αλλαγή - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: αλλαγή

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Γιατι αισθανομαι οτι με δουλευουν και το ανεχομαι ως ενα σημειο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    17
    δηλαδη πιστεύεις ότι κρύβω κάτι;

    και τι να κρύβω άλλωστε;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    A ρε ζαχαρουλα τι να σου πω και εγω...καλη η κουβεντα μεν αλλα οτι δινεις παιρνεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    17
    Originally posted by keep_walking
    A ρε ζαχαρουλα τι να σου πω και εγω...καλη η κουβεντα μεν αλλα οτι δινεις παιρνεις.


    γιατι ρε; τι να πω παραπάνω τα πράγματα είναι συγκεκριμένα έχω κάποιο πρόβλημα και δεν ξέρω πως να το λύσω τι πρεπει να πω παραπάνω;

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    17
    εσεις που είστε έξυπνα παιδια δεν μπορείτε να με βοηθήσετε εγω που είμαι ανόητη πως να τα καταφέρω.


    βασικά τα προβλήματα μου άρχησαν εδω και 10 χρόνια και δεν γίνονται να διορθωθούν με τίποτα είναι κυρίως οικογενειακά και πολλά άλλα.

    αναγκάστηκα να αλλάξω παρέες και τελικά να μείνω μόνη μου χωρίς φίλους γιατί τελικά όλοι είναι ηλίθιοι αν όχι όλοι οι περισσότεροι λίγοι ως κανένας ήταν καλά άτομο που δεν μου δημιουργησαν κάποιο πρόβλημα όλοι οι υπόλοιποι είτε θα ζηλεύουν είτε το ένα είτε το άλλο.

    στο σπίτι ζω με τους γονείς μου και είναι μέσα στην γκρίνια γιατί είναι τελοιομανείς

    τα έχω παίξει!!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    εσεις που είστε έξυπνα παιδια δεν μπορείτε να με βοηθήσετε εγω που είμαι ανόητη πως να τα καταφέρω.
    Ειρωνια ε?
    Δεν μας κανεις χαρη ξερεις...το αντιθετο συμβαινει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    και σταματα επιτελουν να τροποποιεις δεκα φορες το καθε μηνυμα!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    17
    τι εννοείς ειρωνία με θεωρεις έξυπνη;

    εννοείς ότι κάποιος κάνει χάρη σε κάποιον

    βασικά εγώ αισθάνομαι χάλια οτι είμαι σαν άνθρωπος ώρες ώρες

    χάλια όχι εντελώς αλλά μερικές φορές ναι

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Κοιτα να δεις κανεις παραθεσεις σε μηνυματα...κανεις τροποποιησεις χειριζεσαι καλα το φορουμ...αλλοι περασαν μηνες να τα παρουν χαμπαρι...εισαι παλια στο κουρμπετι και αυτο κατι μου θυμιζει.
    Κανε οτι καταλαβαινεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •