Δεν ειναι θεμα χαπιων.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 221
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Δεν ειναι θεμα χαπιων.

    Βλεπω μαυρο αυτη τη στιγμη και ειμαι υπερβολικα αδρανης...αλλα δεν εχει σχεση με κανενα φαρμακο. Εζησα τη ζωη μου μαλλον και ειμαι ετοιμος και να πεθανω για αυτα που πιστευω αν δεν μπορεσω να καταφερω αυτα που θελω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αλλος ενα στο χωμα δε βαριεσαι...οτι εζησα εζησα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αναρωτιεμαι αν κατι στην ζωη μου ηταν ποτε αληθινο...ή ολα ηταν ενα ψεμμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μιλαω λογικα...ζω την ζωουλα μου αλλα αυτο δεν ειναι αρκετο...πρεπει να πεθανω δεν ξερω...ναι μιλαω σαν τρελλος τωρα ολα ψευτικα κλπ κλπ...δεν εχει σημασια πλεον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν μπορειτε να με βοηθησετε γιατι επαψα να εμπιστευομαι...πλεον δεν εμπιστευομαι κανεναν ναι ειναι τρελλο αλλα οχι δεν εμπιστευομαι κανεναν εμαθα καλα αυτο το μαθημα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οποτε παραμενω μονος...περπαταω μονος μεχρι να ατροφησει ο εγκεφαλος και να τρελλαθει εντελως σε μια ατελειωτη βαρετη διαδικασια που λεγεται ζωη
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Κηππππππ,
    τι κανεις???????
    δεν ειναι ολα τοσο χαλια..
    Παρε τα φαρμακα σου σε παρακαλώ:((((((

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Κηπ, μολις χθες ευχαριστουσες τα παιδια για το ποσο σου εχουνε σταθει... Τι ειναι τωρα αυτα τα λογια περι μη εμπιστοσυνης και ολοκληρωτικης απομονωσης? Η μηπως αναφερεσαι σε αλλους?

    Και ναι, ειναι και θεμα χαπιων! Την προηγουμενη φορα ειχες τη μιση δοση τουλαχιστον να σε καλυπτει ωστε να περασει καποια στιγμη η μπορα... Τουτη τη φορα ομως? Δεν θυμασαι τι ειχες περασει χρονια πριν, τοτε που υπο το βαρος του πρωτου επεισοδιου περιπλανιοσουν για αοριστο διαστημα γιατι δεν ειχες παρει ακομη φαρμακα? Εσυ ο ιδιος μας το περιεγραφες και ακουγοταν ανατριχιαστικο... Θελεις δηλαδη να περασεις ξανα τα ιδια?
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Καλημέρα Κηπ,
    κοιτα καλέ έξω τον ορίζοντα, κοιτα ψηλά, καλοκαιράκι ειναι....εδω είμαστε...μη χανεις το κουράγιο σου..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Keep υπάρχει ελπίδα , η επιστήμη συνεχώς προχωράει.
    μην κάνεις βλακείες όταν σε 5-10 χρόνια μπορεί να έχει βρεθεί και οριστική λύση στο προβλημά μας.
    πάρε τα φάρμακα και διατηρήσου σε όσο το μπορείς καλύτερη κατάσταση.. είναι θέμα απλώς υπομονής..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ειναι θεμα φαρμακων και ουτε γουσταρω να γελαω σαν χαζοχαρουμενο...το παλεψα , θα το παλεψω ως εκει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο τετοια ασθενεια, δεν ξερω πως μπορει να ειναι και γι αυτο δεν θελω να κανω την εξυπνη.
    θελω ομως να θυμισω, ακριβως επειδη δεν εχω αυτη την εμπειρια, οτι ολα αυτα που διαβαζω και εδω και αλλου, δλδ η μοναξια, η απογοητευση η αποτυχια σε σχεσεις η/και σε επαγγελματικα θεματα, απασχολουν ολους ανεξαιρετως τους ανθρωπους,ειτε ειναι ασθενεις ειτε οχι.

    οποτε και η λυση ΔΕΝ ειναι να διακοπτει κανεις την αγωγη του, ΟΥΤΕ και να αρχιζει μια αγωγη λογω δυσκολιων.

    η αγωγη ειναι για την ασθενεια.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΤΥΧΙΑ.

    υπαρχει πολλη δυστυχια και απογοητευση και εντος και εκτος ασθενειων.
    λυπαμαι που δεν μπορω να το αποδειξω,αλλα ετσι ειναι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σωστα τα λες remedy....προσπαθησα να ελιχθω σε ενα φρικτο περιβαλλον απο ολες τις αποψεις....βεβαια ο καθενας παιρνει οτι αξιζει σε αυτη τη ζωη.
    Προφανως δεν ειχα καλους φιλους και κανεις δεν μου σταθηκε ουσιαστικα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαλλον δεν ειχα καποιον εξυπνο ανθρωπο στο πλαϊ μου λολ...δεν βαριεσαι cest la vie.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν τρεχει μια μπορω να βγαινω και να γελαω σαν χαζοχαρουμενο...να με βλεπουν στην τρελλη χαρα και να χαιρονται και οσοι ενδιαφερονται να χαρουν...αλλα τι νοημα εχει?

    Για να ερθει περισσοτερος πονος?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 15 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •