κοινωνικη φοβια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47
  1. #31
    ουφφ ειμαστε απαραδεκτοιιι
    παω να ξαπλωσω να ηρεμησω εχω αγχωθει και εγω αυριο γιατι θα δω μετα απο 15 χρονια εναν ξαδερφο μου απο γερμανια και με εχει πιασει μια ντροπη,ενα αγχος απεριγραπτο.παλιοτερα κατι τετοια τα αντιμετωπιζα με πολυ ποτο μεχρι που καταντησα αλκοολικη και το κοψα.
    ηρεμησε και εσυ στο συνιστω και κανε οτι μπορεις για να μη τα σκεφτεσαι
    σκεψου οτι αυριο θα ναι μια υπεροχη μερα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by olgaki82
    ουφφ ειμαστε απαραδεκτοιιι
    παω να ξαπλωσω να ηρεμησω εχω αγχωθει και εγω αυριο γιατι θα δω μετα απο 15 χρονια εναν ξαδερφο μου απο γερμανια και με εχει πιασει μια ντροπη,ενα αγχος απεριγραπτο.παλιοτερα κατι τετοια τα αντιμετωπιζα με πολυ ποτο μεχρι που καταντησα αλκοολικη και το κοψα.
    ηρεμησε και εσυ στο συνιστω και κανε οτι μπορεις για να μη τα σκεφτεσαι
    σκεψου οτι αυριο θα ναι μια υπεροχη μερα
    Ειναι μια υπεροχη μερα κ νιωθω ντροπη που την κακοποιω!σε ευχαριστω ολγακι...

  3. #33
    τιποτα καλη μου να σαι καλα και ευχομαι το αγχος μια μερα να μας κανει λειτουργικους και οχι να μας καθηλωνει¨
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    \'... Επειδη ξερω τον εαυτο μου πως αντιδρω στην κριση γιαυτο προδικαζω κ δεν σκεφτομαι οτι θα με κρεμασουν απλα τα περιεργα βλεμματα εν ωρα κρισης..σε ευχαριστω για το κουραγιο πραγματικα...\'

    Νομίζω ότι \'επιλέγεις\' λίγο παραπάνω να σκέφτεσαι ΜΟΝΟ αυτή την αντίδρασή σου σε καταστάσεις που σε αγχώνουν, εξού και το προδικάζεις. Δίνεις δηλαδή από μόνη σου μεγαλύτερη δύναμη στο αντικείμενο που κάθε φορά σε αγχώνει. Δοκίμασε να βάλεις στο μυαλό σου μια διαφορετική εικόνα του εαυτού σου μέσα στην κατάσταση, πριν απ\' το γεγονός. Είναι η ίδια λογική. Εν ολίγοις, φαντάσου τον εαυτό σου να αντιδρά εντελώς αντίθετα απέναντι σε αυτό που σου δημιουργεί το αντικείμενο του όποιου άγχους. Γκουντ λακ!

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by Alobar
    \'... Επειδη ξερω τον εαυτο μου πως αντιδρω στην κριση γιαυτο προδικαζω κ δεν σκεφτομαι οτι θα με κρεμασουν απλα τα περιεργα βλεμματα εν ωρα κρισης..σε ευχαριστω για το κουραγιο πραγματικα...\'

    Νομίζω ότι \'επιλέγεις\' λίγο παραπάνω να σκέφτεσαι ΜΟΝΟ αυτή την αντίδρασή σου σε καταστάσεις που σε αγχώνουν, εξού και το προδικάζεις. Δίνεις δηλαδή από μόνη σου μεγαλύτερη δύναμη στο αντικείμενο που κάθε φορά σε αγχώνει. Δοκίμασε να βάλεις στο μυαλό σου μια διαφορετική εικόνα του εαυτού σου μέσα στην κατάσταση, πριν απ\' το γεγονός. Είναι η ίδια λογική. Εν ολίγοις, φαντάσου τον εαυτό σου να αντιδρά εντελώς αντίθετα απέναντι σε αυτό που σου δημιουργεί το αντικείμενο του όποιου άγχους. Γκουντ λακ!
    Το εχω κανει κ υπερτερει η κακη η αγχωμενη εικονα!κλινικα ηλιθια δλδ!σε ευχαριστω

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    http://www.youtube.com/watch?v=Oq5Uiabz6gI

  7. #37
    http://www.youtube.com/watch?v=gY33QPHqrfM&feature=related
    παρε και αυτο αν και δεν μου πολυαρεσει ο ρουβας το συγκεκριμενο μου δινει δυναμη και αισιοδοξια.
    βαλτο αυριο πρωι τερμα και ετοιμη για την εκκλησια:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    [quote]Originally posted by olgaki82
    http://www.youtube.com/watch?v=gY33QPHqrfM&feature=related
    παρε και αυτο αν και δεν μου πολυαρεσει ο ρουβας το συγκεκριμενο μου δινει δυναμη και αισιοδοξια.
    βαλτο αυριο πρωι τερμα και ετοιμη για την εκκλησια:P [/quot

    θα προσπαθησω!!!

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    641
    Μπράβο dora!!!
    Ετσι είναι... ο φόβος μας για τη στιγμή είναι πολύ μεγαλύτερος από την ίδια τη στιγμή.
    Θα δεις ότι η επόμενη φορά θα είναι λιγότερο ανώδυνη.
    Αν θες γράψε μας καμιά λεπτομέρεια...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Originally posted by dora-agxos
    ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!
    Ουαου Δωρα!!!!
    Γραψε λεπτομερειες να μαθαινουν και οι αλλοι!!!

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΗΜΟΥΝ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΦΟΒΙΑ!ΜΙΑ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΠΗΘΗΣΗ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ!ΕΙΠΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΟΜΠΙΑΣΜΑΤΑ Η ΣΑΡΔΑΜ!ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑ!ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ 1ΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΕΨΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Μπραβο κοριτσι μου,αλλα 3 φορες το \"πιστευω\"?Στη βαφτιση των παιδιων μου μια φορα το ειπανε.
    Ειδες που τα καταφερες?Το νινι,καλό?

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by Αφωτεινή
    Μπραβο κοριτσι μου,αλλα 3 φορες το \"πιστευω\"?Στη βαφτιση των παιδιων μου μια φορα το ειπανε.
    Ειδες που τα καταφερες?Το νινι,καλό?
    3 φορες ναι!!!το μικρουλι μολις ξεκινησε το μυστηριο κοιμηθηκε χαχαχα!μετα ξυπνησε αποτομα!κουραστηκε το ζουζουνακι μου!δεν περιμενα τετοια αυτοπεποιθηση απο εμενα!πολυ ομορφα ολα!

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    23
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΤΟΡΑ!!!!!!!!!! ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •