Δεν ξέρω αν έχω όντως νευρική ανορεξία.. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by Julia
    clair ακριβώς όπως είπε και ο krino εγώ το σώμα μου δεν το βλέπω \'\'άρρωστο\'\',απλά αδύνατο ως ένα σημείο..Γενικά στη ζωή μου ποτέ δεν είχα λύπος,ώστε να φαίνομαι υπέρβαρη ή έστω κανονική..πάντα αδύνατη ήμουν αλλά έχω κολλήσει σε μια συγκεκριμένη εικόνα που θέλω να έχει το σώμα μου και το έχω βάλει στόχο να χάσω λίγο ακόμα..

    libpa σε καμμιά περίπτωση δεν πρέπει να αυτοκτονίσει κάποιος με παραπάνω κιλά..!:P
    Νομίζω ότι είναι επιλογή του καθενός να είναι αυτό που είναι...
    Ok, πάλι καλά. Πάντως έχει δίκιο ο κρίνο, πρέπει να το κοιτάξεις αυτά τα λίγα θα γίνουν κι άλλα λίγα κι άλλα δεν είναι φυσιολογικό. Γρήγορα σε ένα γιατρό! Και να μας γράφεις πως τα πας, να ξέρουμε ότι είσαι καλά. Απορώ ειλικρινά τους ψυχικά ασθενείς άμα δεν παίρνουνε τα φάρμακά τους και κάνουν κακό στον εαυτό τους ή στους άλλους, τους παίρνουνε κλωτσηδόν στο νοσοκομείο. Εσύ δεν είσαι η ίδια περίπτωση, κάνεις κακό στον εαυτό σου, κανονικά έπρεπε να σε πάνε στο νοσοκομείο κι εσένα, θες δεν θες :)

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by Gothly
    Julia εισαι πολυ λιγα κιλα για το υψος σου..(δε θα\'μαι η πρωτη που το λεει )
    δηλαδη εμεις του 1,58 που πρεπει να παμε? :P
    απορω πραγματικα με τι τρεφεσαι κ ποσο γυμναζεσαι κ εφτασες 49 κιλα. αλλά φανταζομαι..
    δεν ειμαι ειδικος να σου πω κατι ουτε εχει νοημα να σου πουνε \"φαε\"
    αλλα κανεις πολυ καλα που θα πας σε ψυχολογο.
    Πότε είπε ότι θα πάει σε ψυχολόγο;

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •