ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ...ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 123
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    το να βλαψεις καποιον αυτο σημαινει θυμο ,για μενα για προσοχη ακριβως γιατι δεν μας , σε ,υπολογισαν


    \"τι ειναι σωστο κ τι οχι? προσπαθουσα πολυ να το καταλαβω. θεωρουσα πως ειναι σωστο να αφησω εναν ξενο να με παει σπιτι μ απο ενα παρτι...αλλο το τι επαθα μετα.ισως να εφταιγα εγω, εγω να το προκαλεσα.\"

    ακου καλη μου δεν εφταιγες ,οσο το σκεφτεσαι ετσι,παντα θα σε βασανιζει το τι επρεπε και τι δεν επρεπε
    το να ριχνεις τετοιο βαρος πανω σου,του φταιω για αυτο που επαθα μονο καλο δεν σου κανει,δεν υπαρχει σωστο σε αυτο, μονο πονος υπαρχει και ενοχες,και ντροπη,και αυτα πρεπει να τα πεταξεις
    ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ απο πανω σου ,καπως ετσι αισθανομουν και γω,και ειχα παρει ολο το φταιξιμο πανω μου,εγω το προκαλεσα εγω εφταιγα,γιατι του ειπα αυτο,γιατι του ειπα εκεινο,γιατι φορεσα αυτο ,γιατι,γιατι,γιατι??? και πολλα αλλα γιατι ,ξερω οτι καταλαβαινεις,μην μπω σε αναλυση ?????

  2. #17
    Να σε ρωτήσω κάτι?
    Γιατί βγάζεις τόσο μίσος? Μήπως ψάχνεις την προσοχή που δεν πήρες ποτέ από τους δικούς σου?
    κόβεσαι, ματώνεις, δαγκώνεις........πολύ αίμα. Γιατί?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by Θεοφανία
    Να σε ρωτήσω κάτι?
    Γιατί βγάζεις τόσο μίσος? Μήπως ψάχνεις την προσοχή που δεν πήρες ποτέ από τους δικούς σου?
    κόβεσαι, ματώνεις, δαγκώνεις........πολύ αίμα. Γιατί?
    giati θεοφανια αν δεν το καταλαβες ειλικρινα
    εκτος των αλλων ,επεσε θυμα βιασμου

  4. #19
    Originally posted by soft
    Originally posted by Θεοφανία
    Να σε ρωτήσω κάτι?
    Γιατί βγάζεις τόσο μίσος? Μήπως ψάχνεις την προσοχή που δεν πήρες ποτέ από τους δικούς σου?
    κόβεσαι, ματώνεις, δαγκώνεις........πολύ αίμα. Γιατί?
    giati θεοφανια αν δεν το καταλαβες ειλικρινα
    εκτος των αλλων ,επεσε θυμα βιασμου
    Εννεοειται πως δεν το καταλαβα, ή μαλλον δεν διαβασα καλα.
    Επεσε θυμα βιασμου μεσα στην οικογενεια?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    βρε συ ξαναδιαβασε λιγο
    oso αναφορα το γεγονος ,εμενα λιγο με ενδιαφερει απο που και πως ,το αποτελεσμα και τα συναισθηματα ειναι τα ιδια,απο οπου και αν προηλθαν

  6. #21
    Originally posted by soft
    βρε συ ξαναδιαβασε λιγο
    oso αναφορα το γεγονος ,εμενα λιγο με ενδιαφερει απο που και πως ,το αποτελεσμα και τα συναισθηματα ειναι τα ιδια,απο οπου και αν προηλθαν
    βρε συ, ξαναδιάβασα.
    Φαντάζομαι πως εννοείς πως τη βίασαν μετά το πάρτι, αλλά εγω άλλο ρώτησα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    εμενα ρωτας ?? η την me_vs_myself ??
    γιατι εγω δεν καταλαβαινω τωρα :)
    den einai δικο μου το θεμα καλη μου της κοπελας ειναι


    me_vs_myself
    αν θελεις kai μπορεις εσυ μπορουμε και μεις,μιλα μας,πες οτι θες ,οτι σου ερθει :))
    θα ειμαστε εδω να ακουσουμε :)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    αν καταλαβα καλα παλευεισ να καταλαβεισ γιατι δεν εισαι οπωσ οι αλλοι και γω το ειχα αυτο μαζι με νευρα σε μικροτερο βαθμο απο τον δικο σου τα χαπια σου δειχνουν ενα δρομο για το πωσ λειτουργουν οι υπολοιποι γι αυτο οταν τα παιρνεισ οι γονεισ λενε οτι εισαι καλα αλλα αλλαζουν την λειτουργια σου γι αυτο λεσ εσυ πωσ δεν εισαι καλα δεν αλλαζουν το χαρακτηρα σου μολισ τα κοψεισ θα επανελθεισ απλα σου δειχνουν ενα διαφορετικο τροπο να φερεσαι να εισαι καλη υπομονετικη οπωσ ολοι οι υπολοιποι γιατι δεν το παιρνεισ ωσ μαθημα για να αλλαξεισ ολο σου το χαρακτηρα γιατι ειναι προφανεσ πωσ αν ειχαμε ολοι το δικο σου χαρακτηρα με το παραμικρο θα σφαζομασταν πραγμα που οδηγει σε ατοπο ετσι καταλαβαινεισ με τη λογικη τι ειναι σωστο και τι λαθοσ γενικευοντασ

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by soft
    giati θεοφανια αν δεν το καταλαβες ειλικρινα
    εκτος των αλλων ,επεσε θυμα βιασμου
    Δεν νομίζω ότι έχει μίσος επειδή την βιάσανε, το μίσος το είχε από μικρή..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    soft.......εισαι κ εσυ θυμα??????οποτε ξερεις ε?!ξερεις!!!ναι ειμαι!ημουνα μικρη. νιωθω πως φταιω. με διωξαν απο την δουλεια σημερα............χωρις λογο. χωρις κατι.η ηλιθια η διευθηντρια...την μισω. ολοι με αγαπουσαν. ολοι. παλευω..........παλευω ολη μ την ζωη. αλλα δν ξερω τι να κανω τι να σκεφτω πως να επιβιωσω πια

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by me_vs_myself
    ολοι με αγαπουσαν. ολοι.
    Τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν σε αγαπανε πια???

    :)

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    διάβασε για τον van gogh , κι αυτός έιχε διαταραχές, αλλά κοίτα τι έφτιαχνε ο άνθρωπας!

    http://en.wikipedia.org/wiki/File:VanGogh-starry_night_ballance1.jpg

    σχετικά με το καλό και το κακό που ρωτάς, δεν είναι απόλυτες έννοιες. πάντα παίρνεις υπόψη σου και τι θα ενοχλούσε τους γύρω. πχ το να χτυπάς κάποιον, τον κάνει να πονάει, άρα δεν είναι και τόσο καλό να το κάνεις.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by claire
    διάβασε για τον van gogh , κι αυτός έιχε διαταραχές, αλλά κοίτα τι έφτιαχνε ο άνθρωπας!

    http://en.wikipedia.org/wiki/File:VanGogh-starry_night_ballance1.jpg

    σχετικά με το καλό και το κακό που ρωτάς, δεν είναι απόλυτες έννοιες. πάντα παίρνεις υπόψη σου και τι θα ενοχλούσε τους γύρω. πχ το να χτυπάς κάποιον, τον κάνει να πονάει, άρα δεν είναι και τόσο καλό να το κάνεις.
    Απο τους αγαπημενους μου,απιστευτος,οι τελευταιες ερευνες ,επασχε απο κροταφικη επιληψια



    \"σχετικά με το καλό και το κακό που ρωτάς, δεν είναι απόλυτες έννοιες. πάντα παίρνεις υπόψη σου και τι θα ενοχλούσε τους γύρω. πχ το να χτυπάς κάποιον, τον κάνει να πονάει, άρα δεν είναι και τόσο καλό να το κάνεις¨\"

    Απο πλευρας μου δεν το πηρα οτι,θα βγει εξω και θα αρχισει να χτυπαει οποιον βρει μπροστα της,εχει να κανει με αλλα ,οργη και θυμο για αρχη,και δεν ειδα να τον βγαζει εκτος απο τον εαυτοτης προσωπικα, πουθενα αλλου
    Για μενα απολυτα κατανοητο :)

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by me_vs_myself


    λεω πως δν ειμαι καλα κ οι γονεις μ λενε πως ειμαι καλα!ελεγα πως ημουνα καλα κ οι γονεις μ ελεγαν πως δεν ειμαι καλα να παω στον γιατρο.......ημουνα ζορικο παιδι, εβριζα δαγκωνα,εσκιζα,εβριζα,εμπλ� �κα σε καυγαδες, επιχειρηματολογουσα,εβγαι� �ε παντα το δικο μου, ειχα ισχυρο χαρακτηρα,επιρροη, εξυπναδα!!!!κ τωρα τι? τα φαρμακα με εχουν κανει αρνακι κ μ επιτρεπουν να υποτροπιαζω μια στο τοσο!!!!!!!! εβλεπα δυνατο φως κ με επιανε πανικος κ νευρα! καποιος υψωνε τον ηχο της φωνης του κ μ ερχοταν να του χιμηξω. γριλιζα απο τσαντιλα κ δακγωνα τα χερια μου.ετσι ημουν παντα,ετσι με θυμαμαι. και τωρα τι?τωρα ειμαι ενα αβουλο αρνακι που με χαιδευουν μεχρι κ στο κεφαλι!!!μου τσιμπανε στο μαγουλο κ χαμογελαω! κ λεω εγω δν ειμαι ετσι!!!!!!!!!!!!!!!



    ήσουν ένα αγρίμι.
    θέλεις να ξαναγίνεις.
    νομίζεις πως θα σε δεχτούν οι άνθρωποι?

    από την άλλη αν δεν θέλεις, δεν θα είσαι ένα άβουλο αρνάκι.
    δεν θα επιτρέπεις να σου τσιμπάνε το μάγουλο και ούτε θα χαμογελάς με αυτό.
    για δοκίμασε.:)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    \' τωρα τι? τα φαρμακα με εχουν κανει αρνακι\'

    κανενα φαρμακο δεν μας κανει αρνακια.Η κουραση για λιγο μπορει, για μια μικρη ανασα.Και η λοβοτομη μονιμα

    αν μπορουσαν να κλωνοποιησουν,εναν homo sapiens,ειχα ολα τα κυτταρα και τα DNA
    θα ηταν πολυ χαρουμενοι ολοι οι επιστημονες μαζι μου :))


    Αλλα τιποτα δεν ειναι μονιμο οταν το δουλευεις :)

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •