Eπιστροφη παιδιου λογω ψυχολογικων προβληματων - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 32 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 466
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Λογικά δεν θα ήταν τυχαίος και όπως αποδείχθηκε το πήγε το παιδί. Αλλιώς θα κατηγορούνταν για απαγωγή ανηλίκου ή ξέρω γω τι άλλο.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    200 δολλαρια πηρε για να το παει οποτε δεν νομιζω να ηταν πχ καποιος απο την πρεσβεια
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Σίγουρα όμως θα ήταν έμπιστος και αυτό έχει σημασία.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Σκεψου λιγακι αυτο που λες. Για να ειναι εμπιστος σημαινει πως ειναι καποιο δικο σου ατομο που το ξερεις καλα ή φυσικα να ειναι απο καποια υπηρεσια κατι που προφανως δεν ισχυει. Αν ισχυει αυτο τοτε γιατι να πληρωσεις; Θελω να πω τι ειδους εμπιστοσυνη να εχεις σε καποιον που σου ζηταει 200 δολλαρια για να μεταφερει το \'\'εμπορευμα\'\'; Γιατι ετσι το ειδαν το παιδι
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Εννοώ έμπιστος από την άποψη ότι δεν θα πήγαινε το παιδί για σωματεμπορία ή πουθενά αλλού πριν το πάει στον προορισμό του, αυτό εννοώ έμπιστος...Anyway, δεν θα κολλήσουμε εκεί γιατί δεν ξέρουμε.. Απλά δεν νομίζω να ήταν τόσο ανεύθυνη η μάνα...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Καλα εσυ εισαι πιο ξεροκεφαλη και απο μενα :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... με 200 δολλάρια κι εγώ θα γινόμουν έμπιστη... Λίμπα θα υιοθετούσες ένα παιδάκι με προβλήματα υγείας αν είχες τη δυνατότητα;...

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Άλλο προβλήματα υγείας άλλο να ήταν βίαιο. Εάν ήθελα να υιοθετήσω παιδιά στην πρώτη περίπτωση θα δεχόμουν στη δεύτερη όχι.. Αλλά δεν μ\'αρέσουν τα παιδιά συνεπώς δεν θέλω να υιοθετήσω.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Alobar μην αρχισετε παλι να την χτυπατε ολοι μαζι γιατι ειχε ξαναγινει αυτο το πραγμα και εκει θα καταληξουμε παλι αν μυριστουν μερικοι αιμα
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Thanks Όλα είναι δανεικά για την καλοσύνη σου, αλλά δεν νομίζω ότι με χτυπάει. Ήθελα να ανοίξω και ένα άλλο θέμα για τους βιαστές παιδιών αλλά φοβόμουν την ίδια κατάληξη. Όλοι έχουν αρρώστεια με τα παιδιά.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Δεν ειπα οτι σε χτυπαει αλλα προβλεπω την καταληξη της κουβεντας αν προστεθουν και αλλοι
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όποιος πάει να με προσβάλλει έχει πρόβλημα. Δεν ξέρει να συζητάει και είναι κακός. Οπότε δεν φταίω εγώ.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... Δανεικέ δε σε κατάλαβα;... δεν έχω χτυπήσει κανέναν στη ζωή μου για να το κάνω τώρα μέσα από ένα φόρουμ... ή μήπως το να εκφράζεται κανείς θεωρείται \'χτύπημα\';... άποψή σου. Όσο για αυτούς που θέλουν να μυριστούν αίμα, σε πληροφορώ ότι θα το μυρίσουν ακόμη κι αν αυτό δε τρέχει.
    Κατ\' τ\' άλλα, αν η κάθε Λίμπα δε θεωρεί σύμπτωμα κακής υγείας τη βιαιότητα σε ένα παιδί, είναι δικό της θέμα. Δε θα συμφωνήσω κιόλας.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Άλομπαρ από ότι κατάλαβα το είπε για να ΜΗΝ με χτυπήσετε, όχι γιατί ήδη με χτύπησες. Ως προς εμένα τώρα.. Πρώτον δεν είμαι η κάθε λίμπα είμαι η λίμπα και τι εννοείς ότι είχε ψυχολογικά προβλήματα η μητέρα; Μη συγχέουμε τα ψυχολογικά προβλήματα με το πως φέρθηκε..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Originally posted by libpa
    Όποιος πάει να με προσβάλλει έχει πρόβλημα. Δεν ξέρει να συζητάει και είναι κακός. Οπότε δεν φταίω εγώ.
    ... να κοιτάξεις την αποποίηση ευθυνών σου. Μέσα σε μια πρόταση, απέδωσες τρεις χαρακτηρισμούς. Θες τη γνώμη μου;... θέλεις να τραβήξεις την προσοχή. Επίσης δεν έχεις ιδέα για το τί είναι κακία. Και είσαι άμοιρη ευθυνών. Εσύ δε φταις για τίποτα.
    Εγώ πάλι δε χαιδεύω τ\' αυτιά κανενός, ειδικά όταν έχει ευθύνη για το χαρακτήρα του.

Page 2 of 32 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •