Δεν ειναι θεμα χαπιων. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 221
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by Remedy

    η αγωγη ειναι για την ασθενεια.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΤΥΧΙΑ.

    υπαρχει πολλη δυστυχια και απογοητευση και εντος και εκτος ασθενειων.
    λυπαμαι που δεν μπορω να το αποδειξω,αλλα ετσι ειναι...
    Πολυ σωστο γενικα, εντελως λαθος μηνυμα στην προκειμενη περιπτωση, οπου ακριβως λογω της δυστυχιας διακοπτεται η αγωγη!

    Η αγωγη λοιπον, δεν ειναι για τους δυστυχισμενους που διεκοψαν την αγωγη τους?

    Τι λες?
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ουσιαστικα αν τα βαλω κατω...σκιζομουν για τους αλλους , παντα καλος , παντα ευγενικος αλλα ποτε δεν γυρισε ουσιαστικα ανθρωπος να με προσεξει...τι να προσεξει απο το βλαμμενο?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι οβορο η remedy τα λεει πολυ σωστα...αλλοιμονο επειδη δεν πετυχαινουμε στις διαπροσωπικες μας σχεσεις...περναμε μια σεσουλα φαρμακα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και εγω λεω οτι απετυχα γιατι δεν αξιζει το περιβαλλον που ζω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν χρειαζομαι βοηθεια ουσιαστικα , αλλωστε ολα ενα κλικ ειναι και μπορω να αρχισω να γελαω παλι ....αλλα δεν ειμαι διαθετειμενος να το κανω, το μονο που χρειαζομαι ειναι δυναμη να ξεφυγω απο τη μαυριλα και την αδρανεια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ουτε προκειται να μεταμορφωθω σε γλαστρα για ποτισμα...υπαρχουν ανθρωποι που με αγαπανε αλλα εγω δεν ειμαι σε καμμια περιπτωση φυτο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))

    Ειμαι ηδη καλυτερα και θα ειμαι οταν παρω τα ηνια της ζωης μου στα χερια μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κηπακο, υπομονή φίλε μου, θα περάσει..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Originally posted by oboro
    Originally posted by Remedy

    η αγωγη ειναι για την ασθενεια.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΤΥΧΙΑ.

    υπαρχει πολλη δυστυχια και απογοητευση και εντος και εκτος ασθενειων.
    λυπαμαι που δεν μπορω να το αποδειξω,αλλα ετσι ειναι...
    Πολυ σωστο γενικα, εντελως λαθος μηνυμα στην προκειμενη περιπτωση, οπου ακριβως λογω της δυστυχιας διακοπτεται η αγωγη!

    Η αγωγη λοιπον, δεν ειναι για τους δυστυχισμενους που διεκοψαν την αγωγη τους?

    Τι λες?
    η αγωγη ειναι και για ευτυχισμενους και για δυστυχισμενους που εχουν καποια ασθενεια.

    δεν γινεται καποιος \"καλα\" επειδη διακοπτει την αγωγη του.

    η αγωγη δεν ειναι το προβλημα του, η ασθενεια ειναι το προβλημα του και η ευτυχια δεν εχει να κανει ουτε με την ασθενεια ουτε με την αγωγη....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να σαι καλα Μαρια...ξερεις με ειχατε κανει ευτυχισμενο :)))))))))))))))))))
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by keep_walking
    Οχι οβορο η remedy τα λεει πολυ σωστα...αλλοιμονο επειδη δεν πετυχαινουμε στις διαπροσωπικες μας σχεσεις...περναμε μια σεσουλα φαρμακα.
    Αλιμονο ομως και αν για τον ιδιο λογο διακοπταμε το ενα φαρμακο που αποδεδειγμενα χρειαζομαστε, κηπ!
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Originally posted by keep_walking
    Οχι οβορο η remedy τα λεει πολυ σωστα...αλλοιμονο επειδη δεν πετυχαινουμε στις διαπροσωπικες μας σχεσεις...περναμε μια σεσουλα φαρμακα.
    αλοιμονο αν , επειδη δεν πετυχαινουμε στις διαπροσωπικες μας σχεσεις, κοβουμε τα φαρμακα που χρειαζομαστε ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τωρα να δουμε τι θα κανουμε....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by Remedy
    η αγωγη ειναι και για ευτυχισμενους και για δυστυχισμενους που εχουν καποια ασθενεια.

    δεν γινεται καποιος \"καλα\" επειδη διακοπτει την αγωγη του.

    η αγωγη δεν ειναι το προβλημα του, η ασθενεια ειναι το προβλημα του και η ευτυχια δεν εχει να κανει ουτε με την ασθενεια ουτε με την αγωγη....
    Μπορει καποιος που εχει διακοψει την αγωγη του και υποτροπιασει να γινει ευτυχισμενος, ρεμ? Δε σε ρωταω αν η ληψη φαρμακων ειναι ικανη συνθηκη για την ευτυχια, η ακομη και για την απλη χαρα... Αλλα για το αν ειναι *αναγκαια* συνθηκη, για καποιον που πασχει απο ενα τετοιο προβλημα.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    αλοιμονο αν , επειδη δεν πετυχαινουμε στις στις διαπροσωπικες μας σχεσεις, κοβουμε τα φαρμακα που χρειαζομαστε ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.
    Οχι εχεις δικιο αλλα ηταν προσπαθεια αυτοβελτιωσης γιατι με χαζευουν καπως τα φαρμακα...δεν νομιζω να υπηρχε θεμα ποτε επιτυχιας.

    Απο κει και περα αλλο περιβαλλον εκει αλλο εδω...εδω με καναν και εφτυσα αιμα , ασχετα με τα φαρμακα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •