αγχος απο χαπια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    47

    αγχος απο χαπια

    καλησπερα και παλι...ειχα κι εγς τρελες κρισεις πανικου,,,αλλα απο οτι τελικα καταλαβα αυτο προερχοταν απο κατι χαπια που επερνα...τα οποια μου προκαλουσαν δυσφορια και καπως ταχυπαλμια και νομιζα οτι κοβεται η αναπνοη μου και οτι θα παθω κατι...εχω προβλημα με το σιδηρο ειναι στο 40 και η φεριτινη μου στο 4....4 ακουτε? με φυσιολογικες τιμες 10 με 180...ειναι τρελο...ετσι και ξεκινησα σιδηρο με φυλικο οξυ...το οποιο οξυ,με τσακισε..στομαχι , αναγουλες, ταχυπαλμια, καουρα, ρεψιμο, ενα χαλι μαυρο...και αυτο προκαλουσε νευρικοτητα...ωσπου και αποφασισα να το9 κοψω για 2 μερες,και ειδα βελτιωση..μετα το ξανα αρχισα και παλι η ιδια δυσφορια...σημερα τελος..δεν το περνω... μου πεφτει που μου πεφτει βαρυς ο σιδηρος..μην γινουμε ακομα πιο χαλια...τελικα ισως ολοι θα πρεπει να ψαξουμε να βρουμε την πραγματικη αιτια του προβληματος μας...για να ξεπερασουμε φοβιες και αγχοι...ειχα παρει πριν απο αυτο τρελα χαπια,για αυχενικο για ιλιγγο,,για για για,,,,,και τελικα τι ειχα ...χαμηλη φεριτινη...τζαμπα αγχος τζαμπα στρες...τζαμπα εχασα στιγμες με τουσ φιλους μου νομιζοντας πως ειμαι αρρωστη...ειναι τρελο...θα πρεπει να βρεις εναν καταλληλο γιατρο ο οποιος θα μπορει να σε κατευθυνει καταλληλα...ευγνωμονω τον θεο που μου τον εστειλα...
    !!! Κυριε Σταματη,,ο Θεος να σας εχει καλα...!!!!

  2. #2
    Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    47
    καποιοσσσσσσσ?????

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •