δεχομαι ευχες - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 70 of 70
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by Alobar
    ... καλέ τί λες;... μετά τα 60 αρχίζουν οι γεροντοκαψούρες και τα ξεμωράματα!... :P ... γυρίζεις αυτόματα στην πρώτη νεότητα!... βουρ για τα 60, γιατί για τα 20 θα χρειαστούν σεναριογράφοι και μαγικά ραβδιά...

    :P
    Λες να ειναι καλυτερα ??:D

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by olgaki82
    οκ κατι θα βρω εχε μου εμπιστοσυνη και θα μικραινεις και εσυ μαζι μου σοφτ:P:P
    Σου εχω απολυτη,τωρα δεν φοβαμαι τιποτα,ξερω οτι κατι θα βρεις,εστω και αν χρειαστει να αλλαξεις ολη την θεωρια των μαθηματικων,ξερω πως θα το κανεις :P

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... ρε παιδιά, δεν υπάρχει πρόβλημα... ας κατσικωθούμε σε μια ηλικία της επιλογής μας ο καθένας κι ας αφήσουμε τον χρόνο να τρέχει... Όλγα;... 28 είπαμε;... καλέ με περνάς 3 χρόνια ακριβώς...

    :P

  4. #64
    σημασια εχει ποσο νιωθουμε στο μυαλο οσο νιωθουμε τοσο δειχνουμε και με κανενα μποτοξακι εμεις οι γυναικες στα 50 μια χαραααα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    ... τί να σου πω ρε Όλγα... δε τα σκέφτομαι ακόμη τα 50... άλλωστε θέλω ακόμη... 25 χρόνια για να τα φτάσω... :P... πάντως είμαι κατά της χημείας... αν γεράσω, θέλω να είμαι μια... κ_λόγρια με τα... ούλα μου!...

    :D:D:D

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,696
    νομιζω οτι μετα απο 4 σελιδες μαθηματικων, το εμπεδωσες οτι εγινες 28...
    μετα απο αυτο , του χρονου να μας πεις μονο οτι εχεις γενεθλια.
    αστα να πανε στο καλο τα νουμερα :):):):):)

  7. #67
    xxaxax ναι δεν ξαναλεω νουμερο τι τα θελω και εγω!
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    χρόνια πολλά και από εμένα, αν και καθυστερημένα! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Μπέρδεμα αυτό με την ηλικία και εγώ όποτε το συζητάω μπερδευόμαστε όλοι μαζί, καθόμαστε και μετράμε κ.ο.κ
    Το θέμα είναι να είμαστε γεροί και ευτυχισμένοι. Χρόνια πολλά και καλά λοιπόν!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    AAAA olgakii xronia polla me agaph kai ygeiaaa kai oti allo thes!kai egw panta ta mperdeya ligo me genethlia etsi xexe alla kala su lene giati egw eimai to 1983 ara h hlikia pou pes einai h dikh m lol!taa kalytera sou eyxomai!

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Μου φαίνεται πως με το κατάλληλο state of mind ίσως να μην τρως ποτέ κρυάδα. Βλέπω και τον πατέρα μου που είναι 63 και-χτύπα ξύλο- είναι σαν έφηβος, γεμάτος ενέργεια και έμπνευση! (πτου να μην τον ματιάξω!)Την μόνη πραγματική κρυάδα πρέπει να την τρως όταν...βλέπεις τα ραδίκια ανάποδα (στην κυριολεξία!) λολ (black humour :P)


    Αλλά δεν φοβάμαι τίποτα γιατί θα αναστηθώ σε αθάνατο, άφθαρτο σώμα και θα ζήσω για πάντα so said jesus christ, my lord and my saviour amen!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •