ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 169
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Οκ, μάλλον το απάντησες στον pad παραπάνω. Χμμ, τότε πρέπει να βρεις κάποιον εξωτερικό παρατηρητή να συμβουλευτείς σχετικά με το τι μπορείς να κάνεις λάθος...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    πρωτον οτι στα 22 χωρισεσ επειδη βαρεθηκε ο αλλοσ δεν ειναι απορριψη ειναι φυσιολογικο δευτερον οτι τα πραγματα δεν ηρθαν οπωσ τα περιμενεσ κι αυτο φυσιολογικο ειναι κανεισ δεν του ερχονται οπωσ τα περιμενει τα πραγματα δεν ειναι ασπρο μαυρο εχουν κι αλλεσ αποχρωσεισ

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    πεσ κατι

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by pad
    το καταλαβα οτι δε σε αγαπαει κανεισ αλλα δεν μου ειπεσ εσυ γιατι πιστευεισ οτι γινεται αυτο εισαι νευρικη;αγχωνεσαι;νευριαζε ισ;γιατι

    θελω να γίνουν κάποια πράγματα σύντομα και θελω να είμαι και κοινωνικά αποδεχτη

  5. #35
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by streidi
    Εσύ πιστεύεις ότι όλο αυτό γίνεται αναίτια; Χωρίς δηλαδή να δίνεις αφορμή; (για τις επιθέσεις μιλάω, όχι για την αγάπη)

    βγαζω μάλλον μια αντιπάθεια τα τελευταία χρονια

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    αυτο ειναι που σου λεω δεν ανοιγεσαι πεσ ποια πραγματα ειναι αυτα θελεισ να βρεισ δουλεια; πανω στο χαρακτηρα σου;τι πραμα;

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by pad
    πρωτον οτι στα 22 χωρισεσ επειδη βαρεθηκε ο αλλοσ δεν ειναι απορριψη ειναι φυσιολογικο δευτερον οτι τα πραγματα δεν ηρθαν οπωσ τα περιμενεσ κι αυτο φυσιολογικο ειναι κανεισ δεν του ερχονται οπωσ τα περιμενει τα πραγματα δεν ειναι ασπρο μαυρο εχουν κι αλλεσ αποχρωσεισ
    βασικά όλα είναι φυσιολογικά είπα εγώ ότι δεν είναι

    ειπα για ρουτινα όμως για αντιπαθεια του κόσμου και για μερικά πραγματα που δεν μπορώ να κάνω΄από εδώ και στο εξής για καποιους λόγους που δεν μπορω να καταλάβω

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    βγαζεισ μια αντιπαθεια ασ παρουμε αυτο ο φουρναρησ οταν πασ να παρεισ ψωμι σου μιλαει ευγενικα;σου χαμογελαει;

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    janet , τί έχεις σπουδάσει ?
    http://www.mazi.org.gr/

  10. #40
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    δεν μπορω να προχωρησω άλλο κατι μου σταματα την πρόοδο και την εξέλιξη

    ο χαρακτήρας μου φταιει ίσως κάτι φταίει

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    μηπωσ τα πραγματα ειναι καλυτερα απο οτι πιστευεισ;

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by pad
    μηπωσ τα πραγματα ειναι καλυτερα απο οτι πιστευεισ;

    μακαρι εγω τα βλέπω όλα μαύρα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    ΛΟιπόν αγαπητή Ζανέτ εδώ είναι το θέμα: θέλεις να αλλάξει η κατάσταση 360 μοίρες και το θέλεις τώρα.
    Στη ζωή μας για να φτιάξουν τα πράγματα χρειάζεται: α. Προσπάθεια και β. Χρόνο. Και όταν μιλάω για προσπάθεια εννοώ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, δουλειά πάνω στον εαυτό σου, πολλή δουλειά. Και να ψάξεις υπεύθυνα τη βοήθεια που χρειάζεσαι, είτε είναι κάποιος ψυχολόγος, ο σωστός για σένα όμως, που να ενδιαφέρεται και να σε βοηθάει, είτε κάποιος άλλος άνθρωπος που να μπορεί να σε βοηθήσει. Και όταν συζητάς για κάποιο πρόβλημά σου, πχ σε αυτό το φόρουμ, να είσαι διατεθειμένη να ΑΚΟΥΣΕΙΣ, να ενδιαφέρεσαι να καταλάβεις τι εννοεί ο άλλος, γιατί νομίζω ότι κανένας εδώ μέσα δε λέει κάτι με σκοπό να σε κάνει να αισθάνεσαι άσχημα. Όμως... όταν δείχνεις ότι μιλάς μόνο για να πεις κάτι και μόλις κάποιος πει κάτι σημαντικό αλλάζεις θέμα ή λες κάτι άσχετο... δεν χρησιμοποιείς ό,τι σου λένε προς όφελός σου, αλλά το πετάς, και επιπλέον ο άλλος νιώθει ότι τον \'\'γράφεις\'\' και τον υποτιμάς.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    εγω θα σου πω οτι οι απαντησεισ σου ειναι μονολεκτικεσ και τα γραφεισ σαν ο αλλοσ να καταλαβαινει τι θεσ να πεις λεγοντασ γενικα πραγματα μπεσ μεσα στην ουσια του θεματοσ λιγο πχ πεσ μου μια ιστορια πωσ εγινε και σου επιτεθηκε καποιοσ χωρισ να το ξερεισ τι ειπωθηκε που ησασταν τετοια

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    μαλλον δε θεσ να σε βοηθησουμε απλα μπηκεσ για να περασεισ την ωρα σου ετσι πεσ την αληθεια

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •