ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ..

    Ειχα γυρισει πισω Ηρακλειο κ ολα ηταν μια χαρα.Δεν ειχα μαζεψει ουτε ενα σκουπιδακι.Χθες η κακιστρο (η μανα μου) επεμενε να φυγω μαζι της για Αθηνα επειδη εχω σχολη και ραντεβου με τον αχρηστο (τον ψυχολογο μου) για να με πριξει παλι στις ερωτησεις.Ποσα μαζεψα, ποσα δεν μαζεψα, ποσες φορες αντισταθηκα, ποσες φορες δεν αντισταθηκα.Ελεος δηλαδη.Και μετα να μου πει το κλασικο "να αντιστεκεσαι".Ασε μας ρε, εσενα περιμενα να μας το πεις;
    Η κακιστρο επεμενε, αν και εγω της ελεγα οτι θελω να μεινω μοναχα 3 μερες ακομα, περνουσα τοσο ωραια, ημουν ηρεμος κ ενιωθα ασφαλεια, και για μενα ειναι τοσο σημαντικο αυτο.Τελικα εφυγα χθες μαζι της.Στο δρομο για το λιμανι, ειδα απο το αυτοκινητο 3 σκουπιδακια και τα κοιτουσα καλα καλα και δε μπορουσα να καταλαβω τι ειναι.Ηθελα να τα μαζεψω αλλα δε μπορουσα.Σιγα μη σταματουσαν το αυτοκινητο.Μετα σκεφτομουν να φυγω απο το πλοιο για να παω να τα μαζεψω.Δεν το τολμησα.
    Μετα τα σκεφτομουν συνεχεια.Το μυαλο μου κολλησε ασχημα.Μου χαλασε εντελως η διαθεση.Εριξα το φταιξιμο στη μαμα.Αρχισα να σκεφτομαι αυτοκτονιες και αλλα διαφορα καταθλιπτικα...
    Πηρα τηλ.το μπαμπα και του ειπα να παει να τα μαζεψει...δεν ξερω αν θα τα βρει ομως..
    Ηθελα εγω να ειμαι εκει και να τα μαζεψω εγω..
    Θελω εγω να εχω τον ελεγχο ρε γαμωτο...γιατι δεν το καταλαβαινουν αυτο; Δε μου αρεσει να με ελεγχουν οι αλλοι, να μου λενε τι να κανω, να μου λενε τι ειναι σωστο, και να ειναι σιγουροι οτι αυτοι εχουν δικιο κι εγω αδικο...
    Δεν ξερω τι δουλεια κανουν αυτα τα παλιοφαρμακα...οι ψυχολογοι κ ολοι αυτοι δε βοηθανε...μου προκαλουν θυμο.
    Απο περυσι το Σεπτεμβρη εχω αυτο το προβλημα και εχει αρχισει να μου τη δινει...
    Θελω επιτελους να καθαρισει το μυαλο μου.
    Σκεφτηκα μεχρι και ναρκωτικα να παρω...
    Ειμαι πολυ χαλια...:(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Για σου Στεφανε... λυπαμαι πολυ που ακομη σε τυραναει αυτο το θεμα με τα κολληματα..

    μα πεσ μου δεν αντιλαμβανεσαι πωσ δεν μπορεισ να μαζεψεισ ολα τα σκουπιδακια του κοσμου?πωσ κατι τετοιο δεν ειναι δυνατον και θα επρεπε να σε χαλαρωνει αυτο...ξερεισ να σε απενοχοποιει...?

    η γινεται αυτοματα?
    ο γιατροσ τι λεει? ευχομαι να τελειωσει και να ανακουφιστεισ επιτελους..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Στεφανε γιατι υποχωρησες κ εφυγες μαζι με την μαμα σου?Ηταν τοσο δυσκολο να μενεις μερικες μερες ακομα?Εαν αρνιοσουν να πας τι θα γινοταν?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •