απώλεια βάρους - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    έχω και εγώ ποδήλατο αλλά τα βαριέμαι τα όργανα βρε παιδιά! κρεμάστρα και μένα έχει γίνει! :( Προτιμώ περπάτημα ή κάποιο σπορ, περνάει και ευκολότερα η ώρα!;)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  2. #47
    το περπατημα μου αρεσει και μενα υπερβολικα αλλα να χω και παρεα βαριεμαι μονη:(
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Λοιπον τα μηχανηματα αυτα οπως το λες,σε λιγο δεν θα πουλαν κρεμαστρες αλλα πολυοργανα για κρεμαστρες,δεν το ακουω πρωτη φορα :D

    Και γω ειχα παρει ενα ,κατι τετοιο πριν χρονια ,και τωρα παρακαλαω να το χαρισω και δεν παιρνει κανενας την κρεμαστα
    Το παω απο δω ,το παω απο κει το βγαζω στο μπαλκονι
    αλλα ρε συ ,ειναι και γμ τις κρεμαστες με εχει σωσει απο σιδερο πολλες φορες:P

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    :P:P:P
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  5. #50
    εμ αφου ενθουσιαζομαστε περνουμε οτι μαλακια και σορυ κιολας μας κατεβει στο κεφαλι τα χρησιμοποιουμε για κανενα μηνα περιμενοντας να κανουmε το ΘΕΙΚΟ ΣΩΜΑ βαριομαστε και τα αφηνουμε στην τυχη τους:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by olgaki82
    το περπατημα μου αρεσει και μενα υπερβολικα αλλα να χω και παρεα βαριεμαι μονη:(
    Υπαρχει η μουσικουλα στα αυτακια μας
    Αμα κατσεις σπιτι το ιδιο δεν θα κανεις??
    Θα ακουσεις μουσικη,θα ξαπλαρεις στο καναπε. η στο κρεβατι,θα φας και κατι ,γιατι ολο αυτο δεν παει μονο του ετσι???

  7. #52
    θελω συνοδηπορο και καποιον να με νουθετει γιατι ειμαι ικανη περπατωντας μονη να κανω σταση σε κανενα ζαχαροπλαστειο για ενα δροσιστικο αναγωονητικο παγωτο:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by olgaki82
    εμ αφου ενθουσιαζομαστε περνουμε οτι μαλακια και σορυ κιολας μας κατεβει στο κεφαλι τα χρησιμοποιουμε για κανενα μηνα περιμενοντας να κανουmε το ΘΕΙΚΟ ΣΩΜΑ βαριομαστε και τα αφηνουμε στην τυχη τους:P
    Εμενα δωρο μου το εκαναν ,απορω ακομα γιατι?? {αν και μπορω λιγο να υποψιαστω}το γιατι.
    Αλλα τωρα θελω να το κανω εγω δωρο καπου ,και δεν το παιρνει κανεις.
    Κατι θα ξερουν μαλλον.

    ΠΟΥ πας γυμναστηριο????
    Αφου εδω το εχεις :D

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by olgaki82
    θελω συνοδηπορο και καποιον να με νουθετει γιατι ειμαι ικανη περπατωντας μονη να κανω σταση σε κανενα ζαχαροπλαστειο για ενα δροσιστικο αναγωονητικο παγωτο:P
    Μετα απο αυτο +2 χιλιομετρα περπατημα ε?? πως σου φαινεται??

  10. #55
    lol απαπαππα ουτε να το σκεφτομαι!!!!!!!
    αχαχαχ σε καλο να μας βγει τοσο γελιο
    αντε καληνυχτα παιδια και ελπιζω σε <<ραμμενα στοματακια>> για να μπορεσουμε να βγουμε στις παραλιες:P:P:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Από το στόμα σου και στου Θεού τ\' αυτί! Γιατί δε μας βλέπω καλά.. Καληνύχτα olgaki82!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by pelariry
    δεν είναι και πολύ καλή ιδέα να ξεκινήσεις δίαιτα \"για να χάσεις κιλά\" μαζί με έντονη γυμναστική. με τη γυμναστική όντως θα ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός σου, ως αποτέλεσμα όμως, θα σου ανοίξει η όρεξη και δεν θα μπορείς να αντισταθείς για πολύ στις παλιές κακές διατροφικές σου συνήθειες.

    το γυμναστήριο δεν είναι λύση, η αλλαγή των διατροφικών μας συνηθειών είναι λύση.
    Μου ξεφυγε αυτο:)
    Αυτα τα δυο πανε μαζι,δεν λεω να κανεις πρωταθλητισμο,ο συνδιασμος ομως ειναι αναγκαιος,αν θες αποτελεσματα,και οχι του τυπου λεγομενα{εγω στα 15 στα 30 ημουν τοσα κιλα και ειχα ενα σωμα κτλ} ισορροπιες χρειαζονται σε ολα,δεν νομιζεις?? :)

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Ναι, και σίγουρα αν γυμνάζεσαι και καις περισσότερα, σίγουρα θα μπορείς να φας και κάτι παραπάνω!! Σωστή? ;)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •