Τι αντιμετωπιζω? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 342
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Για ποιον λόγο όμως σου φέρονται με τέτοιο τρόπο μάθανε ότι έχεις κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα;
    Στο χωριό μου υπάρχει κάποιο άτομο με ψυχολογικό πρόβλημα αλλά δεν το συμπεριφέρονται έτσι

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    για ποιο λόγο σε αποφεύγουν? λόγω της ψυχολογικής σου κατάστασης?
    μένεις σε τόσο μικρό μέρος που το γνωρίζουν όλοι?
    Λυπαμαι που θα σε απογοητεψω Claire....ξερεις πως δεχεσαι φιλικες συμβουλες καμμια φορα και σου λεει καποιος να αυτος ειπε αυτο για σενα?
    Ε λοιπον αυτο δεν εχει συμβει σε μενα ποτε...εδω και μια δεκαετια.
    Ξερω οτι με θεωρουν τρελλο γιατι ακουω κατι ηλιθια σχολια...και πολλες φορες εισαι αυτο που θελουν τελικα να εισαι, οχι οτι δεν ειμαι λολ αλλα δεν υπαρχει ΤΙΠΟΤΑ εδω , ειναι ενος κρανιου τοπος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να σου πω...δεν ξερω καν τι ειμαι...ξερω οτι δεν θα επιζησω ομως , εαν μεινω εδω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Επ janet δεν χρειαζοταν να το σβησεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κηπ ξερω ενα ομορφο νησακι οπου δεν κατοικειται απο ανθρωπους θελεις να παμε να συγκατοικισουμε;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    λολ Μαρια...εγω ειμαι κοινωνικο ον...οσο και αν προσπαθησαν να με κανουν ενα φρανκεσταϊν τερας....σε γενικες γραμμες τους το αναγνωριζω το εχουν καταφερει σχεδον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Αν η πόλη σου είναι μικρή καλύτερα να φύγεις να πας σε μεγαλύτερη, που από ότι κατάλαβα πρόκειται για μικρή πόλη. Σε μεγαλύτερη σίγουρα θα βρεις να κάνεις περισσότερα πράγματα και θα γιατρευτείς κιόλας. Σου εύχομαι υπομονή και δεν χρειαζεται να ανυσηχείς η συμπεριφορά των άλλων δεν αρκεί να μας κάνει κακό αν εμείς δεν το θέλουμε.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    οι αλλοι ολο φταινε και συνεχεια

    αυτο ειναι γκρινια

    αλλα οκ

    μπορει να πασχω και γω μερικες φορες απο ακατασχετη γκρινια

    οποτε σε δεχομαι οπως εισαι κηπ!


    προχωρα!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ειναι γκρινια researcher....αυτη η γαμοφιλοσοφια οτι εγω φταιω και ολα πηγαζουν απο μενα μου εφαγε 10 χρονια ζωη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    καλα!

    αμα ειναι να σου φυγει το σκασιμο τοσων χρονων πεστα και μαζι σου ειμαι!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  11. #41
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by researcher
    οι αλλοι ολο φταινε και συνεχεια

    αυτο ειναι γκρινια

    αλλα οκ

    μπορει να πασχω και γω μερικες φορες απο ακατασχετη γκρινια

    οποτε σε δεχομαι οπως εισαι κηπ!


    προχωρα!
    προσωπικά δεν μου αρέσει να ρίχνουμε στον κηπ ευθύνες τώρα σε αυτή την δύσκολη φάση που περνάει ούτε να κάνουμε χιούμορ

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ε λοιπον ειχα μπαμ φιλοσοφια...θα ειμαι σωστος, γελαστος , δεν θα ασχολουμε με τις μαλακιες του κοσμου , καλοκαρδος ετσι κι αλλιως αυτη ειναι η φυση μου και θα μεινω εδω , δυστυχως δεν δουλευει υπεφερα τα πανδεινα και προκοπη δεν ειδα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και φυσικα δεν μου συμπαρασταθηκε ουτε η οικογενεια....ας λενε οτι θελουν μερικοι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κηπακο, ξεκολλα με τους γυρω σου, κανεις δεν αξιζει οτι αντιμετωπιζεις εσυ κ δεν υπαρχει λογος να ασχολεισαι αφου δεν αξιζουν τιποτα παραπανω απο τη χηρα με τα πεντε ορφανα.
    κ όποιος δεν σου συμπαρασταθηκε κακο του κεφαλιου του εκανε γιατι εισαι γαμω τα παιδια κ εμεις που σε γνωρισαμε το ξερουμε.
    λοιπον, την υγεια σου να εχεις παληκαρι μου κ σημασια να μη δινεις!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παω να περπατησω...ειναι στο προγραμμα να γινω φιτ...στεγνος εντελως

    Οχι δεν θα κανω την χαρη σε κανενα ζωο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •