ΑΓΧΩΔΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 73
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124

    ΑΓΧΩΔΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ????

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ:
    ΠΡΙΝ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΞΑΦΝΙΚΗ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ
    ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΕΠΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΔΙΕΓΝΩΣΑΝ ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΗ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ, ΜΕ ΑΝΑΤΑΞΑΝ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.
    ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ [ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΤΕΣΤ ΚΟΠΟΣΕΩΣ, ΕΒΑΛΑ ΧΟΛΤΕΡ] ΚΑΙ ΟΛΑ ΒΓΗΚΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.Ο ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΛΟΠΡΕΣΟΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ.
    ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΕΓΙΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΑΤΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥΔΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ, ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΚΡΟΤΑΦΟΥΣ , ΝΑ ΑΣΚΗΤΑΙ ΜΙΑ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ,ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΩ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ, ΝΑ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΑΔΕΝΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ, ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΠΙΕΣΗ [ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΡΓΙΚΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 13 ΜΕ 10 ] ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ.ΕΚΑΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ..ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ,ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ,ΣΠΙΝΘΗΡΟΓΡΑΦΗΜΑ ΝΕΦΡΩΝ ΓΙΑ ΝΕΦΡΑΓΓΕΙΑΚΗ ΥΠΕΡΤΑΣΗ,ΑΞΟΝΙΚΗ ΑΥΧΕΝΑ,ΤΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΛΥΚΟ,ΤΡΙΠΛΕΞ ΦΛΕΦΩΝ ΚΑΙ ΑΓΓΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΚΡΩΝ ,ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΑΣΤΡΩΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΑΛΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ.ΠΕΡΑΝ ΕΝΟΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥ ΟΖΟΥ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΣΤΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΙΣΤΕΣ.ΠΑΡΌΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΟΠΩΣ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΗ Η ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ Η ΕΜΦΡΑΓΜΑ.ΠΕΡΑΣΑΝ5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΑΓΧΩΔΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΠΗΡΑ 2 ΜΕ 3 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΚΑΨΙΜΟ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΜΟΥ ΣΩΜΑ, ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕ.ΚΑΘΩΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.Α.. ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΠΡΕΣΟΡ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΑ ΜΟΝΟ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΜΙΣΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΙΛΟΗΡΕΜΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΞΑΦΝΙΚΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΛΑΙΜΟ ΠΛΑΤΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΒΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΕΝΟΥ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ..ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΞΑΝΑ ΠΑΝΙΚΟΣ..ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΗ.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗΜΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΟ-ΑΡΙΘΜΙΟΛΟΓΟ-ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΕΠΕΜΒΑΣΗ ΡΟΥΤΙΝΑΣ, ΤΟ ΑΜΠΛΕΙΣΟΝ , ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΥΤΗΤΡΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΔΕΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΡΙΘΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΙΩΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΥΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΘΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΗΡΕΜΙΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΩ ΑΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΩ?ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΔΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ?ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ?ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?ΤΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

  2. #2
    Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    53
    popo,

    yparhoun toses exetaseis pou borei na kanei kapoios anthropos...akoma kai ego pou 3-4 mines vasanizomai me diataraxi panikou den tis ixera.........

    koita...me toses exetaseis, einai 10000% pos eheis diataraxi panikou....me tin psixiatro sou pisteuo pos tha tin vreis tin akri.....

    fisika den thelo na se paro sto myalo mou alla apo auta pou diavazo auto katalavaino...

    oso gia tin piesi....ta eipame kai sto diko mou post....monimos anevasmeni olo auto to diastima.....prin na po tin alithia den ixera poso exo.....ante sti zoi mou na tin eiha parei 1-2 fores xori na thimame ti eihe deixei....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΤΑΩ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ.....
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΤΗ ΜΕΤΡΟΥΣΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ
    ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ 10/6 ΚΑΙ 90-100 ΠΑΛΜΟΥΣ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    εγω που εχω αγχωδη διαταραχη που τα συμπτωματα ειναι να αγχωνεσαι ολη μερα να σε πιανει το στομαχι σου απο αυτα που γραφεισ μαλλον δεν εχεισ και μενα προσ διαταραχη πανικου μου παει που στον καθενα ειναι διαφορετικη και εγω πρεπει να επαθα μια δηλαδη εκει που καθομουν ζαλιστηκα και εκανα πεντε βηματα κι επεσα μετα κοιμηθηκα ξυπνησα κι ολα καλα αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι σκεφτεσαι οτι θα το ξαναπαθεισ περασεσ 8 μηνεσ καλα με τον εναν η τον αλλο τροπο αντε εγω σου λεω οτι θα το ξαναπαθεισ μετα απο 8 μηνεσ παλι τι σε πειραζει μια φορα τον χρονο θα εχεισ αυτο το προβλημα και στη δουλεια να εισαι θα φυγεισ στο σπιτι θα ξαπλωσεισ 8 μηνεσ ειναι 240 μερεσ κατι χιλιαδεσ ωρεσ κι απο αυτεσ τισ πεντε ασ πουμε ζοριζεσαι αρα δεν επηρρεαζεται η λειτουργηκοτητα σου οποτε γιατι το σκεφτεσαι και τα χαπια δεν ειναι λυση γιατι τσαμπα θα παιρνεισ χαπια και θα χεισ παρενεργειεσ για κατι που μπορει και να μην ξαναπαθεισ ποτε ασε που τα χαπια δεν ειναι θεραπευτικα μπορει μολισ τα κοψεισ να το ξαναπαθεισ να μη σου πω οτι μπορει να το παθεισ και με τα χαπια οποτε μετα τι θα κανεισ ανεβαζεισ δοσεισ εχεισ σιγουρα παρενεργειεσ και μετα ο φοβοσ αυξανεται η μονη λυση που βλεπω εγω ειναι να το αποδεχτεισ ειτε μονη σου ειτε με ψυχολογο που ειναι καλυτερα κι απο το καλυτερο φαρμακο οταν γινεται δουλεια να κοψεισ τα τσιγαρα και τουσ καφεδεσ να αρχισεισ γυμναστικη και αν το αποδεχτεισ οταν γινεται δεν θα το δινεισ τοση σημασια οποτε δεν θα σε χαλαει ακομα και πιο συχνα να γινεται ειναι δυσκολο αυτο που σου γραφω αλλα απο την εμπειρια μου με τα φαρμακα που ειναι μετρια προσ μεγαλη σου λεω ακρη δεν βγαινει αλλιωσ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    το θεμα ειναι οτι οταν το παθαινω πρεπει στο νοσοκομειο να με αναταξουν με ενδοφλεβειες δεν περναει απο μονο του και επιπλεον δεν ξερω που θα με πιασει.κι αν εκεινη τη στιγμη ειμαι μονη μου με το παιδι?αν βρισκομαι στο δρομο μονη?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Oταν λες υπερκοιλιακη ταχυκαρδι , για ποσους σφυγμους μιλαμε δηλαδη ?

    Περα απο αυτο ομως τα περισσοτερα απο αυτα τα συμπτωματα που περιγραφεις τα εχω νοιωσει και εγω ,την ζαλη , το να θελω να τρεξω την αισθηση της εντονης εσωτερικης πιεσης στο κεφαλι μου , φυσικα τις ταχυκαρδιες (εφθασα και σημερα τους 125 σφυγμους επειδη περπατησα 5 λεπτα !!!) ,πονους στην πλατη κ σε ολες τις κλειδωσεις , διαφορους περιπατητικους πονους συνηθως επιφανειακους (ακουμπας δηλαδη το δαχτυλο κ πονας σε εκεινο το σημειο , χιλιες δυο στομαχικες-κοιλιακες-εντερικες διαταραχες και πολλα αλλα που δεν θυμαμαι !!!

    αυταααα.....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ 167 ΣΦΥΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΞΑΝΑΕΠΙΑΣΕ ΕΙΔΑ 178 ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΙΤΟΡ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ.
    ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΤΙΣ 130 ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΛΕΒΟΚΟΜΒΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΘΩΑ.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    παρ\'ολ αυτα δεν υπαρχει καποιο παθολογικο ευρυμα στις εξετασεις σου ε?

    Χρησιμοποιησε λοιπον οσο μπορεις την λογικη απο εδω κ περα ..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΧΙ.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    31
    λογικο δεν ειναι οταν \"χεστεις\" απο το φοβο σου να ανεβουν οι παλμοι σου στα κοκκινα?
    εγω πολλες φορες εχω 120 καθισμενη αλλα μεσα στον πανικο!
    οσο για την πιεση.... κλασσικα με ενα πιεσομετρο στο χερι, ε?

    το κλασσικο ειναι να αποκλεισεις τα παθολογικα αιτια και να ψαχτεις για τα ψυχολογικα σου.
    ποσο χρονων εισαι?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Originally posted by martha73
    λογικο δεν ειναι οταν \"χεστεις\" απο το φοβο σου να ανεβουν οι παλμοι σου στα κοκκινα?
    εγω πολλες φορες εχω 120 καθισμενη αλλα μεσα στον πανικο!
    Και ομως ΔΕΝ ειναι λογικο,ειναι ακριβως αυτο που πρεπει να καταπολεμησουμε..
    Οτι θα \"χεστουμε\" απο το φοβο μας ειναι κατι που συμβαινει σε εμας και αυτο ειναι το προβλημα..
    Εκεινη την ωρα θα πρεπει να βρουμε το κουραγιο και να σκεφτουμε λογικα ,οτι δηλαδη δεν εχω τιποτα αφου ηδη εχουμε κανει καποιες εξετασεις..
    Αλλες φορες θα πετυχει ,αλλες οχι...το σιγουρο ειναι οτι θα εχουμε κανει μια αρχη .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Originally posted by MARIAVAS
    ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΧΙ.
    ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΕΙΜΑΙ 27 ΕΤΩΝ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΛΟΓΙΚΑ..ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΗΓΗΘΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ..ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ
    ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΑΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛΕ ΤΗ ΛΕΞΗ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΑΝΑΤΟΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ,
    ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΟΡΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΑΥΤΩΝ....ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •