Δεν ειναι θεμα χαπιων. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 221
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    αν τα φαρμακα σε χαζευουν καπως οπως λες,μια υποτροπη τι μπορει να σου κανει? το εχεις σκεφτει?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Originally posted by keep_walking
    Να σαι καλα Μαρια...ξερεις με ειχατε κανει ευτυχισμενο :)))))))))))))))))))
    κ για μενα ηταν απ τις ελαχιστες φορες που ενιωθα καλα με παρεα. μηπως θα πρεπε να βρεθουμε; τι λες;
    πιστευω σε σενα κηπ κ στη δυναμη που εχεις μεσα σου, δεν εισαι μονος να το ξερεις, υπαρχουν ατομα που σε συμπαθουν κ σε χρειαζονται.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αλλωστε δεν ειμαι τυπος που μπορει να χειριστει κανεις ευκολα λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    και θα μου επιτρεψεις να εχω αποψη επ αυτου.
    εχω συζητησει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μαζι σου και δεν ειδα ποτε να σε χαζευουν τα φαρμακα.

    μπορει να χαμηλωνουν καποιες ταχυτητες σου, ισως να σε κανουν πιο νωθρο η δεν ξερω τι αλλο, εσυ ξερεις που το ζεις.
    αλλα ησουν παντα ευφυεστατος και ευστοχοτατος οσο ησουν σε αγωγη.

    ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΣΟΥ!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι εχεις δικιο σε αυτο...αλλα δεν περνας αυτα που περναω εδω...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by keep_walking
    Ναι εχεις δικιο σε αυτο...αλλα δεν περνας αυτα που περναω εδω...
    ναι φυσικα.
    αυτο το ειπα πρωτο-πρωτο.
    σου λεω την γνωμη σαν παρατηρητης,εξω απο την αρρωστια δλδ, αλλα οχι εξω απο την συναναστροφη μαζι σου.

    κοινωνικα εισαι λειτουργικοτατος και ευφυεστατος σε αγωγη, πραγμα που δεν μπορω να το πω και για οποτε σε πιανει και την κοβεις, οπου πραγματικα κατεβαζεις ρολα...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εμ...κοινωνικοτατος μπορει να ειμαι οταν δεν ειμαι στο μερος που με γεννησε...το περιβαλλον εδω μου ειναι παντελως αγνωστο...ναι τοσο αποκομμενος ειμαι , ενω σε περιβαλλον αγνωστο τα καταφερνω καλυτερα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Keep σκέψου κάτι απλό!
    Πώς νιώθεις με την φαρμακευτική αγωγή και πώς νιώθεις χωρίς.
    Δεν εννοώ ότι με τα φάρμακα λύνονται όλα τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις στην καθημερινότητά σου αλλά χωρίς τα φάρμακα πιάνεις πάτο ψυχολογικά. Τα βλέπεις όλα σε λάθος διαστάσεις.
    Γιατί να υποφέρεις βρε keep? Συνέχισε την αγωγή σου και από κει και πέρα να ξέρεις ότι είναι στο χέρι σου να λύσεις τα προβλήματά σου.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by keep_walking
    Εμ...κοινωνικοτατος μπορει να ειμαι οταν δεν ειμαι στο μερος που με γεννησε...το περιβαλλον εδω μου ειναι παντελως αγνωστο...ναι τοσο αποκομμενος ειμαι , ενω σε περιβαλλον αγνωστο τα καταφερνω καλυτερα.
    ωραια, το καταλαβαινω.
    μπορεις να μου πεις, τι σε κανει να νομιζεις οτι προσαρμοζεσαι καλυτερα στο εχθρικο αυτο περιβαλλον οταν κοβεις την αγωγη σου?

    εγω σε βλεπω να χανεις τον ειρμο σου και να λες παπαριες και πιθανολογω οτι και στο περιβαλλον σου γινεσαι δυσλειτουργικος

  10. #40
    κανε υπομονη ρε κιπ και συνεχισε την αγωγη σου που σε βοηθαει.μην αφηνεσαι ετσι
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πιστευω remedy οτι ειναι θεμα αμφιδρομης αντιμετωπισης...πρεπει να σου φερονται σαν ανθρωπο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παρε ενα μαλακα συγγενη μου μιλουσε για ενα παιχνιδι το quest for glory...και ξανα , και ξανα λες και προσπαθουσε να μου χωσει κατι στο κεφαλι
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by keep_walking
    Πιστευω remedy οτι ειναι θεμα αμφιδρομης αντιμετωπισης...πρεπει να σου φερονται σαν ανθρωπο.
    παντα υπαρχουν μαλακες. δεν μπορεις να βασιζεσαι στο οτι ολοι θα σου φερονται σαν ανθρωπο, ουτε να κρεμιεσαι απο ευχολογια. πρωτα θα εκλειψει η ζωη απ τον πλανητη και μετα οι μαλακες..
    ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΣΘΕΝΗΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗΣ.

    η μονη αμυνα για να μπορεις να φερεσαι οπως χρειαζεται στον καθε μαλακα , ειναι να εχεις καλη υγεια,οποτε σωστα αντανακλαστικα και αμυνες.
    κι αυτοσε σενα προσωπικα,κατα τη γνωμη μου γινεται οταν εισαι κανονικαστην αγωγη σου...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τωρα παντως αισθανομαι καλυτερα...ειστε απολυτα λογικοι και μου αρεσετε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by keep_walking
    Παρε ενα μαλακα συγγενη μου μιλουσε για ενα παιχνιδι το quest for glory...και ξανα , και ξανα λες και προσπαθουσε να μου χωσει κατι στο κεφαλι
    εκαι????
    αυτο τον κανει εχθρο σου??????
    τον κανει απλα μαλακα, η και βλακα.
    τι σε νοαιζει εσενα?
    εχεις τοσο χρονο να τον μοιραζεις σε ολους τους μαλακες που συναντας? δενε χεις πραγματα πιο ενδιαφεροντα να κανεις?

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •