ηρθε η σειρα μου..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077

    ηρθε η σειρα μου..

    Εδω κλείνει αυτος ο κύκλος για μένα και επειδή δεν ειχα προσωπική επαφή με κανέναν σας ,σας αποχαιρετώ με τον τρόπο αυτό.
    Σας εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να ειστε καλά ,να σκέφτεστε θετικά και να μη χάνετε το κουράγιο σας.
    Ευχαριστώ ολους σας ανεξαιρέτως για τις ενδιαφέρουσες κουβεντούλες που ειχαμε και σας δηλώνω οτι με βοηθήσατε πολύ σε στιγμές που το ειχα ανάγκη..
    Μη σταματάτε να κάνετε ονειρα..))
    Σας φιλω..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Υπάρχει κάποιος λόγος που φεύγεις? Εγώ παλιά είχα φύγει υποτίθεται αλλά επειδή η ζωή μου δεν είναι αρκετά ενδιαφέρουσα ξαναέκανα εγγραφή και κατέληξα στα ίδια, να μιλάω, να ανοίγομαι και να νιώθω εκτεθειμένος μετά. Να σου πω την αλήθεια ούτε εγώ έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο να μείνω. Απλά γράφω στο φορουμ για να περνά η ώρα.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Οχι καλέ μου,δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος..
    Απλώς νιώθω οτι τελείωσε αυτο το κομματι για εμένα..
    Εχω χάσει το ενδιαφέρον μου και ειναι σαν να εχουν ειπωθεί σχεδόν όλα.
    Επιπλέον η ζωή μου μπαίνει σε αλλους ρυθμούς σε λιγο καιρό και πρεπει να προετοιμαστώ..
    Εγω προσωπικα Ονειρο δεν νομιζω οτι εκτιθεσαι,εισαι ενας αξιοπρεπης ανθρωπος και ολοι σαν τετοιο σε αντιμετωπιζουν απο οσο εχω δει..
    Σου ευχομαι τα καλυτερα..

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Ευχαριστώ για την καλή κουβέντα. Και σε σένα καλή συνέχεια στη ζωή σου

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Αυτές τις ημέρες όλο δυσάρεστα πράγματα διαβάζω στο forum σχετικά με το forum. Κρίμα βρε Αφωτεινή, μου είσαι συμπαθής και χαίρομαι να σε διαβάζω. Καλή τύχη σε ό,τι και αν κάνεις, να είσαι υγιής και ευτυχισμένη. Είσαι και ομοιοπαθούσα, οπότε στενοχωριέμαι διπλά, θα μπορούσα να μάθω πολλά από σένα..Καλή τύχη και καλή ζωή από εδώ και πέρα!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Τι ηταν τωρα αυτο το αποτομο;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Φωτεινουλα μου οχι...ποιος θα μου χαριζει ηλιαχτιδες στις σκοτεινες μου ωρες;;;σε χρειαζομαστε...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Πολυ δυσαρεστο...πραγματικα τωρα στεναχωρηθηκα πολυ...κριμα που θα σε χασουμε...δεν θελω...οχι εσυ...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Φωτεινή μου να \'σαι πάντα καλά,να παραμένεις θετική και αισιόδοξη κ αγωνίστρια για τα όνειρά σουκ καλή συνέχεια επίσης στη διαδικασία αυτογνωσίας σουεύχομαι να σου πάνε όλα καλά.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Με συγκινείτε..αλήθεια..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Πες την αληθεια τωρα. Εψαχνες αφορμη να φτασεις τα 1000 ποστ και ανοιξες αυτο το θεμα ε; :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Πες την αληθεια τωρα. Εψαχνες αφορμη να φτασεις τα 1000 ποστ και ανοιξες αυτο το θεμα ε; :P
    θα μου λειψεις πνευματωδη τυπε..!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Το ξερω. Εισαι απο τα λιγα ατομα που αξιζουν σιγουρα και το λεω και δημοσιως.
    Δυστυχως αυτο το φορουμ διωχνει οποιον αξιζει
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by Oneiroplasmenos
    Εγώ παλιά είχα φύγει υποτίθεται αλλά επειδή η ζωή μου δεν είναι αρκετά ενδιαφέρουσα ξαναέκανα εγγραφή και κατέληξα στα ίδια, να μιλάω, να ανοίγομαι και να νιώθω εκτεθειμένος μετά. Να σου πω την αλήθεια ούτε εγώ έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο να μείνω. Απλά γράφω στο φορουμ για να περνά η ώρα.....
    Και μένα το ίδιο με τον ονειροπλασμένο μου συνέβη γιατί να φύγεις; Κάτι θα βρούμε να πούμε να γελάσουμε και είσαι τόσο συμπαθητική. Τελικά το ολγάκι έφυγε; \'Eλα βρε Αφώτεινη ξανασκέψου το!!!!!! Μα βασικά δεν βρήσκω τον λόγο να φύγεις μπορείς κάποιες μέρες να μην γράφεις τόσο συχνά γιατί να φύγεις όμως;
    Πάντως και εγώ σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και άν τελικά φύγεις σου εύχομαι ότι επιθυμείς να το πετύχεις, αλλά πάλι εγώ δεν θα ήθελα να φύγεις καθόλου.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •