σωματοποιηση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    επισης επειγη εχω κι εγω γοπ το εχουμε ξαναπει αλωστε, εχω ρεψιματα και τρξιμο στο λαιμο τα οποια οπως μου ειπαν οι γιατροι ωφηλονται σε συσπασεις του οισοφαγου

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ναι μαριαβα κ εγω ετσι ο κομπος στο λαιμο ειναι υστερικος κομβος εγω δεν εχω κομπο εχω πνιξιμο και ρεψιμο αλλα τωρα δεν ξερω να αυξησω τη δοση στο λεξοτανιλ να παιρνω δυο..ο δρ μ πε μισο το πρωι μισο μεσημερι η αν χρειαζομαι 1 και 1 και 1 το βραδυ...νομιζω οτι αυτα τα χαπια συνηθιζονται παντως και δεν εχει νοημα..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    μαριβα διαβασα το μισο μηνυμα..αληθεια δεν ειναι πολυ ασχημο?εγω πιστευω πως ακομα κ η εξαρση με την γοπ ηταν ψυχολογικη τωρα με πιανει σπανια..καουρες και τετοια αλλα εχω αυτα τα ρεψιματα πνιξιμο αναγουλες και πολυ αγχος, να σε ρωτησω εμενα με ενοχλουν ιδιαιτερα τα υγρα και το τσιγαρο με τα ρεψιματα αυτα συμβαινει το ιδιο και σε σενα?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    τωρα τα σκεφτομαι ενα ενα σε ωριλα που πηγα μου ειπε αγχος και ο γαστρεντερολογος μου ειπε ψυχολογικο και ο ψυχιατρος μ ειπε ειναι αγχος αλλα δεν 3εκολλα κοντευω να κλεισω χρονο ετσι και εχω κλαταρει

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    124
    ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ ΧΡΟΝΟ ΣΕ 19 ΜΕΡΕΣ , ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΚΑΙ ΚΕΡΑΚΙ ( ΧΑΧΑΧΑ!!!).ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΓΟΠ ΟΜΩΣ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΝΑΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΟΠΩΣ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ , ΤΟ ΜΕΛΙ , Η ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ..ΠΟΛΛΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΤΙ ΠΟΛΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΣΤΙΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    κοιτα με τα φαγητα ντα3ει προσεχω κιολας τη σιλουετα τρωω ελαφρια φαγητα,αποφευγω σαλτσες και βαρια μυρωδικα επισης αποφευγς ψωμι ψημενο γτ με διαλυει και σοκολατα ειδικα πραλινα..για τις καουρες που επειδη συμβαινουν σπανια πλεον ισως επειδη προσεχω παιρνω σιμεκο και για να χωνεψω καλυτερα αν εχω φαει πολυ πριπεραν..μην τα παιρνεις αυτα π μειωνουν τα οξεα του στομαχου δεν ειναι καλα φαρμακα..εμενα με επηρεαζει το ψυχολογικο κομματι παρα πολυ και πιστευω πως αν προσεχω με την γοπ θα ειμαι οκ αλλα γιατι συνεχιζω να εχω συμπτωματα πιστευω πως η θελω να μαι αρρωστη γτ καπου με εκηπυρετει υποσυνειδητα η οντως ο οργανισμος μου ειναι σε κατασταση συναγερμου οπως ειπε ο γιατρος γιαυτο και το βλεπω με ψυχιατρο πλεον το προβλημα και οπως ειπε χωρισ φαρμακα δεν θα γινω καλα

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •