Άφησε στο κρύο να πεθάνει την 2 χρονών κόρη του - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 114 of 114
  1. #106
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Μάλιστα...εσύ είσαι καλύτερη δηλαδή..

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Μα, εδω δεν επιτρεπουμε τετοια συμπεριφορα προς ενηλικες, θα την δεχτηκε προς μικρα παιδια????
    Δηλαδη, αν μια γυναικα κακοποιουνταν απ τον αντρα της με τετοιο τροπο και μετα αυτος την πετουσε στο χιονι, τι θα λεγαμε?? Οτι ηθελε και τα επαθε????
    ΠΟΤΕ σε τετοιες περιπτωσεις το θυμα \"ηθελε και τα επαθε\"..... Αν ο ανθρωπος ειναι ψυχοπαθης, και το παραμικρο θα τον παρακινησει να κανει την μαλακια του.
    Και ποιος ξερει τι αλλο εχει περασει αυτο το κοριτσακι στο παρελθον. Αμφιβαλω να ηταν η πρωτη φορα που επιτιθονταν ο πατερας.

    Λιμπα, και εγω εκπλησσομαι που δεχεσαι αυτον τον τροπο τιμωριας και παραδειγματισμου, δλδ να αφησει το παιδι εξω στο κρυο. Το παιδι δεν μπορει να καταλαβει οτι εφταιξε αν δεν του το δειξεις καταλληλα και του εξηγησεις τι ακριβως εκανε. Ετσι αναπτυσσουμε τα στανταρ \"ηθικης\" και \"τροπων\" στην ζωη μας, δεν γεννιομαστε με αυτα. Και, ειλικρινα, ποσο ευκολο ειναι για ενα παιδακι που προφανως θα τρομαξε απ την συμπεριφορα του μπαμπα του που το χτυπησε αναμεσα στα ποδαρακια του και μετα εχω και το δαχτυλο του μεσα της να σταματησει να κλαιει???

  3. #108
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Το εξαντλήσαμε νομίζω το θέμα. Δεν καταλαβαίνω γιατί ενάμιση μήνα μετά συνεχίζετε να γράφετε.

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    108
    διαβαζω τις απαντησεις σας και δεν πιστευω στα ματια μου..ειχε τα νευρα του και αφησε το παιδι να πε8ανει και αυτο ειναι δικαιολογια????εφταιξε το παιδι και αφου εφταιξε ας πε8ανει????ακουτε τι λετε????ειναι παιδι γμτ, το πολυ πολυ να εκλαιγε.!!αν δεν η8ελε να κανει παιδι να εβαζε τον π***τσο του μεσα και να μην τον αλονιζε!ακομα και παιδι να μην ηταν σκοτωνεις απλα ετσι μια ψυχη???ποιος εισαι εσυ που παιρνεις μια α8ωα ζωη??με ποιο δικαιωμα?κανουν καταστροφη τα μωρα???αυτος κατεστρεψε την ζωη ενος παιδιου.!αμα δεν η8ελε ας μην το εκανε.υπαρχουν και οι εκτρωσεις και τα προφυλακτικα!!δεν πιστευω οτι υπαρχουν αν8ρωποι που προσπερνανε και δικαιολογουν μια τοσο αποτροπαια πραξη.η8ελα να δω τι 8α λεγατε αν ηταν το δικο σας αιμα.!!εγω πιστευω οτι καποιοι αν8ρωποι αξιζουν να πε8ανουν, αυτοι που εχουν σκαρτη ψυχη και κανουν αποτροπαιες πραξεις(αποψη μου) αλλα ακομα και να μ εκλεβε οτι ειχα και δεν ειχα καποιος δεν 8α τον σκοτωνα!ελεος

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ!!! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΤΗΝΟΣ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ!!! ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΨΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗΣ whitecandle ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΘΙΣΤΑΝΤΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΜΗΣΗ ΜΙΑΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ, ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    εσένα από πάνω σε βλέπω να τσακώνεσαι σε λιγο....
    http://www.mazi.org.gr/

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    λολ άρκτε!
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    εσένα από πάνω σε βλέπω να τσακώνεσαι σε λιγο....
    XAXAXAAAAAA!!!!!! ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ... ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΥΤΖΑΝΙ Η' ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  9. #114
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Παιδια το διαβασα και τρελλαθηκα πραγματηκα.Υπαρχουν τετοια ανθρωποι?Αυτος ο ανθρωπος χρειαζεται οχι σκοτωμα αλλα βασανιστιρια που να κρατησουν 10 χρονια γιατι ο θανατος γιαυτον θα ειναι πολυ λιγο γιαυτο που εκανε στο καημενο το παιδακι.ΕΛΕΟΣ!

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •