ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
  1. #1

    ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ???

    Αχ παιδια την τελευταια βδομαδα πιανω τον εαυτο μου να κανει χαζα πραγματα και ανυσηχω.
    δηλαδη,ρωταω κατι και δεν δινω σημασια τι μου λενε με αποτελεσμα να ξαναρωταω το ιδιο πραγμα,δεν συγκεντρωνομαι στη δουλεια,και ενα κουλο?μαζευα το τραπεζι μετα τοφαγητο και και 2 φορες το λαδι με το ξυδι πηγα να τα βαλω στο ψυγειο αντι για το ντουλαπι.

    επειδη ειμαι και λιγο αρρωστοφοβικη,φοβαμαι μην ειναι συμπτωματα κληρονομιας αλτσχαιμερ απο τη γιαγια μου.
    προσπαθω να γελασω με τις γκαφες μου αλλα φοβαμαι κιολας:(
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by olgaki82
    Αχ παιδια την τελευταια βδομαδα πιανω τον εαυτο μου να κανει χαζα πραγματα και ανυσηχω.
    δηλαδη,ρωταω κατι και δεν δινω σημασια τι μου λενε με αποτελεσμα να ξαναρωταω το ιδιο πραγμα,δεν συγκεντρωνομαι στη δουλεια,και ενα κουλο?μαζευα το τραπεζι μετα τοφαγητο και και 2 φορες το λαδι με το ξυδι πηγα να τα βαλω στο ψυγειο αντι για το ντουλαπι.

    επειδη ειμαι και λιγο αρρωστοφοβικη,φοβαμαι μην ειναι συμπτωματα κληρονομιας αλτσχαιμερ απο τη γιαγια μου.
    προσπαθω να γελασω με τις γκαφες μου αλλα φοβαμαι κιολας:(


    Αλτσχάιμερ από τα 28 λολ :P


    Δεν είναι τίποτα όλοι τα παθαίνουν αυτά

  3. #3
    ξερω και εγω ρε πετραν ακουγα προχτες στhn tv οτι μια γυναικα στην αυστραλια επαθε αλτχαιμερ στα 32 της
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by olgaki82
    Αχ παιδια την τελευταια βδομαδα πιανω τον εαυτο μου να κανει χαζα πραγματα και ανυσηχω.
    δηλαδη,ρωταω κατι και δεν δινω σημασια τι μου λενε με αποτελεσμα να ξαναρωταω το ιδιο πραγμα,δεν συγκεντρωνομαι στη δουλεια,και ενα κουλο?μαζευα το τραπεζι μετα τοφαγητο και και 2 φορες το λαδι με το ξυδι πηγα να τα βαλω στο ψυγειο αντι για το ντουλαπι.

    επειδη ειμαι και λιγο αρρωστοφοβικη,φοβαμαι μην ειναι συμπτωματα κληρονομιας αλτσχαιμερ απο τη γιαγια μου.
    προσπαθω να γελασω με τις γκαφες μου αλλα φοβαμαι κιολας:(
    Όχι και συμπτώματα αιλτσχάμερ απ\'τα 28 ολγάκι !

    Μήπως είσαι στρεσαρισμένη γενικώς?
    Αυτό με το ξύδι κ το λάδι το\'χω κάνει κι εγώ...διάφορες τέτοιες κουτουράδες τέλος πάντων.Συνήθως από κούραση,βιασύνη,κ μάλλον άγχος.
    *μια φορά έβαλα τον καφέ στο ψυγείο κ τον έψαχνα πόση ώρα την άλλη μέρα:D(εντάξει μετρημένες φορές,μη φανταστείς πως χάνω όλα τα πράγματά μου:P)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    [quote]Originally posted by olgaki82
    μαζευα το τραπεζι μετα τοφαγητο και και 2 φορες το λαδι με το ξυδι πηγα να τα βαλω στο ψυγειο αντι για το ντουλαπι.

    Και γω εβαλα τα γυαλια του ηλιου στο ψυγειο ,μαζι με τα τσιγαρα ..ασε που τα εψαχνα και 2 μερες :)
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    ελα σιγα, χαλαρωσε λιγο πολυ ολοι τα παθαινουμε αυτα. Για την ακριβεια οτι ανεφερες μου εχει τυχει καμποσες φορες γενικα , μονο που δεν το ειδα οτι πασχω σονυ και καλα απο κατι, αλλα σαν χαβαλε ;d

    Να σου πω το κλασικο?

    Ειναι οταν πεινας και το ψυγειο/ντουλαπι σου ειναι αδειο απο τροφιμα , το ελεγχεις, καθεσαι στο pc/tv/καπου και μετα απο 10 λεπτα ξαναπας εκει να τα ανοιξεις λες και με καποιον τροπο θα γεμισαν με τροφιμα!!! Και αυτο μπορει να επαναληφθει 3-4 φορες συνεχομενα ;)

    Ή το αλλο να μπαινεις σε ενα δωματιο του σπιτιου σου , και ξαφνικα να καθεσαι ακινητη και να λες \"ωπα ωπα, μισο, τωρα εδω γιατι ηρθα?\"

  7. #7
    αχαχχαχα ναι τοκανα και αυτο τον καφε στο ψυγειο και τον εψαχνα το πρωι.
    ειμαι λιγακι στεσσαρισμενη οντως και κοιμαμαι λιγες ωρες
    πιστευω να μου περασει:)

    αυτα παντως ηταν τα πρωτα συμπτωματα οταν η γιαγια μου επαθε αλτσαιμερ εψαχνε πραγματα διοτι τα εβαζε σε απιστευτα σημεια.αυτη το παθε στα 65, οχι και απο τα 28 μου:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    καφές στο ψυγείο, γάλα στο ντουλάπι!

  9. #9
    [quote]Originally posted by soft
    Originally posted by olgaki82
    μαζευα το τραπεζι μετα τοφαγητο και και 2 φορες το λαδι με το ξυδι πηγα να τα βαλω στο ψυγειο αντι για το ντουλαπι.

    Και γω εβαλα τα γυαλια του ηλιου στο ψυγειο ,μαζι με τα τσιγαρα ..ασε που τα εψαχνα και 2 μερες :)
    axxxaxxa να στε καλα με χαλαρωσατε με μια κουβεντα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    olgaki82 μην αγχώνεσαι, η κούραση είναι!:)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Boltseed
    Ειναι οταν πεινας και το ψυγειο/ντουλαπι σου ειναι αδειο απο τροφιμα , το ελεγχεις, καθεσαι στο pc/tv/καπου και μετα απο 10 λεπτα ξαναπας εκει να τα ανοιξεις λες και με καποιον τροπο θα γεμισαν με τροφιμα!!! Και αυτο μπορει να επαναληφθει 3-4 φορες συνεχομενα ;)

    Ή το αλλο να μπαινεις σε ενα δωματιο του σπιτιου σου , και ξαφνικα να καθεσαι ακινητη και να λες \"ωπα ωπα, μισο, τωρα εδω γιατι ηρθα?\"
    αχαχα ναι!

  12. #12
    Originally posted by Arsi
    Originally posted by Boltseed
    Ειναι οταν πεινας και το ψυγειο/ντουλαπι σου ειναι αδειο απο τροφιμα , το ελεγχεις, καθεσαι στο pc/tv/καπου και μετα απο 10 λεπτα ξαναπας εκει να τα ανοιξεις λες και με καποιον τροπο θα γεμισαν με τροφιμα!!! Και αυτο μπορει να επαναληφθει 3-4 φορες συνεχομενα ;)

    Ή το αλλο να μπαινεις σε ενα δωματιο του σπιτιου σου , και ξαφνικα να καθεσαι ακινητη και να λες \"ωπα ωπα, μισο, τωρα εδω γιατι ηρθα?\"
    αχαχα ναι!

    ακριβως!!!
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    εγώ κοιτάζω αν κλείδωσα ξανά και ξανά το αυτοκίνητο
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by olgaki82
    αυτα παντως ηταν τα πρωτα συμπτωματα οταν η γιαγια μου επαθε αλτσαιμερ εψαχνε πραγματα διοτι τα εβαζε σε απιστευτα σημεια.αυτη το παθε στα 65, οχι και απο τα 28 μου:)
    Ξέχνα το αιλτσχαμερ!κι αυτή που έπαθε στα 32 μήπως ήταν στα γκίνες??????

    είδες υποθέτω πόσο φυσιολογικά είναι αυτά που περιγράφεις,τόσοι που σου απαντήσαμε σε λίγα λεπτά.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by olgaki82
    επειδη ειμαι και λιγο αρρωστοφοβικη,φοβαμαι μην ειναι συμπτωματα κληρονομιας αλτσχαιμερ απο τη γιαγια μου.
    προσπαθω να γελασω με τις γκαφες μου αλλα φοβαμαι κιολας:(
    καμια φορα οταν ειμαστε λιγο αγχωμενοι ,η κουρασμενοι ,ειναι φυσιολογικο,να κανουμε τετοιες γκαφες
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •