Περίεργα πράγματα.Κάτι θα γίνει μωρέ και την ιδψ κάποτε θα τη βρούνε την άκρη ή θα τη βρούμε μόνοι μας.Αισιοδοξία και ψηλά το κεφάλι.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •