Κάποιες σκέψεις πριν την αποχώρηση. - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 136 to 150 of 170
  1. #136
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ρε συ πετραν.....

    ΣΗΜΕΡΑ - ΤΩΡΑ
    αν σου ζητηθει την δινεις?

    Νιωθεις οτι θα επρεπε να κανεις κατι τετοιο ΤΩΡΑ?


    Προσοχη, μην θεωρησεις οτι λεω οτι πρεπει να το κανεις, απλα ρωταω.

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by krino
    ρε συ πετραν.....

    ΣΗΜΕΡΑ - ΤΩΡΑ
    αν σου ζητηθει την δινεις?

    Νιωθεις οτι θα επρεπε να κανεις κατι τετοιο ΤΩΡΑ?


    Προσοχη, μην θεωρησεις οτι λεω οτι πρεπει να το κανεις, απλα ρωταω.

    ΟΧΙ το όχι με γράμματα που πιάνουν όλη την οθόνη


    Και δεν νομίζω κανείς να την έδινε μετά τις κατηγορίες για \"κακοποίηση\" και \"σεξισμό\" για δύο αστεία μηνύματα. Όχι μόνο δεν θα την έδινα αλλά θα ζητούσα και συγνώμη γι αυτές τις κατηγορίες γιατί αν μη τι άλλο το να κάνεις σάτιρα δεν ισούται με κακοποίηση και άσκηση σεξισμού got it?

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Εγώ βρίσκω πολύ ενδιαφέρον, με αφορμή το όποιο συμβάν, δεν έχει σημασία, να διατυπώνονται απόψεις για το τι θεωρείται κακοποίηση, ελευθερία λόγου, λογοκρισία, σάτιρα κλπ. Ο καθένας έχει τη γνώμη του, είναι σεβαστή, άσχετα αν θα συμφωνήσω ή όχι.

    Από την άλλη, θεωρώ ότι είμαι και ελεύθερη να επιλέγω σε ποιο φόρουμ θα συμμετέχω, για πόσον καιρό, τι θα διαβάσω ή δεν θα διαβάσω εκεί μέσα και τι θα γράψω.
    Και, καλώς ή κακώς, δεν βλέπω σε ένα φόρουμ τίποτα περισσότερο από αυτό που είναι, ένας χώρος που μπορούν κάποια άτομα με κοινά ενδιαφέροντα να ανταλλάξουν απόψεις ή να πάρουν πληροφορίες για θέματα που τους απασχολούν, διατηρώντας εφόσον θέλουν την ανωνυμία τους.
    Είναι επικίνδυνο να φτάνει να υποκαθιστά την πραγματική ζωή, τις πραγματικές σχέσεις.
    Θα ήμουν το λιγότερο αφελής, αν έχοντας ένα σοβαρό πρόβλημα, περίμενα από ένα φόρουμ να βρω τη λύση.

    Τέλος για το θέμα των κανόνων και των διαγραφών.
    Προσωπικά, νομίζω ότι εδώ και πολλά χρόνια έχω πάψει να περιμένω από το δάσκαλο να τραβήξει το αυτί του άτακτου συμμαθητή μου που με κορόιδεψε.
    Και νομίζω ότι ακόμα και τότε που πήγαινα ακόμα σχολείο, είχα τον τρόπο να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου μόνη μου.
    Τέτοιες καταστάσεις με πάνε πολύ πίσω.
    Είχα την εντύπωση ότι αυτό είναι ένα φόρουμ για ενήλικες. Αν υποψιαστώ ότι ξαναγύρισα στο σχολείο, θα την κάνω τρέχοντας.

  4. #139
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    got it?



    παρα γκοτ ιτ, οχι μονο απλα γκοτ ιτ.



    Εγω μετα απο αυτα καλυφθηκα.
    Ειναι η αποψη σου και ωφειλω να την σεβαστω.
    Απλα εχω την εντυπωση οτι συζηταμε κατι μια ωρα τωρα και δεν βγαινει ζουμι.
    Νομιζω οτι μετα απο αυτο χυθηκε απλετο φως,
    α ναι και το μαχαιρι στο κοκκαλο.


    Σας ευχομαι καλη συζητηση να εχετε εδω.

  5. #140
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by krino
    ρε συ πετραν.....

    ΣΗΜΕΡΑ - ΤΩΡΑ
    αν σου ζητηθει την δινεις?

    Νιωθεις οτι θα επρεπε να κανεις κατι τετοιο ΤΩΡΑ?


    Προσοχη, μην θεωρησεις οτι λεω οτι πρεπει να το κανεις, απλα ρωταω.

    ΟΧΙ το όχι με γράμματα που πιάνουν όλη την οθόνη


    Και δεν νομίζω κανείς να την έδινε μετά τις κατηγορίες για \"κακοποίηση\" και \"σεξισμό\" για δύο αστεία μηνύματα. Όχι μόνο δεν θα την έδινα αλλά θα ζητούσα και σιγνώμη γι αυτές τις κατηγορίες γιατί αν μη τι άλλο το να κάνεις σάτιρα δεν ισούται με κακοποίηση και άσκηση σεξισμού got it?

    οποτε πετραν συφωνα με το νομο 3463990 και την αποφαση του δκαστηριου οι ενορκοι σε κρινουν ενοχο.εχει οριστει θανατικη ποινη........................................ ...................
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by marian_m
    Εγώ βρίσκω πολύ ενδιαφέρον, με αφορμή το όποιο συμβάν, δεν έχει σημασία, να διατυπώνονται απόψεις για το τι θεωρείται κακοποίηση, ελευθερία λόγου, λογοκρισία, σάτιρα κλπ. Ο καθένας έχει τη γνώμη του, είναι σεβαστή, άσχετα αν θα συμφωνήσω ή όχι.

    Από την άλλη, θεωρώ ότι είμαι και ελεύθερη να επιλέγω σε ποιο φόρουμ θα συμμετέχω, για πόσον καιρό, τι θα διαβάσω ή δεν θα διαβάσω εκεί μέσα και τι θα γράψω.
    Και, καλώς ή κακώς, δεν βλέπω σε ένα φόρουμ τίποτα περισσότερο από αυτό που είναι, ένας χώρος που μπορούν κάποια άτομα με κοινά ενδιαφέροντα να ανταλλάξουν απόψεις ή να πάρουν πληροφορίες για θέματα που τους απασχολούν, διατηρώντας εφόσον θέλουν την ανωνυμία τους.
    Είναι επικίνδυνο να φτάνει να υποκαθιστά την πραγματική ζωή, τις πραγματικές σχέσεις.
    Θα ήμουν το λιγότερο αφελής, αν έχοντας ένα σοβαρό πρόβλημα, περίμενα από ένα φόρουμ να βρω τη λύση.

    Τέλος για το θέμα των κανόνων και των διαγραφών.
    Προσωπικά, νομίζω ότι εδώ και πολλά χρόνια έχω πάψει να περιμένω από το δάσκαλο να τραβήξει το αυτί του άτακτου συμμαθητή μου που με κορόιδεψε.
    Και νομίζω ότι ακόμα και τότε που πήγαινα ακόμα σχολείο, είχα τον τρόπο να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου μόνη μου.
    Τέτοιες καταστάσεις με πάνε πολύ πίσω.
    Είχα την εντύπωση ότι αυτό είναι ένα φόρουμ για ενήλικες. Αν υποψιαστώ ότι ξαναγύρισα στο σχολείο, θα την κάνω τρέχοντας.

    Δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ σεξισμός. Ο σεξισμός σύμφωνα με το wikipedia είναι


    \"Ο σεξισμός θεωρείται κοινώς η διάκριση εναντίον ανθρώπων βασισμένη στο φύλο τους ή τον σεξουαλικό τους προσανατολισμό παρά στα ατομικά τους λάθη, αλλά μπορεί επίσης να αναφέρεται οποιαδήποτε ή σε όλες τις διαφοροποιήσεις που βασίζονται στο φύλο ή τον σεξουαλικό προσανατολισμό.\"


    Τι σχέση έχει αυτό με την σάτιρα που έκανα? Γιατί μου φαίνεται ότι πολλές φορές δεν φιλτράρουμε ότι λέγεται και στο τέλος καταλαβαίνουμε και λέμε ότι να ναι. Αυτό είναι πολύ βαριά κατηγορία και αν κάποιος έπρεπε στο τέλος να παει στον admin να ζητήσω ban είμαι εγώ. Για να μην υπολογίσω τα δήθεν \"ευαίσθητα σχόλια\" περι \"τσίχλα είσαι στα πόδια μου πετράν και θα σε πατήσω\" που έκανε η weird στο θρεντ \"κακοποίηση\". Αυτή είναι η ευαισθησία?

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγώ βρίσκω πολύ ενδιαφέρον, με αφορμή το όποιο συμβάν, δεν έχει σημασία, να διατυπώνονται απόψεις για το τι θεωρείται κακοποίηση, ελευθερία λόγου, λογοκρισία, σάτιρα κλπ. Ο καθένας έχει τη γνώμη του, είναι σεβαστή, άσχετα αν θα συμφωνήσω ή όχι.

    Από την άλλη, θεωρώ ότι είμαι και ελεύθερη να επιλέγω σε ποιο φόρουμ θα συμμετέχω, για πόσον καιρό, τι θα διαβάσω ή δεν θα διαβάσω εκεί μέσα και τι θα γράψω.
    Και, καλώς ή κακώς, δεν βλέπω σε ένα φόρουμ τίποτα περισσότερο από αυτό που είναι, ένας χώρος που μπορούν κάποια άτομα με κοινά ενδιαφέροντα να ανταλλάξουν απόψεις ή να πάρουν πληροφορίες για θέματα που τους απασχολούν, διατηρώντας εφόσον θέλουν την ανωνυμία τους.
    Είναι επικίνδυνο να φτάνει να υποκαθιστά την πραγματική ζωή, τις πραγματικές σχέσεις.
    Θα ήμουν το λιγότερο αφελής, αν έχοντας ένα σοβαρό πρόβλημα, περίμενα από ένα φόρουμ να βρω τη λύση.

    Τέλος για το θέμα των κανόνων και των διαγραφών.
    Προσωπικά, νομίζω ότι εδώ και πολλά χρόνια έχω πάψει να περιμένω από το δάσκαλο να τραβήξει το αυτί του άτακτου συμμαθητή μου που με κορόιδεψε.
    Και νομίζω ότι ακόμα και τότε που πήγαινα ακόμα σχολείο, είχα τον τρόπο να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου μόνη μου.
    Τέτοιες καταστάσεις με πάνε πολύ πίσω.
    Είχα την εντύπωση ότι αυτό είναι ένα φόρουμ για ενήλικες. Αν υποψιαστώ ότι ξαναγύρισα στο σχολείο, θα την κάνω τρέχοντας.
    Σεβαστη αποψη αλλα ως νεα στο χωρο δεν εχεις γνωρισει τις μεγαλες δυναμεις που διεπουν το συμπαν...η μεγαλυτερη μεχριι τωρα Ονουφριος και διαφορα nickname να κανει μανταρα πραγματικα το χωρο απο μονος του και να παραπαιει ολο το φορουμ και φυσικα καθε σοβαρη συζητηση καταδικασμενη.
    Ειναι αυτο που λεμε troll στην ορολογια των φορουμ.

    Απο κει και περα αυτο ειναι το πιο ελευθερο φορουμ που εχω συναντησει απο αποψη moderation και μιας και συμετεχουμε μας αρεσει
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by olgaki82
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by krino
    ρε συ πετραν.....

    ΣΗΜΕΡΑ - ΤΩΡΑ
    αν σου ζητηθει την δινεις?

    Νιωθεις οτι θα επρεπε να κανεις κατι τετοιο ΤΩΡΑ?


    Προσοχη, μην θεωρησεις οτι λεω οτι πρεπει να το κανεις, απλα ρωταω.

    ΟΧΙ το όχι με γράμματα που πιάνουν όλη την οθόνη


    Και δεν νομίζω κανείς να την έδινε μετά τις κατηγορίες για \"κακοποίηση\" και \"σεξισμό\" για δύο αστεία μηνύματα. Όχι μόνο δεν θα την έδινα αλλά θα ζητούσα και σιγνώμη γι αυτές τις κατηγορίες γιατί αν μη τι άλλο το να κάνεις σάτιρα δεν ισούται με κακοποίηση και άσκηση σεξισμού got it?

    οποτε πετραν συφωνα με το νομο 3463990 και την αποφαση του δκαστηριου οι ενορκοι σε κρινουν ενοχο.εχει οριστει θανατικη ποινη........................................ ...................

    Έχει βγει ήδη η απόφαση!


    Originally posted by Boltseed
    Originally posted by PETRAN
    Λοιπόν τι έγινε βγήκε η απόφαση!?
    ναι

    http://objection.mrdictionary.net/go.php?n=3841063

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Είναι άσχημο που κατάντησε δικαστήριο ρε γαμώτο.
    Λάθη επικοινωνίας θα λεγα εγώ(τώρα που κατάλαβα και την πλευρά σου πετράν) γιατί καταβάθος πιστεώ πως συμπαθείτε ο ένας τον άλλο.

    Κρίμα.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Μάλλον δεν με εννοήσατε Petran και Keep_walking.
    Είχα την εντύπωση ότι είμαι ξεκάθαρη.
    Καταρχήν δε μίλησα εγώ για σεξισμό, δεν ξέρω γιατί μου το κόλλησες, ίσα ίσα που εγώ δεν είδα τίποτα τέτοιο στη συγκεκριμένη περίπτωση, άλλος ήταν αυτός που είχε το κόλλημα.
    Είπα απλά, ότι με αφορμή κάτι πιθανόν ασήμαντο, παρατηρώ αντιδράσεις που έχουν αρκετό ενδιαφέρον. Πχ. για μένα είχε πιο ενδιαφέρον η εμμονή του κρίνου στον σεξισμό, πιθανόν γιατί είναι κάτι που απασχολεί τον ίδιο.
    Όσο για το ότι είμαι νέα στο φόρουμ, αυτό δεν με εμποδίζει να διαπιστώνω ότι όσο υπάρχουν άτομα με ενδιαφέρουσες απόψεις και ευφυία, που χαίρομαι να τα διαβάζω και να με προβληματίζουν, άλλο τόσο υπάρχουν και άτομα ανεπαρκή, που προσπαθούν να τραβήξουν την προσοχή με διάφορους τρόπους.
    Τα δεύτερα δεν με αφορούν, ούτε μ\'ενοχλούν μέχρι στιγμής.
    Κάποιον που προκαλεί, προσωπικά, είτε θα τον αγνοήσω είτε θα κάνω πλάκα μαζί του.
    Αυτός είναι ο τρόπος μου.
    Και πάνω σ\'αυτό εννοούσα, ότι εγώ δεν θεωρώ πως χρειάζεται ένας μπαμπούλας για να βάζει την τάξη σ\' ένα φόρουμ.

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Είχα την εντύπωση ότι είμαι ξεκάθαρη.
    Τσου τωρα καλυτερα...καπως.

    Και πάνω σ\'αυτό εννοούσα, ότι εγώ δεν θεωρώ πως χρειάζεται ένας μπαμπούλας για να βάζει την τάξη σ\' ένα φόρουμ.
    Σε αυτο απαντησα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #147
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by marian_m



    Κάποιον που προκαλεί, προσωπικά, είτε θα τον αγνοήσω είτε θα κάνω πλάκα μαζί του.
    Αυτός είναι ο τρόπος μου.

    και μπορω να σου πω οτι μου αρεσει πολυ.


    Στην αρχη φοβομουν οτι θα με αγνοουσες, (δεν θα το αντεχα αυτο...) αλλα τελικα επειδη εισαι πλακατζου (τζου τζου)
    κεφαρεις απιστευτα να κανουμε πλακιτσα εδω μαζι....


    Εχω την εντυπωση οτι θα περασουμε πολυ ωραια εδω μεσα.....



    μακια

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Δεν θα εγραφα στο θεμα γιατι δεν με απασχολουν οι καβγαδες μελων η να περνω θεση για πραγματα που δεν γνωριζω.
    Θεωρω πως ο κεθενας λεει οτι λεει θιγοντας τον αλλο για καποιο δικο του και δεν μπηκα σε αυτο το φορουμ για να τον μαθω.Γραφω ομως γιατι ειναι θεμα της αγαπημενης φιλης μου weird.Διαβασα πανω κατω τα οσα γραφτηκαν.Δεν ξερω τι εγινε σε αλλο θεμα και πως ξεκινησε ολο αυτο.Θα βασιστω πανω σε αυτο το θεμα.Ισως κριθω οτι δεν απανταω αντικειμενικα
    αλλα δεν πειραζει.Σπανια σχολιαζω πραγματα αρνητικα αλλα οταν φτανεις σε ενα οριο δεν μπορεις να σιωπησεις.

    Εχω απολυτη εμπιστοσυνη στην weird ετσι δεν εχω αναγκη να διαβασω κατι παλιοτερο.Για να ανοιξει δικο της θεμα τωρα και να πει οσα ειπε εχει λογο.Ενας ανθρωπο με χαμηλο προφιλ δεν θα ανοιγε ποτε παραθυρακια απλα για να πει κατι.Το εκανε γιατι θα πρεπει να ενοχληθηκε πολυ απο κατι.Καπου διαβασα οτι ο χρηστης Πετραν θεωρει γελοια την weird γιαυτο της κανει ετσι.Αν ο Πετραν θεωρει την weird ετσι να μην ασχολειτε απλα μαζι της και να μας αφησει εμας που δεν την θεωρουμε να μιλαμε μαζι της.Μα φιλε μου ακομη και το οτι χλευαζεις και ειρωνευεσαι δινεις αξια σε ολους μας.
    Πολυ συχνα βλεπω καβγαδες.Βλεπω λογια να λεγονται μεταξυ μελων και αναρωτιεμαι...δεν γνωριζεστε και μιλατε ετσι; δηλαδη σκεψου να ηξερε ο ενας τον αλλον εδωμεσα.Τι εχετε να χωρισετε;αν καποιος δεν συμφωνει με κατι γιατι πρεπει με το ζορι να τον κανεις να συμφωνησει με σενα.Ειναι λογικο πως δεν μπορουν ολα τα μελη να εχουν την ιδια αποψη με σενα.Αυτο με εκανε και μενα να κανει εδω εγγραφη,για την διαφορετικοτητα των πραγματων.
    Ειναι θλιβερο να λεγονται λογια που θιγουν τοσο πολυ ανθρωπους που απλα δεν γνωριζονται εκτος απο το διαδυχτιακο κομματι.Δεν μπορουμε ολοι να ειμαστε συμπαθεις για τους αλλους.Απλουστατα δεν επεμβαινουμε στα θεματα τους.
    Γιατι ολα πρεπει να σχολιαζονται;ςιναι τοσο δυσκολο να μην πεις απλα τιποτα σε ενα θεμα που δεν σου καθεται;
    Ελεος....Μπαινεις σε ενα σιτε υποστηριξης και συναντας τετοια πραγματα.
    Η ελευθερια λογου φταιει.Αυτο μας εφαγε.Ειναι ανεπιτρεπτο αυτο που γινεται.Μπορει να ειναι γελοιο να θελει καποιος να αποχωρησει απο εδω και εχω δει μελη να φευγουν αλλα οντως γινονται πραγματα ανεπιτρεπτα εδωμεσα και θεωρω υπευθυνους του διαχειριστες της σελιδας.Καπου διαβασα πως δεν πρεπει αν γινεται κατι να φωναζεις τον μπατσο.Μα οταν δεν μπορεις να προστατευτεις μεσα απο μια σελιδα διαδυχτιακη ναι ζητας απο τους διαχειριστες να το πραξουν αφου το λενε και οι κανονισμοι.Και η weird δεν χρειαζεται κανενα μπατσο.Ξερει η κοπελα να υποστηριξει τον εαυτο της.Οπως καποιος ειπε πως η σταση της ηταν λαθος γιατι επρεπε να απαντησει αναλογως και σκληρα.Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι αλλος θα το εκανε αλλος οχι.Μπορει να μην εισαι ετσι...δεν θα αλλαξουμε τους παντες.Αν δεν μπορει καποιος να σεβαστει τον αλλον τοτε τι λεμε;ποιος διαχειριστης και υπευθυνος να κανει κατι;Και γιατι η weird να ερθει στην αντεπιθεση;θα ηταν χειροτερα.Απλα αγνοεις...μερικες φορες αρκει απλα να αγνοησεις.
    Κριμα...εδωμεσα ο καθενας νιωθει πως μπορει να βοηθηθει και καταντησαμε να γινεται εδωμεσα μια δικη.Ολοι εχουν να πουν κατι.

    Και για να τελειωσω.Οταν δεν γνωριζεται ενανς ανθρωπο να μην μιλατε.Για καποιους η weird ειναι σημαντικη και να ξερετε πως οσο κι αν μειωνεται το προσωπο της απλα δεν μπορει να μειωθει,ειναι ηδη πιο πανω.Και επειδη απεχθανομαι την ειρωνια,την θεωρω αμυνα οταν δεν εχεις υσχιρο λογο και αποψη,ας γινεται εκει που τους περνει γιατι εδω δεν περνει στο συγκεκριμενο ατομο..

    Σεβαστητε τον εαυτο σας πρωτα απο ολα.
    Ευχαριστω
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Και κατι τελευταιο...ας φυγουν τα ατομα που δεν τους ενδιαφερει το θεμα του φορουμ.Να νιωσουμε πιο αυθεντικοι
    Και επειδη η weird ειναι ατομο που εξεφρασε τον εαυτο της και τα εσωψυχα της εδωμεσα σεβαστητε τουλαχιστο αυτο.
    Κριμα...
    Δεν θελω να φυγεις απο το φορου....δινεις δικια σου ομορφια και ελπιδα.
    Μεινε εδω με μας.Με εκεινους που ενιωσες εστω και κατι.
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Wird Μου..διαβασα την πρωτη σελιδα απο το\'\' κακοποιηση\'\' και απ οτι καταλαβαινω αυτοσ ειναι ο λογοσ τησ ολησ αγανακτησησ σου..και ο λογοσ αποχωρισης.. ναι ηταν ασχιμη η συμπεριφωρα του.. δεν θα πω περισσοτερα γιατι για εμενα πιο συμαντικο αυτη την στιγμη ειναι να σου πω..πωσ..


    .. εννοειτε πωσ δεν πρεπει να φυγεισ.. για εμασ..που ημαστε φιλοι σου..

    που ενα παρεακι ημαστε εδω..σταθερο..και εχουμε και αισθηματα ο ενασ για τον αλλον..θα προσπαθησω να διαβασω αυτεσ τισ 10 σελιδεσ και να καταλαβω τι εγεινε..αν και δεν ξερω αν υπηρξε καποιο προιγουμενο και το εχασα..συγνωμη γι αυτο..

    κι εγω θελω να σου πω πωσ εισαι ενα ατομο που οχι μονο εδινεσ στο φορουμ το στιγμα και την παρουσια σου..αλλα και σε μενα..

    ολοι μασ ενασ κι ενασ κατι δινουμε στην παρεα αυτη.. και εισαι κομματι μασ..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •