ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 90
  1. #1

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

    Θα ηθελα πριν αποχωρησω απο το φορουμ να σας πω ενα μεγαλο ευχαριστω,το φορουμ αυτο μου εδωσε τοσα πολλα -ειδικα σε μια περιοδο της ζωη μου που ηταν ολα ασχημα.ολοι σας μου σταθηκατε σαν πραγματικοι φιλοι και φευγω με τις καλυτερες εντυπωσεις.
    ειλικρινα σας ξαναευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου και ευχομαι να ειστε ολοι καλα.θα μου λειψετε,ο καθενας απο σας ειχε να μου δωσει και κατι ξεχωριστο.
    υγεια σε ολους ψυχικη και σωματικη και μακαρι να εκπληρωθει καθε σας στοχος και επιθυμια...
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Όχι, γιατί να φύγεις? Είσαι από τις πιο συμπαθής παρουσίες εδώ μέσα. Ειλικρινά!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Ολγάκι κι εσύ να \'σαι πάντα καλά μέσα απ\'την καρδιά μου.
    Κ επίσης θέλω να σου πω ότι θεωρώ πολύ σημαντική την κατάθεση ψυχής που έδωσες εδώ μέσα.Ειδικά το θέμα σου στην απεξάρτηση έχει να δώσει πολλά...μέσα απ\'τον αγώνα σου κ τη δύναμη ψυχής σου.

    Αλλά γιατί?φεύγεις με τις καλύτερες εντυπώσεις,θα σου λείψουμε,τότε γιατί?
    Δικαίωμα σου να μην απαντήσεις φυσικά
    καλή συνέχεια στον αγώνα σου.

  4. #4
    ολγακι μου τι συμβαινει?

    γιατι φευγεις?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Olga οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....γιατ ι να φυγεις...κοπηκε το ιντερνετ?...να περνας εστω για ενα γεια και να λες νεα σου και να μπαινεις και στο τσατ εεεεεεεεεεεεεεεεεε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    20
    μην φυγεις!!θα βαλω τελος στην ζωη μου μη!!!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Καλή τύχη σε ό,τι κάνεις! Είμαι σχετικά καινούρια στο forum οπότε δεν είχαμε την ευκαιρία να μιλήσουμε πολύ αλλά έχω καλές εντυπώσεις για εσένα, φαίνεσαι πολύ αξιοπρεπής και ειλικρινής. Καλή τύχη λοιπόν!:)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    μην φυγεις!!θα βαλω τελος στην ζωη μου μη!!!!!!!!!
    Ειρωνια??????
    2 μηνυματα ποιο φρουτο ειναι παλι αυτο?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    20
    Οχι δεν ειρωνευομαι μια χαζη πλακα πηγα να κανω.
    Να μην σε νοιαζει πιο φρουτο ειμαι.:)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    189
    Παράκληση να δίνεται προσοχή στο τι γράφεται.

  11. #11
    Originally posted by keep_walking
    μην φυγεις!!θα βαλω τελος στην ζωη μου μη!!!!!!!!!
    Ειρωνια??????
    2 μηνυματα ποιο φρουτο ειναι παλι αυτο?
    πολυ δύσκολη η απάντηση..........



    ολγακι, μπες τσατ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    γιατί ολγάκι;; έγινε κάτι ή θελεις για λίγο να μας λείψεις;;:)

  13. #13
    ναι σας οφειλω μια εξηγηση για την αποχωρηση μου
    και θα μαι οσο πιο ειλικρινης μπορω
    ο χωρος αυτο για μενα ηταν χωρος καταθεσης ψυχης
    συνομιλησα με ατομα που μου εδωσαν τοσα πολλα και με υποστηριξαν περισσοτερο και απο <<οικογενεια>>,εμπαιν� � εδω μεσα μοιραζομουν τα προβληματα μου,γελουσα με το χιουμορ σας ,ηρεμουσα,χαλαρωνα,ενιωθα τοσο ομορφα.
    κατι εχει αλλαξει τελευταια ομως στο χορο αυτο η μπορει και σε εμενα.
    εχω γινει αλλεργικη στους καβγαδες,και τον τελευταιο καιρο οι καβγαδες εδω μεσα μου φαινονται εντονοτεροι,εχω πιασει τον εαυτο μου να θυμωνει και να ανοιγει τον υπολογιστη για να δω τι ειπε ο ενας και τι απαντησε ο αλλος,νιωθω σαν μη μπορω να βοηθησω οπως παλια,σαν μη μπορω να επικοινωνησω οπως πριν.ναι ειναι φορουμ μονο ενα φορουμ ομως που μου εδωσε τοσα πολλα και κατεθεσα επισης αλλα τοσα.
    ο σκοπος ομως δεν ειναι αυτος, για να καβγαδισω θα μπορουσα να μπω σε ενα οποιοδηποτε χωρο,για να βγαλω να νευρα μου να αρχισω κικμποξινγκ.και ειλικρινα δεν ξερω τι εχω να δωσω παραπανω σε αυτο το χωρο που για μενα εχει αλλαξει τοσο.
    η κατασταση δεν αλλαζει,ολα αυτα που με πειραζουν δεν θα σταματησουν να υπαρχουν επειδη με στεναχωρει μια τετοια κατασταση στο φορουμ.μπορω ομως με καθε συνειδητοτητα να κλεισω τον υπολογιστη μου.
    συγνωμη αν σας κουρασα ειναι με καθε ειλικρινεια πως νιωθω τα πραγματα αυτο τον καιρο,
    και παλι σας ευχαριστω παρα παρα παρα πολυ:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Οlgaki2 γιατί να φύγεις; Εγώ σε συμπαθώ πολύ!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Συμφωνώ olgaki82 η κατάσταση στο forum τις τελευταίες ημέρες δεν είναι καλή.. Δε γνωρίζω πολλά για το πως συνδέονται κάποια μέλη και εάν υπάρχουν κόντρες και τις αιτίες των τελευταίων αλλά δημιουργείται ένα δυσάρεστο κλίμα.. Ελπίζω να κοπάσει αυτή η ένταση γιατί είναι κρίμα να αποχωρούν μέλη.
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •