ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 169
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397

    ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;

    Ακόμη δεν έχω βρει τον έρωτα της ζωής μου

    αγανάκτησα πια !!

  2. #2
    Συγνωμη, αυτό είναι σοβαρή ερώτηση τώρα?
    Πήγαινε παιδάκι μου σε ένα γιατρό να δουλέψεις με τον εαυτό σου και ο σύντροφος θα έρθει.
    Αν δεν είσαι εσύ πρώτα καλά, τίποτα δεν θα γίνει.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Γιατί δεν είναι ερώτηση; Ποιός θέλει να \'ναι μόνος του; Δεν είναι σίγουρο ότι θα έρθει ο σύντροφος

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    http://www.youtube.com/watch?v=JkDV88Fr1W8
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by libpa
    Γιατί δεν είναι ερώτηση; Ποιός θέλει να \'ναι μόνος του; Δεν είναι σίγουρο ότι θα έρθει ο σύντροφος

    Πες τα!!!!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    αυτα με απασχολουν και δεν θα γινω ποτε καλα

  7. #7
    1)πιστευεις οτι εισαι σε θεση να παντρευτεις αναλαμβανοντας τις ευθυνες ενος γαμου και μιας
    σοβαρης σχεσης?αργοτερα και μιας οικογενειας?δεν θα πρεπε πρωτα να λυσεις τα θεματα που σε απασχολουν?

    2)πως γινεται συνεχεια να ξεχνας το κωδικο σου που ειναι το πιο απλο πραγμα,αλλα μπορεις να δημιουργεις δεκαδες μειλ για να συνδεθεις με αλλο ονομα?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    24
    Μόλις σταματήσεις να το σκέφτεσαι και να το κυνηγάς, να δείς που θα γίνει από μόνο του..
    Βέβαια, ένας καλός κοινωνικός κύκλος σίγουρα θα βοήθαγε. Πές σε φίλες και φίλους σου να σου γνωρίζουν καινούρια άτομα, αλλά μην περιμένεις ντε και καλά να γίνει κάτι. Στην τελική μεγαλώνεις τον κύκλο σου και ποτέ δεν ξέρεις τί θα προκείψει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εδω δεν μπορεις να στεργιωσεις σε ενα ονομα σε ενα φορουμ θα στεργιωσεις σε εναν γαμο?

    σιγα σιγα

    μικρα βηματα

    ξεκιναμε απο το ονομα


    το κραταμε για λιγο καιρο

    και μολις ειμαστε ετοιμοι

    κανουμε ενα βηματακι ακομη....
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    κοριτσι των 35 χρονων και των 35 ονοματων....
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    πιστευω οτι η ζανετ εχει προβλημα και χρειαζεται να κατευθυνθει στο πως θα λυσει το προβλημα της,
    και οχι να εισπραττει ειρωνειες....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Κρίνο,όταν κάποιος έχει ανοίξει δεκάδες παρόμοια θέματα και τον έχεις παρακινήσει κι εσύ και πολλοί άλλοι να επισκεφτεί έναν ειδικό δείχνοντας ανάλογη σοβαρότητα με αντίστοιχη των προβλημάτων που επιμένει ό,τι αντιμετωπίζει στην καθημερινότητά του,τι πιστεύεις πως συμβαίνει και συνεχώς κρίνει και απορρίπτει τον κάθε ειδικό βρίσκοντας κάθε φορά την κατάλληλη δικαιολογία;

    Πώς δε θέλει πραγματικά να αλλάξει μήπως;Μήπως οδηγείσαι στο συμπέρασμα πως αν είχε ωριμάσει η ανάγκη του,θα την κυνήγαγε με σταθερότητα;Mήπως θα παρατηρούσες πως το αδιάκοπο άνοιγμα τέτοιων threads δε δείχνει πραγματική διάθεση για επίλυση,αλλά μία μεγάλη ανάγκη προσέλκυσης αρνητικής προσοχής,που προφανέστατα ακολουθεί το ίδιο σχήμα και στις διαπροσωπικές της σχέσεις;Δεν ξέρω κανέναν που να μην εισπράττει τις συμπεριφορές που-υποσυνείδητα-κυνηγάει,γι αυτό μην το ηθικοπλάθεις προσπαθώντας να νιώσει ενοχικά κάποιος που απλά αντιγυρίζει ό,τι εισπράττει να εκπέμπει ο άλλος.

    Ζητάς να φέρονται τα μέλη με σεβασμό σε θέματα όπως:
    Η μαμά μου λέει πως είμαι κακό κορίτσι.Εσείς τι λέτε;H μπανατζάκισσα του θείου μου του Τόλη με ανταγωνιζόταν όταν ήμουν μικρή.Οι γονείς μου είναι θρησκευόμενοι και ο Τσάκσονας ήταν ανώμαλος και κανένας δε με παίρνει στα σοβαρά.Γιατί γιατί γιατί κανένας δε θέλει να με ζαλωθεί στο σβέρκο εμένα,τη μαμά μου και τα θεματάκια μου;

    Tα ανάλογα λοιπόν κι από δω:
    Εγώ πότε θα γίνω μάνα;λολ
    Α,ξέχασα,έχω γίνει.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by RainAndWind

    Ζητάς να φέρονται τα μέλη με σεβασμό σε θέματα όπως:
    Η μαμά μου λέει πως είμαι κακό κορίτσι.Εσείς τι λέτε;H μπανατζάκισσα του θείου μου του Τόλη με ανταγωνιζόταν όταν ήμουν μικρή.Οι γονείς μου είναι θρησκευόμενοι και ο Τσάκσονας ήταν ανώμαλος και κανένας δε με παίρνει στα σοβαρά.Γιατί γιατί γιατί κανένας δε θέλει να με ζαλωθεί στο σβέρκο εμένα,τη μαμά μου και τα θεματάκια μου;

    Tα ανάλογα λοιπόν κι από δω:
    Εγώ πότε θα γίνω μάνα;λολ
    Α,ξέχασα,έχω γίνει.:P


    ο σεβασμος μπορει να υπαρχει και με το να μην απαντησεις ξερεις....
    Οπως μερικα μελη κανουν ηδη, δεν ειναι οι συγκεκριμενοι που απαντησαν οπως απαντησαν οι μονοι φωστηρες που κυκλοφορουν εδω.

    Η δικη μου σταση ειναι να λεω σε καθε τετοιο μελος να επισκεφτει καποιον ψυχολογο.
    Μονιμα και σταθερα.

    Τα υπολοιπα σχολια τα θεωρω εξυπναδες και ελλειμα του καθενος.
    Και το οτι το δικο σου (η οποιου) ελλειμα δεν γινεται δυσλειτουργικο οπως της ζανετ, δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει.


    Χαιρομαι που συμφωνεις.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by janet
    ειμαι 35 χρονωμ και ακομη δεν εχω βρει τον ερωτα της ζωης μου για να παντρευτω

    αγανακτησα πια

    μικροτερη με θέλανε καποια ατομα τωρα κανενας
    γιατί δεν παντρευτηκες με κάποιον από αυτούς που σε ήθελαν?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    βασικα εγω πιστευω οτι κάθε ανθρωπος αξίζει τον σεβασμο και την προσοχη των άλλων και σας ευχαριστω όλους

    επισης πιστευω οτι όλοι οι ανθρωποι αξίζουν ακομη και αυτοι που σε κάποια φαση της ζωής τους τα έχουν λίγο χαμένα

Page 1 of 12 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •